|
VPN.jpg
(67) (R)) (12.5.2026 13:48)
|
|
Kde je soudruh Miko aby nám tady napsal jak úžasná a důležitá, věc to je a kdo je proti je proruská onuce? |
|
|
VPN.jpg
(cok) R (12.5.2026 9:40)
|
|
A to sa bavíme aj pred samotným súdnym procesom, napr v koluznej väzbe. |
|
|
VPN.jpg
(cok) R (12.5.2026 9:36)
|
|
A co sa tyka vymáhania hesliel. To aj v našich podmienkach je skoro tak. Bud ho das, lebo si nevinny, alebo to z teba vymlátia fizli vo vyšetrovačke a pokiaľ to zvládneš, prihliadať sa na to ako pritazujucu okolnosť. Treba si uvedomit, ze bez žaloby/obvinenia to nemá co kto pýtať, ak uz ale je na stole, prava sa ti rapidne obmedzujú. Klasika, aj súkromná pošta sa v base kontroluje, zachytáva, neposiela dalej... Uplne rovnaky princip z pohladu prav na sukromie |
|
|
VPN.jpg
(cok) R (12.5.2026 9:30)
|
Bože ty si ale hlúpy kokot. Tieto témy spolu nesúvisia. My tu predsa neriešime legislatívu hate speech a debilov na nete, ktorí ho písali pod svojím real name to su kokotiny, ohadzujte sa hovnami mimo vaznych diskusii. Niekde vo vasej ohrade, ci bubline. Po lopate: ked nacek Turek napise status pod svojim kontom na ksicht ok ni he, je uplne jedno, ci tam siel cez vpn, alebo nie. Identita je jasná ostalo mu jedina mozbost, ja som dal kolovat mobil |
|
|
VPN.jpg
(majetek statu) (12.5.2026 9:28)
|
|
ajtak: "Demokraticky" rezim ti formalne nezakazuje zamykat svoje dvere. "Demokraticky" rezim ti narizuje pod hrozbou kriminalu dat mu k nim klic. |
|
|
VPN.jpg
(ajtak) (12.5.2026 9:18)
|
|
cok: Ty jsi debil k pohledání. Když něco nechápeš, označíš to za kokotinu, cool. V Británii tedy asi lezou po stromech, jak může potvrdit třeba tento pán: https://www.bbc.com/news/uk-england-11479831 |
|
|
VPN.jpg
(Dežobijec3) (12.5.2026 8:40)
|
|
Jak se dela perma ban nekomu, kdo neustale strida nicky i IP adresy? |
|
|
VPN.jpg
(Knůberal) R (11.5.2026 23:01)
|
Pecka, uz nas tady nebude otravovat ten zmrd knikal, vzhledem k tomu ze dostal PERMA BAN |
|
|
VPN.jpg
(cok) R (11.5.2026 22:56)
|
Ale realita je taka, ze to je taka picovina, ze to musi vidiet aj bezny debžon z Republiky kurva kam sa hrabe intel so svojim backdoorom, Snowden... Piči ved to stačilo zakázať... na... Mam chut upalit carodejnicu a obetovat pannu bohom. |
|
|
VPN.jpg
(cok) R (11.5.2026 22:53)
|
obecný zákaz šifrování bez ohledu na technologii znamená vypnúť internet a vyliezť na stromy. Neviem, ci si neuvedomujete, ake kokotiny píšete. Je to prelezené od hora nadol. Toť nedávno donútili roumena zaviesť https dnes, v modernom prehliadaci sa na nezabezpeceny web mimo lokalnych ip rozsahov ani nedostaneš skor naucim hada strikovat ihlicami, ako eu zakaze šifrovanie nechapte ma zle, ja netvrdim, ze sa tam nenajde nejaky kokot, co by chcel otocit internet a svet,.. |
|
|
VPN.jpg
(Y) RP (11.5.2026 22:40)
|
Jakykoli statni utvar chce vzdy omezit svobodu jednotlivcu |
|
|
VPN.jpg
(ajtak) (11.5.2026 22:34)
|
|
Úředník že nebude před technologiemi? - Hm, a co takhle obecný zákaz šifrování bez ohledu na technologii, resp. vzhledem k ochraně firem nikoli úplný zákaz ale povinnost na příkaz dešifrovat? O tom, jak je úředník pozadu, by mohlo referovat už pěkných pár Britů, co natvrdo bručí - mimochodem, to byl jeden z hlavních důvodů Brexitu, že EU neměla na chudej lid dostatečnou přísnost, ale o tom se radši moc nemluví ... |
|
|
VPN.jpg
(cok) R (11.5.2026 21:39)
|
Snahy obmedzovať su tu od 90tok. To bol fileshary, torrenty, informácie, wikileaks... Je toho mrte a čo sa stalo?! Hovno uradnik nikdy nebude pred technologiami.... |
|
|
VPN.jpg
(cok) R (11.5.2026 21:36)
|
Ano použil, beztak tomu nerozumieš a si proste kokot v casoch, ked prehliadace zavadzaju vlastne vpn sluzby, dns over https, chrome ide zaviesť https odolne kvantovým počítačom, existuje Tor, tu niekto bez mozgovcov strasi, ze sa zákaze vpn... Ju juj uuu, bojime sa. mozbo by sa mala trochu upracit propaganda ze idu zavieat spat http. Nech rovno vidia, co som postol na rouming vnimas ze ai uplny kokot?! |
|
|
VPN.jpg
(Pepee) R (11.5.2026 20:54)
|
|
skeptic, ty ruske tupelo. Ani micinku nikdo nevolil do vlady a je tam. To ze nechapes demokracii tak je tvuj problem. V takovych usa se nevoli ani prezident naprimo. Jdi knourat do ruska |
|