|
Turek_ma_dilema.jpg
(Hm) (12.5.2026 15:08)
|
|
50 dementu na roumenovi neposlouchalo v 16 letech Orlík, nebydlelo na Jižáku, a kromě České sody jim taky nic neříká třeba seriál Haló, Haló... Ale pro ostatní je Turek recesista, co nacismus zesměšňuje, nikoliv schvaluje. Takový agent Pávek naopak komunismus adoruje, komoušské okupanty nazývá svými přáteli a (narozdíl od Bureše a Klempíře) nebyl jen udavačem, ale byl přímo ozubené kolečko komoušského systému. Hurá na Letnou, za Pávka a nikdy jinak. Masaryk z Wishe ty pyčo. |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(bohyn) RP (9.5.2026 15:00)
|
|
Nechal sróčko na sole a kamarádi mu na něj hailovali... |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(Očitý svědek) (9.5.2026 8:12)
|
|
Převlékač kabátů soudruh Pávek si klidně i zahajluje, když to něco hodí. |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(Jan Zachrta) R (8.5.2026 22:57)
|
Turek by hajloval až by brečel? |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(Nerrg) (8.5.2026 21:20)
|
|
Je to sraz potomků nácků. Čtvrt milionu Němců, kteří prokázali odpor vůči svému náckům tady zůstalo. Ty Posseltovci nezastupují. |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(dilema) (8.5.2026 20:45)
|
|
Takze pokud to dobre chapu, tak je to fakt sraz hajlujicich nacku? |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(skeptic) RP (8.5.2026 19:57)
|
|
Posseltův landsmanšaft nehajluje, jen tvrdí, že ti zlí Češi strašně hodným německým nacistům ublížili, takže by se jim měli omluvit, dát jim nemovitosti a zaplatit odškodné. A vůbec, A.H. měl pravdu a výsledky WWII je nutné zrevidovat. |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(cyklista) R (8.5.2026 19:18)
|
|
Tohle Turek nikdy řešit nebude, Posseltův landsmanšaft nehajluje, hajlují Pitomiovi kamarádi AfD. |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(Carl C.C C7) (8.5.2026 18:13)
|
|
Kdy že bude tento sraz v Brnẽ? |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(miko) RP (8.5.2026 18:09)
|
Vrchnost: jako ty chces po tom ubulenem rusackem uknourancovi aby napocital do 10? a to si spadl z visne, nebo co |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(Vrchnost ) (8.5.2026 18:06)
|
|
A zatím zase jen další hovno rozmazané po tvém ksichtě. |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(Knůberal) R (8.5.2026 18:03)
|
Skoda, ja cekal ze zas dostanes zachvat a zdrhnes jak mala ufnukana kurvicka |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(Vrchnost ) (8.5.2026 17:59)
|
|
Stále málo, zkus si pomalu napočítat do deseti a pravidelně u toho dýchej. Pak třeba získáš respekt aspoň své klávesnice. |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(Knůberal) R (8.5.2026 17:56)
|
Hlee pne vrchnost, a nemszlis ze pozalceny hovno je stejne hovno? |
|
|
Turek_ma_dilema.jpg
(Vrchnost ) (8.5.2026 17:54)
|
|
Promiň, nechtěl jsem tě takto rozčílit, až ti vypadávají písmenka. V klidu se na chvilku vynoř, nadechni se a zkus napsat něco, co by se mě mohlo opravdu aspoň trochu dotknout. |
|