TechSvět  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  MyMuži  |  ČasProŽenyVitezstvi liberalu na slovensku gratuluji 01.10.2023 
Obrázek Vitezstvi liberalu na slovensku gratuluji
rozhovor VK Socialist suicide pismo bezlepkova vianocka navsteva ruske anbasady nevim se dockat
Komentáře (76) Komentovat Nezobrazovat

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (TrubadurRP (2.10.2023 22:25)
Niektorí tu zamieňate príčinu s následkom :) Ruská propaganda nerobí z ľudí blbcov,ona je robená pre blbcov! :) Ak niekto 4x zvolí zlodeja,klamára a neúspešného právnika,a zároveň očakáva odlišný výsledok ako sa predchádzajúce 3 volebné obdobia,čo je 12 rokov,no tak zákonite je idiot. Toto špeciálne platí aj pre takých ako @Platan ;-) A čo myslíte, kto viac zaplače pri vyrovnanom rozpočte? Tí čo majú v čistom 2200€, alebo tí čo majú v čistom 950€ ? Nech sa páči! Videli ste dnes graf úročenia dlhopisov? :-D

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (kokotizatorRP (2.10.2023 12:25)
Zlovaci su kokoti.

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (Dylin) (2.10.2023 7:36)
A jestli Crho podkopáváš BIS a vydává jejich stanoviska za dezinformace, tak si uvědom na kterém břehu stojíš. Píšeš, že nemůžeš žít v tomhle systému a pak dodas, že politici za můj posraný život nemůžou. :-D tak nevím, kdo tu má posraný život. Myslím, že nám to dáváš najevo už min. 5 let, kdo má posranej život B-)

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (Dylin) (2.10.2023 7:30)
Crho si prostě debil a ty nám tu kazíš ten náš svět. Tady máš ty dezinformace: https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/viktor-janukovyc-vlastizrada-ukrajina-zatykac_2205232117_hav... https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/milos-zeman-novicok-ceska-republika-bezpecnost-senatni-vybor_1805161237_dp... https://www.seznamzpravy.cz/clanek/agenti-podle-bis-pronikli-primo-do-vrbetic-zeman-tvrdil-ze-to-neni-jiste-152733... https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/403704-objednavani-vrazd-i-vyhruzky-odmena-za-zivot-kuciaka

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (:.) (1.10.2023 23:49)
Hnidopichu, je hodně lidí, se kterými nesouhlasím, ale nepovažuju je za rusácké agenty. Pokud někdo kváká jako rusák, tak je to rusák, a tím se patřičně projevili zeman, babiš i fico. Normální člověk skutečně nepodporuje variaci na Mnichovskou zradu. Bohužel rusáci nechápou, že tohle v našich dějinách je, a předpokládají, že jsme zapomněli. Nasrat.

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (1.10.2023 21:54)
Na jednu stranu tvrdíš, že Fico je fašista a kolaborant z ruska, pak v té stejné diskuzi Fico bude brát prachy z EU a poslouchat EU propagandu. WTF? To ti nepřijde, že to jsou dvě protichůdné myšlenky? Že jaksi odporují tvému narativu kam tedy Slovensko bude směřovat? Do EU pod taktovkou EU a nebo do ruska pod taktovkou ruska? Nebo budeš vymýšlet romány, že z peněz EU se bude Slovensko dostávat pod rusko? Vždyť je to totální pičovina a sračka co tu melete za nesmysly a navíc to neovlivníte. Prober se už!

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (1.10.2023 21:49)
Hálo proberte se, tyhle volby nebyly o rusku, ale o EU a o vás. Pochopte to, že Putin není ten problém. To VY vy jste ten problém. Vy jste tu vytvořili prostředí, o kterém si imaginárně myslíte, že je super, ale ve skutečnosti s začíná ukazovat, že ten váš systém nikam nevede a jen se to tu rozpadá. A ne, není ukolem fijaly ani babiše aby to tu pro takové idioty dávali dohromady, ty na tebe serou z vysoka. Za všechny problémy si můžeš jen ty sám. Žádnej Fico, Putin, Babiš, Pekarová ani Okamura. Jen ty sám.

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (1.10.2023 21:46)
Dylino mě by zajímalo, kde bereš tu drzost psát o někom lži a tu aroganci, že ty dezinformace můžeš beztrestně šířit? Jako naprosto ti seru a chčiju do huby , za to, že ve volbách do slovenského parlamentu vytahuješ nějaký rusko, novičok či kuciaka. Vy libtardi totiž přesně v tomto selháváte a máte zatemněný mozek, před váma je černo, duto, prázdno a nejste schopni pochopit, že právě ty vaše narativy už lidi nechcou. Ty vaše změny, zákazy, příkazy, nařízení, omezení. Prostě už Vás mají lidi plný zuby.

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (Hnidopich ORIGINAL!) (1.10.2023 20:44)
Koukam, ze progresivni liberalni demokrati se poznaj. Kdo ma jinej nazor nez oni, je "rusackej agent", "ohrozeni demokracie" a "udelame vsechno pro to, aby nikdy nevladl, i kdyz vyhral volby". :o)

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (:.) (1.10.2023 19:50)
Není to náhoda. rusáčtí agenti drží při sobě. Jsou tak blbí, že už se ani nenamáhají to maskovat.

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (Dylin) (1.10.2023 19:35)
... a Ficovi popřáli výhru z Čechů jenom Babiš se Zemanem. Náhoda? Absolutně si nemyslím.

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (Dylin) (1.10.2023 19:27)
Opravdu nás Crho jako místní mentál budeš poučovat, že jsme vymytí propagandou? Když někdo napadne stát, který už nechtěl mít Ruskou loutku za prezidenta a chtěl vlastní systém, tak je viníkem napadený? Když někdo má ministra vnitra, který umožní vraždu na objednavku, tak je dobře, že se zas vrátili? Když někdo řekne při zabití agentů v Británii, že ten Novičok mohl být od nás nebo někdo vyžene ruské diplomaty až na nátlak BIS a bezpečnostního vyboru, tak je to propaganda? Nejsi náhodou prostě mimo ty?

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITRP (1.10.2023 18:26)
Vy jste ten obrázek doteď nepochopili, hlavně že prasátko blmátko chápete i ve vyšším principu myšlenky. Jste vygumovaní idioti propagandou, říkám to pořád a dokola, vy si neuvědomujete, že vám někdo nalil do hlavy nesmysly a podle těch nesmyslů jste si vytvořili nějaký imaginární sen, ve kterým žijete a s realitou nemá nic společného. Možná učitelka ve škole, možná rodiče, možná kamarádi, nebo já fakt už nevím kde se to ve vás bere. Přečtěte si nalevo ty komentáře, copak v nich nevidíte tu nenávist? =)

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (NoxRP (1.10.2023 16:15)
Ovce vyhrály no, co dodat. Platanovi jen povíme, že ne každý výsledek je ekvivalentní, i když víme, že on to nemá kapacitu pochopit

Vitezstvi_liberalu_na_slovensku_gratuluji.jpg (Občan YRP (1.10.2023 13:52)
Ani po doplneni obrazku to neprestala bejt splacana picovina.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...