Webhosting  |  Domény  |  VPS


When you realise the fictional distopian stories were actually falling short of reality today
Obrázek When you realise the fictional distopian stories were actually falling short of reality today
Vymena oleje se precenuje Genocida bileho muze jan zizka famous russians matematicka olympiada Only-when-hes-drunk
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Blah Blah) (20.3.2019 18:46)
Ha ha, to už se všechno dávno děje...Neúměrný procento populace frčí na antidepresivech, heráku, amfetaminu atp. Tohle všechno dělá z lidí nemyslící vylízance, třeba antidepresiva sou fakt mňamka. Nemocná je ale společnost a její vládnoucí elity. Nemusim bejt konspirátor aby mi bylo jasný, že lidstvo degeneruje.

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Rusky Troll) (20.3.2019 16:41)
Bo, pyco! :-) Ty si volajaky fylozof ci co.

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Chobot) (20.3.2019 15:56)
Proč se tady všichni slováci chovají jako někdo, kdo rozumí všemu? Proč se musí ke všemu vyjadřovat? Proč pořád poučují? Kdo je na to zvědavý? Proč se normálně nezasmějí, nebo to nepřejdou, když je to nepobaví? Protože jsou zamindrákovaní a snaží se to přenášet na druhé... pořád se jen dohadují, snaží se všechny prekabátit... má tolerance je v prdeli, kvůli nim samým..

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Prawda . . . ) (20.3.2019 14:45)
Lithiem se léči bipolární porucha. Udělat obal té baterie rozpustný v kyselině žaludku, a máš s jednou kapslí rovnou několik miligramů lithia v sobě.

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Peter .R (20.3.2019 13:17)
Perfektné. Baterky v žalúdku sú správny krok. na to, aby človek už nikdy nepotreboval antidepresíva. A že ich je dosť v tých tabletkách ...

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Prawda . . . ) (20.3.2019 13:15)
@Rusky Troll: Zatím ne.

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Rusky Troll) (20.3.2019 13:11)
Hej a este jedna vec k tomu ceskemu webu. Jedna sa o puhy vyber z 9gagu.

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Rusky Troll) (20.3.2019 13:10)
Si zvykaj ty tupelo. Internet nepozna hranice!

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Src) (20.3.2019 12:43)
gulerwatch: O vela horsie jsou cobolove co chodi na cesky weby rozumovat (mlet picoviny) o vecech kterym nerozumi

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (PeterBazaarR (20.3.2019 11:21)
Antidepresiva su uzasna vec .... pre ludi, ktori ich potrebuju. Rovnako ako antibiotika, inzulin a podobne. Ak ich beries ked netreba je to kravina, ale ... v spravnej chvili pre spravnych ludi robia zazraky. A ano, vedlajsie ucinky su a su (v zavislosti od lieku) silne.

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (okolekk) (20.3.2019 10:46)
Podívejte se na filmy THX1138 a Equilibrium -namedikovaná plně kontrolovaná společost -to nás pravděpodobně čeká.

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Prawda . . . ) (20.3.2019 10:37)
Jo, a ani ti je nechtějí brát. Přičemž lidí, kteří by opravdu měli brát antidepresiva je v populaci hrstka. Být smutný neznamená mít deprese, i když si to mnozí myslí. A to ani nemluvě o vedlejších účincích.

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (fungicid) (20.3.2019 10:25)
@Prawda . . . : Čo tak ľudia trpiaci depresiami?

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (gulerwatch) (20.3.2019 10:24)
@prawda: oveľa horšie sú mentálne neomarxistické hlavologické "antidepresíva" (typu ZOMKNITE SA a dajte si magické ochranné statusy... ako odkanalizovanie frustrácie zo zákazu niečo robiť proti krimigrantom a merkelteroristom ktorých sem cielene ťahajú)... v každom prípade všetko smeruje k plnému očipovaniu

When_you_realise_the_fictional_distopian_stories_were_actually_falling_short_of_reality_today.jpg (Prawda . . . ) (20.3.2019 10:04)
Nechápu, kdo by chtěl být na antidepresivech.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...