|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(Moderátor) RP (19.5.2026 17:44)
|
|
-> koš |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(checht) (19.5.2026 9:56)
|
|
Když věříš na 72 pohlaví, tak si musíš najít podobný pako, nad který se můžeš povyšovat. |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(Ten) (19.5.2026 8:52)
|
|
Kdyby ten kreten Justinian nespustil v roce 541 svoji 0G sit, tak mohla Kontantinopol dneska vladnout svetu. |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(Špunt) (19.5.2026 7:47)
|
Stepyče, fšechno se ďeye zloží vúle Prčbiasi búch stvořyl 5 a 6G, gdybi ye nehťel? |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(kakamսra) (19.5.2026 7:07)
|
|
Greywolfe, vrchní nástěnkáři, ono je to buřt, protože stejně není koho volit. |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(XXX) RP (19.5.2026 6:47)
|
|
První prokazatelné epidemie jsou známe od 6 století před našil letopočtem. Že ji způsobují bakterie se vi přes 150 let, kdy byla izolovaná a úspěšně kultivovaná. |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(miko) RP (19.5.2026 6:19)
|
nj, solny roztok je astralni, to neni chemie |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(67) (R)) (19.5.2026 6:15)
|
|
Má pravdu, virusy neexistují, je to jen čistící funkce organizmu. Koupil jsem si infracervenou lampu 200W a když cítím jak má mě něco leze, tak vystavím ksicht její září, tak 15-20cm a prejizdim celou hlavu a krk, třikrát denně. Plus výplach nosní dírky solným roztokem. Druhé den je mi líp, třetí den jsem zdravěji, bez jediného prášku a chemie. |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(Špunt) (19.5.2026 6:13)
|
|
Toé fagt, gdyš ye na ztole mnohem tuležytěyšý a agtuálněyšý proplé a to definytyvňý řešeňý desopytomcú... |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(321) (19.5.2026 5:47)
|
|
V populaci je minimum pitomcu, kteri skutecne veri na skodlivost 5G, chemtrails a dalsi nesmysly. Mnohem vetsi je jina skupina pitomcu. Tahle skupina pitomcu ma potrebu tu prvni skupinku pitomcu neustale "resit". Jako kdyby slo o neco smrtelne duleziteho. |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(Greywolf) R (19.5.2026 4:22)
|
|
Ad pani Tlamková - keď je hlava chorá, trpí celé telo. Smutné je, že podobní bezmozgovci majú svojprávnosť a volebné právo. |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(Dr.Str.) RP (19.5.2026 0:25)
|
|
1347 - černá smrt a mongolský poštovní systém. |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(S) R (18.5.2026 23:57)
|
|
Mne by tentokrát zajímalo, kam to postla ... bez těch internetů. |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(JapaNaTo) RP (18.5.2026 23:56)
|
|
Co už vám zbývá, když se jmenujete Tlamková? Musíte trošku tlamkovat. |
|
|
co_6G_-_ale_starlink_v_rusku_neni_ani_virus_ani_starlink.jpg
(xx) (18.5.2026 23:40)
|
|
Paní by měla jít příkladem a přestat používat Internet i počítače obecně. |
|