Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Domény  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení

 


co tam chybi 31.05.2026 
Obrázek co tam chybi
Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce likemush Imagination Mladi maji dnes sanci Na pet
Komentáře (16) Komentovat Nezobrazovat

co_tam_chybi.jpg (Mrkvas) (1.6.2026 9:09)
mensi a rozmazanejsi to uz neslo?

co_tam_chybi.jpg (Roztrhal Parkund-OG) (1.6.2026 7:06)
Jestli nejsem úplně slepej na starý kolena tak tam chybí Battlestar Galactica, takže celá ta timeline je od základu k hovnu a Vy jste hovno nerdi ze jste si toho nevšimli

co_tam_chybi.jpg (ORIONR (31.5.2026 20:25)
Z těch známějších třeba: Wolfenstein, Wakanda, Helldivers/Starship Troopers, Subnautica, Tunel, Riddick, Tiberian Sun, Dark Colony, Red Alert, Fallout, Half-Life, No Man's Sky, Válka Světů, Metropolis, Anno 2070/2205, Battlefield 2042/2142, C.O.R.E., Factorio, Lethal Company, Contra, Redneck Rampage, Shadow Warrior, Startopia, Starfield, Pragmata...

co_tam_chybi.jpg (Ňouma) (31.5.2026 17:02)
Chybi tam taky navrat do budoucnosti a to hned 3x :-D

co_tam_chybi.jpg (Občan YR (31.5.2026 15:26)
Vetsina z toho jsou pekny sracky, proc se ptate?

co_tam_chybi.jpg (x_Lečo_x) (31.5.2026 14:47)
ententak: no jo expanse tam je. Přehlíd jsem to.

co_tam_chybi.jpg (ententeakRP (31.5.2026 14:12)
je tam Expanse (2350), Fallout 4 (2287) i trpoš (3MYR) - i když ten je až v té "Reddit" verzi od Kakamury...

co_tam_chybi.jpg (kakamսra) (31.5.2026 13:48)
nějaké rozlišení oproti žádnému je tu https://www.reddit.com/r/scifi/comments/162vw47/science_fiction_time_line

co_tam_chybi.jpg (_Lečo_) (31.5.2026 13:43)
E.T. takovej základ! kterej čůrak obrazek dělal?

co_tam_chybi.jpg (Tiocfaidh ár lá) (31.5.2026 13:42)
Red dwarf

co_tam_chybi.jpg (_Lečo_) (31.5.2026 13:41)
expanse, ale to byl seriál...

co_tam_chybi.jpg (lalauuu) (31.5.2026 13:32)
fallout

co_tam_chybi.jpg (Werki) (31.5.2026 13:17)
rozhodně chybí Half Life

co_tam_chybi.jpg (Ňouma) (31.5.2026 13:07)
Od danikena tam nic není?

co_tam_chybi.jpg (Nemůžete použít přezdívku registrovaného uživatele!) (31.5.2026 13:04)
Chybí tam dostatečně jemné rozlišení, aby se to dalo rozumně přečíst :-P

další...