|
TAK_URCITEEEE.jpg
(buresovokremlofilcky) (31.5.2026 14:08)
|
|
kakamuro, odkud se berou takovy dementi jakoy ty, do roku 2015 ceny byly ok, to se dala koupit novostavba 40m2 za 1,5 mega v Praze, vole vyšahaná, teď je 7-8 mega ty kryple a jinak bereme median, ktery je 45 hrubeho, debilove jako ty by nemeli mit ani volebni pravo, natoz pravo psat na internetu picoviny |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(Dejvid Dj) R (29.5.2026 12:40)
|
buresovokremlofilcky: Tak za pravé, nikde nepíšu, že jsem ty byty kupoval v Praze, jsem ze severních čech kdy ten růst cen přišel opožděně, a za druhý, pochybovat můžeš jak chceš, ale je to tak. Když budeš chtít někdy na pivo do Ústeckého kraje, rád ukážu. Byty mám na překvapivě pěkném sídlišti a dům, no to to bys asi koukal, do čeho jsem se pustil . |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(Hugart) (29.5.2026 11:57)
|
kňúúúúúúúúúúú: já sem moc nechodím, ale už jsi mě zase s tím kňůPutinem rozesmál prosím pokračuj, dobrý smích je kořením života, jak by řekl pan Nešpor díky |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(kakamսra) (29.5.2026 11:37)
|
|
aneb podle tebe je např. wiki a ČSU prdel, inu jako ten mimo miko https://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:M%C4%9Bs%C3%AD%C4%8Dn%C3%AD_pr%C5%AFm%C4%9Brn%C3%A1_mzda_v_%C4%8CR_(1990-2015).jpg ; https://csu.gov.cz/zamestnanci-a-mzdy?pocet=10&start=0&1_pocet=10&1_start=0&1_skupiny=11&1_vlastnostiVystupu=12&1_razeni=-datumVydani&skupiny=11&vlastnostiVystupu=15&pouzeVydane=true&razeni=-datumVydani |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(buresovokremlofilcky) (29.5.2026 8:51)
|
|
tvoje data jsou naprosto zcestná, vycucaná z prdele a nedávají žádný smysl, ale to je u vás tupých hoven běžné |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(kakamսra) (29.5.2026 6:40)
|
|
buresovokremlofilcky ty si podej ruku s miko mikem, to tvoje plácání bez argumentace, data jsem uvedl 11:35, výpočet je jasný, 16x růst příjem i cena bytu v Prahe od roku 90. |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(Soudruh kapitán Pávek) (29.5.2026 5:53)
|
|
A do toho ještě ta klimatická katastrofa. Všichni tu uhoiříme! Říkali to v ČT! |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(miko) RP (28.5.2026 22:04)
|
|
nema se kam vratit - on jeste skolu nevychodil. |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(buresovokremlofilcky) (28.5.2026 21:59)
|
|
kakamuro: ty se vrať do školy a nauč se počítat |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(kňúúúúúúúúúúú) (28.5.2026 21:07)
|
Jak říkám: Libtardovanci z Roumingu a jejich kňučení o kňučení |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(Hugart) (28.5.2026 20:45)
|
Jak říkám: Putin a ten jeho uražený výraz |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(Roupta ) (28.5.2026 19:33)
|
|
Zasa je tu hafo odborníků. Samá moudra. Výkvět civilizace. |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(kňúúúúúúúúúúú) (28.5.2026 19:27)
|
|
A já si zase vzpomenu na libtardovance z Roumingu. Co ti se nakňučej o kňučení... Na to dokonale sedí hláška Marka Twaina. Prý ho donutili jít na nějakou italskou operu a pak udělali tu chybu, že se ho zeptali, jak se mu to líbilo. Údajně prohlásil něco jako "Nic takového jsem neslyšel od doby, co u nás vyhořel sirotčinec". |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(Hugart) (28.5.2026 19:22)
|
Já když vidím slovo “kňučet”, “ukňučený”, “kňů” a tak dále, tak si vždycky chtě nechtě vzpomenu na Putina a ten jeho ukřivděný výraz |
|
|
TAK_URCITEEEE.jpg
(Dežobijec3) (28.5.2026 19:15)
|
|
Tak tahle uknucena diskuse byla obrovska chyba, kolegove. 24/7 se tady povysujeme nad dezolaty a nadavame jim do socek se trema zubama. A vy tady ted knucite, ze si nemuzete dovolit ani byt v panelaku, ktery je dobry akorat tak pro ty dezolaty? A ze si nemuzete dovolit rodinu? Proc si taky nehrajete na megabohate rentiery, kteri nemuseji do chodit do prace? Kteri si muzou dovolit cele dny travit na Roumingu a uzivat si tak svoje obrovske penize? |
|