Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting



babis hodnotne hodnoty 18.05.2026 
Obrázek babis hodnotne hodnoty
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (46) Komentovat Nezobrazovat

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (Carl C.C C7) (23.5.2026 4:24)
Ano kníkale - a ten děbil jsi ty.

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (19.5.2026 17:10)
Tak Pavek jde do obhajoby mandatu s rebrandingem osobni znacky. Z PePa je ted nove KoKo - komousky kolaborant. To bude u nasi kolaborantske opozice trhak.

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (Carl C.C C7) (19.5.2026 16:42)
Pochybuješ správně, protože jde jen o jednoho uřvaného debila.

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (Lopuchac) (19.5.2026 9:38)
Pochybuji, že jde o skutečné osoby

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (Kolemjdouci50) (18.5.2026 22:21)
No jen si ventiluj svuj posrany zivot... jsi fakt zoufalec.

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (KnůberalR (18.5.2026 22:13)
Tak jdi kolem a drz picu, kdyz se ti neco nelibi 8-)

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (Kolemjdouci50) (18.5.2026 22:11)
Tady se zas seslo dementu. Hlavne teda 321 a Knuberal. Jejich posrany zivoty jsou ventilovany tu na roumingu

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (Los LososR (18.5.2026 21:22)
Pokud by současná opozice neměla Babiše, vůbec bychom o ní nevěděli.

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (KnůberalR (18.5.2026 19:53)
Banderovci v Rusku, nepletes si to tak trochu synku? 8-)

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (cyklistaR (18.5.2026 19:50)
Milý dementní scepticu, dokážeš vůbec nějak srozumitelně vysvětlit, co špatného se stalo v kampeličce, ty troubo, nebo jen opakuješ řetězové maily? Protože třeba v Dzimetru je nejvíc namočená Vildumetzová z ANO a nacisti jsou v Rusku, v Německu ne, tam je po Norimberském procesu oběsili.

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (mikoRP (18.5.2026 19:37)
skepticu. ze ty mas preteceny bufer, kdyz uz si pletes znaminka, co?

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (skepticRP (18.5.2026 19:36)
Ve srovnání s normálními lidmi vypadá Bureš hrozně. No ale na druhou stranu, ve srovnání s různými Dozimetry, Bitcoináři, Kampleičkáři či sudetonazi-kolaboranty vypadá skoro čistej jak lilie.

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (hmmmms) (18.5.2026 18:54)
koukám, že libtardi se z něj můžou pos... :-D

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (Daniel Dezolanda) (18.5.2026 16:35)
Vždyť on ale proti liberální filozofii nikdo nebojuje. Ono by to ani nemělo smysl. Protože kromě pár jednotlivců bez vlivu nikdo nebojuje za liberální filozofii. Politicky je to už dávno naprosto mrtvý směr.

babis_hodnotne_hodnoty.jpg (Očitý svědek) (18.5.2026 16:32)
Debilní kecy libtardích buzen. To už dávno nikoho nezajímá.

další...