Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Stavební rozpočty



Takova lez 09.05.2026 
Obrázek Takova lez
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (20) Komentovat Nezobrazovat

Takova_lez.jpg (Dežo Lát) (10.5.2026 11:16)
Putin je dokonalá bytosť mimo priesroru a času.

Takova_lez.jpg (Očitý svědek) (9.5.2026 19:13)
Zkráceně Feri. Kdo ví, na co v tom krimu čumí.

Takova_lez.jpg (cansRP (9.5.2026 18:48)
Já četl Miloslav Ferrari :o)

Takova_lez.jpg (bohynRP (9.5.2026 14:43)
Zase jsou o krok napřed...

Takova_lez.jpg (pink ponk) (9.5.2026 13:58)
Tohle byl fakt trapas. Hezky obleceny hnojivo.

Takova_lez.jpg (Očitý svědek) (9.5.2026 13:19)
Zrovna koukám na přehlídku v kyjevě, je to tam samý hákový kříž a Zelenský je v krytu a čte si Mein Kampf. Zase nám z něj brzy zarecituje něco o "ruských švábech".

Takova_lez.jpg (Peter .RP (9.5.2026 12:36)
Krajina kde včera znamená zajtra. Čechistán Knedlowepřový.

Takova_lez.jpg (kakamսra) (9.5.2026 10:38)
Pepee omlouvám se, to vlastně asi v nuzákově neznáte, https://www.youtube.com/watch?v=tdo-DbtHfZM

Takova_lez.jpg (PepeeR (9.5.2026 10:35)
kdo je to nyvlt? Jako Colombova manzelka?

Takova_lez.jpg (kakamսra) (9.5.2026 9:16)
To je Nývlt!

Takova_lez.jpg (Špunt) (9.5.2026 8:30)
Ztalyn zotročyl pul efropi, fčedňe čeckozlovencka a vivrašdýl mylyony vlaztňych, yemu vyernýh lyďý, ale to trvalo, neš jym to sačala Evropa fracet, yen bi to htělo yežtě víc přytlačyt napilu B-) B-) B-)

Takova_lez.jpg (Takypanic2) (9.5.2026 8:29)
Jutub je plny vselijakych vycuranych jutrubek, kteri nasdili jako lajf cokoliv staryho a jedou to furt dokola, jen aby meli sledovanost a vase prachy. Oficialne to jede treba tu: https://www.youtube.com/watch?v=YPSnrtSyPOk

Takova_lez.jpg (Dežobijec3) (9.5.2026 8:16)
Ma pravdu ten chujožvýk! V Moskve je casovy posun minus 200 let.

Takova_lez.jpg (:.) (9.5.2026 8:16)
Přitom je to krásné kulaté 9x9. výročí jejich vítězství ve Velké vlastenecké válce, díky které si podmanili půl Evropy.

Takova_lez.jpg (SR (9.5.2026 8:13)
Myslel jsem, že tam budou mít nějaké tanky nebo tak, ale už jich moc nezbylo. Pěkná nuda asi.

další...