Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení  |  Domény

 


co 6G - ale starlink v rusku neni ani virus ani starlink 18.05.2026 
Obrázek co 6G - ale starlink v rusku neni ani virus ani starlink
brzo to bude Slabis - skret zajmu vyhral jsem hura Roumen nakupujte politiky je treba kontrolovat floor space
Komentáře (17) Komentovat Nezobrazovat

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (ModerátorRP (19.5.2026 17:44)
-> koš

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (checht) (19.5.2026 9:56)
Když věříš na 72 pohlaví, tak si musíš najít podobný pako, nad který se můžeš povyšovat.

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (Ten) (19.5.2026 8:52)
Kdyby ten kreten Justinian nespustil v roce 541 svoji 0G sit, tak mohla Kontantinopol dneska vladnout svetu.

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (Špunt) (19.5.2026 7:47)
Stepyče, fšechno se ďeye zloží vúle >-O >-O >-O Prčbiasi búch stvořyl 5 a 6G, gdybi ye nehťel? ;-) ;-) ;-)

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (kakamսra) (19.5.2026 7:07)
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, ono je to buřt, protože stejně není koho volit.

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (XXXRP (19.5.2026 6:47)
První prokazatelné epidemie jsou známe od 6 století před našil letopočtem. Že ji způsobují bakterie se vi přes 150 let, kdy byla izolovaná a úspěšně kultivovaná.

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (mikoRP (19.5.2026 6:19)
nj, solny roztok je astralni, to neni chemie :-D

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (67) (R)) (19.5.2026 6:15)
Má pravdu, virusy neexistují, je to jen čistící funkce organizmu. Koupil jsem si infracervenou lampu 200W a když cítím jak má mě něco leze, tak vystavím ksicht její září, tak 15-20cm a prejizdim celou hlavu a krk, třikrát denně. Plus výplach nosní dírky solným roztokem. Druhé den je mi líp, třetí den jsem zdravěji, bez jediného prášku a chemie.

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (Špunt) (19.5.2026 6:13)
Toé fagt, gdyš ye na ztole mnohem tuležytěyšý a agtuálněyšý proplé a to definytyvňý řešeňý desopytomcú...

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (321) (19.5.2026 5:47)
V populaci je minimum pitomcu, kteri skutecne veri na skodlivost 5G, chemtrails a dalsi nesmysly. Mnohem vetsi je jina skupina pitomcu. Tahle skupina pitomcu ma potrebu tu prvni skupinku pitomcu neustale "resit". Jako kdyby slo o neco smrtelne duleziteho.

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (GreywolfR (19.5.2026 4:22)
Ad pani Tlamková - keď je hlava chorá, trpí celé telo. Smutné je, že podobní bezmozgovci majú svojprávnosť a volebné právo.

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (Dr.Str.RP (19.5.2026 0:25)
1347 - černá smrt a mongolský poštovní systém.

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (SR (18.5.2026 23:57)
Mne by tentokrát zajímalo, kam to postla ... bez těch internetů.

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (JapaNaToRP (18.5.2026 23:56)
Co už vám zbývá, když se jmenujete Tlamková? Musíte trošku tlamkovat.

co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg (xx) (18.5.2026 23:40)
Paní by měla jít příkladem a přestat používat Internet i počítače obecně.

další...