Domény od 79Kč  |  Nebankovní půjčky  |  Rychlá půjčka  |  Hosting zdarma  |  Fleshlight


ancapistan roads
Obrázek ancapistan roads
Jeste nesedi sykorka modrinka Math is hell fixed Krajec chleba stool svata helena 1980
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

ancapistan_roads.jpg (ZiriathR (14.2.2019 22:38)
Obvykle to nejsou silnice, ale restaurace. Tedy spíše že je zcela v pořádku, když si někdo založí restauraci kam černoši nesmí. Já si to nemyslím. Pokud někdo nechce niggaz v restauraci, má ji založit na takové profesionální a cenové úrovni, kam obyčejný nigga sám od sebe nepůjde - a pokud se tam nějaký objeví, tak by šlo o společensky přijatelnou osobu.

ancapistan_roads.jpg (ModerátorR (14.2.2019 21:31)
-> koš

ancapistan_roads.jpg (Mas) (14.2.2019 20:10)
Anarchokapitalisti si představuji že budou některé silnice jen pro bílé? Dobré vědět

ancapistan_roads.jpg (pakurvant) (14.2.2019 15:58)
anarchokapitalistická cesta len pre biele autá...

ancapistan_roads.jpg (ZiriathR (14.2.2019 15:13)
Dokážu si představit, že kdyby tam nakráčela policie, tak ten druhý stát obviní první z intervence na jejich území, že tam prostě jejich lidé nemají co dělat. Takže jiný řešení než dohodu dvou států nevidím. Od toho státy jsou, aby dělaly dohody a kompromisy, a dohlížely na právo na jejich území.

ancapistan_roads.jpg (ZiriathR (14.2.2019 14:35)
Klinika patří SŽDC, argumentem pro zabrání bylo, že ji tato firma prostě nepoužívá. Ze sporného vlastnictví je možné zabírače dát vyhodit policií - nebo ne? Ale když se dva státy neshodly na tom, který z nich má pana liberlanda vyhodit a zda vůbec může, tak ať si tam vegetuje a říká co chce. Ale až se dohodnou nebo spojí proti němu, tak nebudu mít nic proti tomu, až ho vyhoděj. Liberland stejně nikdo neuznává.

ancapistan_roads.jpg (567) (14.2.2019 14:22)
pořád vidím stejné argumenty jak u zastanců kliniky tak zastanců liberlandu. krádež je prostě krádež ať už si ji pro sebe zdůvodníš jakkoliv

ancapistan_roads.jpg (567) (14.2.2019 14:17)
ano, na klinice taky měli pocit že ŘSD a stavební firmy se měli taky dohodnout ale protože se dlouho nic nedělo tak získali pocit že si tu budovu můžou zabrat. Protože když se něco řeši dlouho tak to mezitím nikomu nepatří, to ví každej. a jako spravní levičaci z kliniky tak i levičáci ze strany svobodných si to prostě zabrali a ještě si drze mysli že na to mají právo

ancapistan_roads.jpg (ZiriathR (14.2.2019 14:17)
Nemyslím si, že bychom měli žít bez státu, ale stát pro mě není ekvivalentem osoby nebo firmy, ale systémem, který má postihovat kriminalitu (tu s oběťma), zabývat se sociálními a ekologickými otázkami, a chránit hranice. Jenomže když ani neví kde ty hranice maj, tak si nějakého pana liberlanda zasloužili. Většina současných států vznikla tak, že kdysi někdo někde zabral. Kdyby na tom ostrově byl evidovaný občan jedné či druhé národnosti, nebo tam byla registrovaná firma, tak to vidím jinak.

ancapistan_roads.jpg (ZiriathR (14.2.2019 13:31)
Možná se místo strkanic mohli dávno dohodnout na kompromisu a zprůměrovat polohy řeky v průběhu let - současné metody zaměřování jsou snad dostatečně přesné, aby to bylo jasné aspoň na mapě. Ale pan liberland by měl počítat s tím, že si může udělat nepřítele ze srbského státu, který mu může odvázat loďku od břehu a vyhodit vlajku i s tyčkou do popelnice.

ancapistan_roads.jpg (CajgonR (14.2.2019 12:55)
Mají spor o hranici a řeší jí pořád. Sice pomalu ale řeší (není to až taková priorita, kdyby tam byla ropa tak je to něco jiného). Do toho si přišli oni ten kus země zabrat s tim že je to sporné území a tedy asi nepatří nikomu. To je jako kdybych s bráchou zdědil dům po babičce, ale soudili se o něj a mezitím se do toho baráku nastěhoval někdo další s tím že je to sporné vlastnictví, takhle to ale nefunguje. Možná tak u extrémní levice. A tím že Mach tohle podpořil tak prostě svobodné posunul hodně doleva

ancapistan_roads.jpg (ZiriathR (14.2.2019 12:44)
...přičemž NAP dává dost prostoru pro podvody a manipulace. Nebo, nevadí mi, že ankap nedává odpovědi na mnohé ekologické a sociální otázky (nepojistitelní lidé). Ale mnozí příznivci ten problém ani nevidí. A svoboda má pro ně hodnotu, jen když je to stát, kdo ji porušuje. Nevadí když ji upírá např. náboženství. Ve skutečnosti má pro ně svoboda cenu použitýho toaleťáku.

ancapistan_roads.jpg (ZiriathR (14.2.2019 12:38)
Jestli sousedním státům vadí existence Liberlandu, tak nemají mít hranici, která naněkolikrát prochází sama sebou a ještě se v průběhu roku mění, protože střed řeky je pokaždý jinde. Ale zatím asi nevadí, už jen proto, že je tam pořád akorát ta malá zbořenina. Na mnoha ankapech (nevim jestli jen těm českým - jiný diskuze nesleduju) mi vadí, že jde o autisty, kteří si absenci morálky kompenzují NAPem, takže nemyslí způsobem je/není to správný, morální - ale je/není to proti NAPu.

ancapistan_roads.jpg (567) (14.2.2019 11:22)
nejlepši bylo jak naši češti anarchokapitalisté chtěli svůj mokrý sen realizovat i ve skutečném světě ale protože neměli žadnou zemi tak si jí po vzoru komunistů prostě ukradli a vyhlásili stát Liberland. Vtipné bylo když při tom poživali stejné argumenty jako squatteři kterým jinak tak pohrdají, nikdo se k tomu nehlásil, "nikomu" to nepatřilo. v tu chvili jsem už definitivně ztratil jakékoliv mínění o té bandě šašků kteří si u nás říkají anarchokapitalisté

ancapistan_roads.jpg (cern0usekR (14.2.2019 11:11)
No, asi si nakej dement predstavuje, ze v ankapu by se silncie zpoplatnovaly neprosto nesmyslne vysokejma a absurdnima poplatkama typu "mesic prace", plus by si kazdej vyminoval, ktery etnikum/nabozenska skupina apod. tam vubec nesmi.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...