Mailhosting Business  |  Domény  |  Webhosting  |  Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Stavební rozpočty



brnenska salina 27.05.2026 
Obrázek brnenska salina
Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce likemush Imagination Mladi maji dnes sanci Na pet
Komentáře (22) Komentovat Nezobrazovat

brnenska_salina.jpg (Peter .RP (28.5.2026 17:39)
kurev) zas si sa obtieral v šaline tvojím šulínom o ostatných.

brnenska_salina.jpg (putin je všech kurev král) (28.5.2026 7:58)
péter je kokot. nebuďte ako péter.

brnenska_salina.jpg (sychoRP (27.5.2026 22:27)
tvle, tam je predatoru :-O

brnenska_salina.jpg (JapaNaToRP (27.5.2026 22:26)
Jezdím šalinou často, ale že by tam lidem chyběly obličeje?

brnenska_salina.jpg (x14RP (27.5.2026 22:00)
O.o: "sudetských němcích v brně"? To je klasický naci/bolševický salát. Větší vysvětlování netřeba, snad ti bude stačit pohled na jednu mapu [cs.wikipedia.org]

brnenska_salina.jpg (Špunt) (27.5.2026 18:48)
Račy zto ňencú, yag yednoho ruzzáka B-) B-) B-)

brnenska_salina.jpg (O.o) (27.5.2026 18:05)
šalina - slovo vzniklé z německého elektriSCHE LINien - dědictví po sudetských němcích v brně zůstává dodnes - nemáte zač...

brnenska_salina.jpg (Peter .RP (27.5.2026 16:42)
To máte v socka dostavníky bez klimatizácie že foťák nevie urobiť obrázok bez tak hnusných artefaktov? Vidím že prachy na klímu išli budúcemu prasidentovi na dotácie agroholdingu.

brnenska_salina.jpg (m3X neprihlaseny) (27.5.2026 16:26)
Acualy pojízdná sauna...

brnenska_salina.jpg (x14RP (27.5.2026 15:45)
HonzaRez: Ty jsi fanda bůčku? Nadpíčník detected! :-)

brnenska_salina.jpg (x14RP (27.5.2026 15:44)
dyk to pýšu hnet f skraje ty dylino "Tohle se děje, jen když jedete šalinó kolem šaškecu v Černovicách" :-D :-D :-D

brnenska_salina.jpg (Očitý svědek) (27.5.2026 14:45)
Nějak se tam hroutí časoprostor, to se může stát akorát v šalině. V normální tramvaji se mi to ještě nestalo.

brnenska_salina.jpg (Dejvid DjR (27.5.2026 14:21)
Tyhle ťapky mají jen takové tenké plátěné dno. S tim bych venku fakt chodit nechtěl. A ještě v tom musí být teď echt teploučko.

brnenska_salina.jpg (scout88) (27.5.2026 13:10)
a jak teda? byla pěkná? Podvozek cajk

brnenska_salina.jpg (Špunt) (27.5.2026 12:46)
Toé ten zlavney Štvrtňýčkuf sop? :o) :o) :o)

další...