Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Webhosting  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou



Test na demenci 11.05.2026 
Obrázek Test na demenci
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (21) Komentovat Nezobrazovat

Test_na_demenci.jpg (GreywolfR (12.5.2026 17:45)
@:. s oboma predchádzajúcimi komentármi viac-menej súhlasím.

Test_na_demenci.jpg (:.) (12.5.2026 16:17)
A pokud ti nějaká zdejší diskuse připadá smysluplná a vedoucí k nějakému cíli, tak se do ní pro mě za mě přesuň. Já považuju všechny zdejší diskuse za bezcílné. ;-)

Test_na_demenci.jpg (:.) (12.5.2026 16:14)
Nechci obhajovat nikoho. Jen si nechci nechat nakecat, že je Trump zásadně škodlivější než ostatní prezidenti. Protože přesně stejně jako všichni ostatní primárně hájí zájmy USA. A to i formou válečnýho napadání jiných zemí. Efektivita a dopady všech podobných akcí v minulosti a současnosti samozřejmě není totožná. Některá válečná tažení byla úspěšnější víc a jiná míň. Různé ekonomické vzestupy a úpadky už byly taky mnohokrát. Podstata je ale pořád stejná.

Test_na_demenci.jpg (GreywolfR (12.5.2026 15:51)
@:. ak chceš obhajovať Trumpa, je to tvoja vec. Podľa mňa je to starý dement, ktorý škodí (nielen) krajine, v ktorej čele stojí. Ak chceš nadávať na Bidena, pokojne - ten už je minulosťou. Oboje mi je ľahostajné a nebudem touto bezcieľnou diskusiou strácať ďalší čas.

Test_na_demenci.jpg (:.) (12.5.2026 15:39)
Zjednodušeně řečeno se Trumpovo jednání v ničem zásadním nevymyká. Jedinej rozdíl je, že ho libtardí propaganda extrémně hejtí a zpitomělé oběti propagandy z toho vyšilují.

Test_na_demenci.jpg (:.) (12.5.2026 15:39)
Oba podle tebe nebyli/nejsou "v stave čokoľvek riadiť či rozkázať". Tak bych opravdu potřeboval vysvětlit, jak by někdo z nich mohl něčemu bránit. A i kdyby nakrásně někdo z nich mohl. U amerických prezidentů je úplně běžné, že zahajují války, ukončují války, zahajují americké vměšování do cizích válek, ukončují americké vměšování do cizích válek, mění americké priority v případě souběhu více válek atd. atd.

Test_na_demenci.jpg (GreywolfR (12.5.2026 15:26)
Biden na rozdiel od Trumpa nebránil posielaniu zbraní a ďalšej pomoci Ukrajine. Naozaj to potrebuješ takto doslovne vysvetliť?

Test_na_demenci.jpg (:.) (12.5.2026 15:01)
Řešit minulost nebo srovnávat minulost a současnost je běžná věc. Jen mi není jasné, jak mohl někoho výrazně podporovat a někomu zas nelézt do řiti, když nebyl "v stave čokoľvek riadiť či rozkázať."

Test_na_demenci.jpg (GreywolfR (12.5.2026 14:55)
Tak to zjednoduším: Biden je už navždy mimo hry, rozoberať ho je bezpredmetné. Trump snáď tiež bude čoskoro mimo hry, lebo IMHO je to psychopat a navyše tak trochu prisluhovač Kremľa. Biden mi bol sympatickejší, lebo výrazne viac podporoval Ukrajinu a neliezol Putinovi do riti.

Test_na_demenci.jpg (ruSSko) (12.5.2026 10:45)
Trojtečko, logika je rasistická.

Test_na_demenci.jpg (:.) (12.5.2026 9:20)
Tvrdil jsi, že "Trump je na tom minimálne rovnako zle ako Biden" a "Ten (Biden) nebol v stave čokoľvek riadiť či rozkázať." Z toho logicky plyne, že ani Trump není "v stave čokoľvek riadiť či rozkázať."

Test_na_demenci.jpg (GreywolfR (12.5.2026 9:12)
@:. Nie, pretože Bidena museli riadiť ľudia okolo neho, aby nezablúdil na pódiu a nerozprával.sa príliš dlho s rastlinou v kvetináči. Ten nebol v stave čokoľvek riadiť či rozkázať. Samozrejme, v takomto stave nemal čo robiť vo svojej funkcii. Inak najnovšie chce Trump začleniť do USA Venezuelu :-D Predpokladám, že to dopadne ako s Kanadou a Grónskom. Keby bol oranžový pán diktátorom, bol by z neho nový Hitler. To je dosť desivé - agresívny prezident so stareckou demenciou.

Test_na_demenci.jpg (:.) (12.5.2026 8:57)
Drtivá většina libtardů dostávala záchvaty při narážkách na Bidenův stav. Navíc neobhajovat/mlčet není totéž co kritizovat. U Trumpa nemlčíš. Jeho stav označuješ za nebezpečný pro řízení politiky USA. Označoval jsi za nebezpečný pro řízení politiky USA i Bidenův stav?

Test_na_demenci.jpg (GreywolfR (12.5.2026 8:50)
@:. Za seba môžem povedať, že som Bidena neobhajoval. Bol zjavne zmätený a psychicky nie v poriadku. Demokrati spravili veľkú chybu, že ho vôbec nasadili do kampane - potom ho museli vymeniť, čo sa im samozrejme vypomstilo.

Test_na_demenci.jpg (:.) (12.5.2026 7:34)
Takže Trump je na tom stejně zle jako Biden. U Trumpa je to nebezpečný. OK. U Bidena to nebezpečný nebylo? Proč jste o tom nebezpečí nepsali každý den? Místo toho jste ho tady každý den hájili do roztrhání těla.

další...