|
co_tam_chybi.jpg
(Mrkvas) (1.6.2026 9:09)
|
|
mensi a rozmazanejsi to uz neslo? |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(Roztrhal Parkund-OG) (1.6.2026 7:06)
|
|
Jestli nejsem úplně slepej na starý kolena tak tam chybí Battlestar Galactica, takže celá ta timeline je od základu k hovnu a Vy jste hovno nerdi ze jste si toho nevšimli |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(ORION) R (31.5.2026 20:25)
|
|
Z těch známějších třeba: Wolfenstein, Wakanda, Helldivers/Starship Troopers, Subnautica, Tunel, Riddick, Tiberian Sun, Dark Colony, Red Alert, Fallout, Half-Life, No Man's Sky, Válka Světů, Metropolis, Anno 2070/2205, Battlefield 2042/2142, C.O.R.E., Factorio, Lethal Company, Contra, Redneck Rampage, Shadow Warrior, Startopia, Starfield, Pragmata... |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(Ňouma) (31.5.2026 17:02)
|
Chybi tam taky navrat do budoucnosti a to hned 3x |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(Občan Y) R (31.5.2026 15:26)
|
|
Vetsina z toho jsou pekny sracky, proc se ptate? |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(x_Lečo_x) (31.5.2026 14:47)
|
|
ententak: no jo expanse tam je. Přehlíd jsem to. |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(ententeak) RP (31.5.2026 14:12)
|
|
je tam Expanse (2350), Fallout 4 (2287) i trpoš (3MYR) - i když ten je až v té "Reddit" verzi od Kakamury... |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(kakamսra) (31.5.2026 13:48)
|
|
nějaké rozlišení oproti žádnému je tu https://www.reddit.com/r/scifi/comments/162vw47/science_fiction_time_line |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(_Lečo_) (31.5.2026 13:43)
|
|
E.T. takovej základ! kterej čůrak obrazek dělal? |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(Tiocfaidh ár lá) (31.5.2026 13:42)
|
|
Red dwarf |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(_Lečo_) (31.5.2026 13:41)
|
|
expanse, ale to byl seriál... |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(lalauuu) (31.5.2026 13:32)
|
|
fallout |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(Werki) (31.5.2026 13:17)
|
|
rozhodně chybí Half Life |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(Ňouma) (31.5.2026 13:07)
|
|
Od danikena tam nic není? |
|
|
co_tam_chybi.jpg
(Nemůžete použít přezdívku registrovaného uživatele!) (31.5.2026 13:04)
|
Chybí tam dostatečně jemné rozlišení, aby se to dalo rozumně přečíst |
|