Půjčka s odměnou  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  Pravda24Zijes v totalite
Obrázek Zijes v totalite
vedel to Wrong impression naucny ctvrtek na roumingu malovaja CV gap jameswebb
Komentáře (36) Komentovat Nezobrazovat

Zijes_v_totalite.jpg (Těžko) (10.8.2022 17:34)
bilanula: Jak jsem předpokládal, neživí tě fyzická práce přímo v místě bydliště. Na dálku přes internet můžeš pracovat odkudkoli, kde je připojení k internetu. Předevčírem jsi ale zmiňoval profese jako geodet, elektrikář, instalatér, zedník, účetní atd. U nich jsem si dovolil pochybovat, že by je uživily zakázky jen ve vlastní vesnici a případně okolních podobně malých vesnicích. A domníval jsem se, že to tvoje "To, co jsem viděl za kovidu" se týkalo covid fašismu u nás. Klidně to ale upřesni.

Zijes_v_totalite.jpg (nojo) (10.8.2022 8:57)
Když je někdo tak bezohledný k jiným že musí žít daleko od ostatních :o)

Zijes_v_totalite.jpg (bilanula) (10.8.2022 8:03)
A o covid fašismu jsem teď taky nemluvil. Vůbec to s tím nesouvisí. Mluvil jsem o tom, že až covid donutil spoustu firem zavést moderní způsoby práce jako třeba práce z domu. A ta adopce nebyla (soudě z reakcí sousedů atp.) vždy úplně dobře přijata ani dobře implementována. Já se vzdáleně živím přes 10 let a do kanclu by mě už nikdo nedostal.

Zijes_v_totalite.jpg (bilanula) (10.8.2022 8:00)
Těžko: ale mě přece nejde o to, aby mě nebo někoho jinýho živila samotná vesnice. Jen jsem od začátku říkal, že se člověk může na vesnici uživit anižby každej den jezdil do města. Ostatně to jídlo, které jíš ve městě se určitě nepěstuje na Praze 1, víme? Ale to neznamená, že z té Prahy 1 pro něj osobně jezdíš na vesnici. To samý, jen obráceně, ale to ti najednou nevadí, žejo.

Zijes_v_totalite.jpg (Těžko) (10.8.2022 7:25)
bilanula: Čili jsi jeden z těch, kteří na vesnici sice žijí, ale vesnice je neuživí. Ve které zemi sídlí tvoje firma, že tam nemají covid fašismus? Někde v Africe?

Zijes_v_totalite.jpg (bilanula) (9.8.2022 23:02)
Těžko: pro zahraniční firmy které v ČR nemají sídlo. Přijde mi, že firmy neumějí home office využívat. To, co jsem viděl za kovidu mi stačilo abych se ubezpečil, že dělám dobře, že nedělám v zaostalé ČR.

Zijes_v_totalite.jpg (Těžko) (9.8.2022 18:38)
bilanula: Že jsou nemovitosti na vesnicích dostatečně vzdálených od větších měst výrazně levnější než ve městech, je samozřejmě pravda. Jde ale o ty výdělky: máš je z reálné práce na vesnici, nebo pracuješ virtuálně - třeba programuješ pro nějakou firmu sídlící ve městě?

Zijes_v_totalite.jpg (Červeňanského) (9.8.2022 17:58)
Ty vole mě je z vaší diskuse normálně zle. Ten obrázek vytvořil nějaký trouba pod vlivem drog a ty vaše debaty k tomu přidávají hnusné nedýchatelno.

Zijes_v_totalite.jpg (bilanula) (9.8.2022 17:49)
Těžko: možná soudím podle sebe. Já jsem ve městě tak nějak zjistil, že si stejně velkej byt jako mám ve městě můžu na vesnici pořídit i za méně než polovinu a přitom výdělky mít naprosto stejný. Rozdíl jsem neprožral, ale investoval jinam (protože investice do nemovitostí nejsou můj šálek kávy). Přitom jsem si skoro všechno zboží objednával kurýrem, což tady dělám taky. Nevidím důvod žít ve městě v době, kdy můžu mít stejný peníze i stejný obchody k dispozici na mnohem levnější vesnici.

Zijes_v_totalite.jpg (Nevzdělaný fašistický chudý vesničan) (9.8.2022 6:28)
Smažte tento shitovej ulhanej obrázek. Městských romantických pičusů už máme na lontu až po krk a nechci aby sem jezdili další. Jsou to tupé sebestředné kurvy co si svoji neurotičnost a neklid přináší sebou a kurví nám tu život.

Zijes_v_totalite.jpg (Těžko) (9.8.2022 5:57)
Máme chalupu po předcích na skutečné vesnici, kde je taky cca 500 stálých obyvatel. Na 100 procent se tam uživí zemědělci, provozovatelé dvou penzionů (je to turistická oblast) a Vietnamci se smíšeným zbožím. Škola je zrušená, Národní výbor je zrušený, doktor tam nikdy nebyl. Řemeslníci, automechanik, ajťák a spol. tam samozřejmě žijí, ale nikoho z nich práce na vsi a okolních vsích neuživí na 100 procent.

Zijes_v_totalite.jpg (Kkkkkkk) (8.8.2022 21:40)
Nezapomínal bych na malomestactvi. Bydlím na vesnici u Prahy. Řeší se kdo má jaké auto. Ten nejlepší má Bugatti Chiron, ten tu může cokoliv. Pak umělci typu Hejma atp, ti můžou taky cokoliv. A pak lidi s GLS/Bentley, ti už si dávají trochu pozor na poldy, ale pořád v těch autech jezdí na šampaňský. Pak být jedině u policie nebo v zastupitelstvu, jinak tu člověk moc nezmůže.

Zijes_v_totalite.jpg (Doktor) (8.8.2022 19:31)
Zapominate na závist a nenávist mezi lidma na venkově. A to často do krve, protože si čuměj na dvorek a nemůžou se odstěhovat :D

Zijes_v_totalite.jpg (YR (8.8.2022 18:49)
bilanula: Okresky uz davno nejsou prazdne. Jsou plne lidi hucicich do/z nejblizsiho mesta - at uz za praci, skolou, nakupem do Lidlu, kinem, detem pro zmrzlinu, navstivou kamose, doktorem, privezenim kvetniku z OBI pro manzelku, vyzvednutim picoviny z Aliexpressu, opravou vecne zdechleho auta, zahulenim si na vyhlidce nad mestem, poslechnutim si recitalu, ochutnani jineho piva nez Gambace, atd.

Zijes_v_totalite.jpg (bilanula) (8.8.2022 18:40)
Y: sice to máš kousek, ale kvůli zácpám a lidem všude ti to trvá stejně dlouho, jako dojet ob tři vesnice 20 km v dodávce po prázdných okreskách.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...