ByznysDeník  |  TechSvět  |  VipShow  |  MyMuži  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  ČasProŽenyamerikano soldato
Obrázek amerikano soldato
typische kapitalisten churchill tank utoci agent vyhazuje agenty Vyjadreni za tyden Rimmer na diskotece
Komentáře (9) Komentovat Nezobrazovat

amerikano_soldato.png (UjoPlynarR (6.4.2021 11:58)
leonard a boli take aj rna vakciny proti virusu zika? noze nam to osvetli ake boli pokrokove a bez vedlajsich ucinkov. inak, platia dobre?

amerikano_soldato.png (Leonard) (6.4.2021 6:12)
Práveže naopak. Čím menej vírusu, resp. menej častí vírusu je vo vakcíne, tým má menšie vedľajšie účinky. mRNA vakcíny sú teda obrovský vedecký pokrok, keďže v nich žiaden vírus nie je.

amerikano_soldato.png (LumpenkavárníkR (6.4.2021 5:24)
(Bobsik): Tohle je jen trolling, nebo vysoká škola života?

amerikano_soldato.png (mrc) (6.4.2021 0:38)
sfd Tú su len jeho domienky. Práve kvôli covidu sa teraz viac skúmajú mutácie a prenosy koronavírov medzi rôznymi živočíchmi. Takýchto preskokov z jedného druhu na iný je oveľa viac než si myslíš. Väčšinou však takto zmutované varianty nie sú schopné trvalého šírenia, a vymrú samy po krátkej dobe.

amerikano_soldato.png (pan odbornik) (5.4.2021 23:28)
sdf: nepravdepodobne je to v krajine, kde nezerou netopyry :-D :-D :-D

amerikano_soldato.png (Dr.Str.R (5.4.2021 23:00)
(franta) Kámo, podstata viru je v tom, že se množí.

amerikano_soldato.png (sfd) (5.4.2021 22:32)
Žádná vakcína, která se v současnosti užívá v ČR, na tomhle principu nepracuje. Kdybychom uměli modifikovat koronavirus - myslím, že ve Wuhanu to umějí. ;-) Doporučuji rozhovor s bývalým šéfem amerického CDC o lab-leak hypotéze. Stručně řečeno tam říká, že je krajně nepravděpodobné, aby netopýří koronavirus bez prostředníka (třeba domácí nebo hospodářská zvířata) přeskočil na člověka a pak se začal mezi lidmi šířit takovým efektivním způsobem .

amerikano_soldato.png (frantaR (5.4.2021 22:26)
Zadna z vakcin neni oslabeny virus. Sinovac je inaktivovany virus. Oslabovat koronaviry jeste moc neumie, je jednodussi pripichnout spike na adenovirus, ktery oslabovat umime.Kdybychom umeli modifikovat koronavirus, aby byl nakazlivejsi a absolutne atenuovany, tak by se dalo vakcinovat bez vakcinace ... ale na to uplne nemame a i kdyby, tak to tezko udelat bezpecne ;)

amerikano_soldato.png (BobsikR (5.4.2021 22:22)
to neplatí pro mRNA vakcínu, jen tak mimochodem... nicméně lepší by bylo se vystavit malému množství spíš než oslabenému viru.. ale na tom by nešlo vydělávat tak fajnově :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...