Pravda24  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  Půjčka s odměnou  |  VALENTYN22  |  NeposlušnéTlapky  |  Domény  |  MyMuži  |  ČasProŽenyco z vas dela antivaxera
Obrázek co z vas dela antivaxera
Be ako lodni computer Ramba Russia-is-afraid-the-big-Ukraine Etiketa se musi dodrzovat hey crypto slava uz je snih-jedem na sanich
Komentáře (117) Komentovat Nezobrazovat

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (KL;DR) (9.12.2021 19:03)
Propíchnutá guma přestává fungovat jako antikoncepce,takže se zdravotníci namnoží a bude jich víc.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (ifiiiifiifiifff) (9.12.2021 16:21)
human: tak jestlu tohle https://www.youtube.com/watch?v=1oB6ZmGG2Lw&t=230s&ab_channel=PatrikTu%C5%A1l je to napadani, tak nevim. ano jsou to idioti, ale jenza nim sli a mluvili na nej. udajne vyhruzky rodine at samozrejme prosetri policie. ale tohle video je jen ukazka hulvatsvi, ale ne agresivity.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (Human.) (9.12.2021 14:15)
Třeba zde: https://denikn.cz/759948/prezidenta-clk-kubka-pronasleduji-odpurci-ockovani-a-protiepidemickych-opatreni-napadaji-me-i-rodinu-rika/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Mě chování podobných dementů přijde jako už hodně za hranou ale chápu že z jejich pohledu je to vlastně 4. odboj tak se snaží. Jediný kdo tu démonizuje jsou odpůrci vakcín. Paranoidní, často asi duševně nemocní či jen hloupí. Ovšem neschopni racionálního postupu a chápání reality.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (ifiiiifiifiifff) (9.12.2021 10:38)
human: "ty agresivní skupinky odpůrců očkování co nevybíravě nahání a zastrašují lidi co mají boj s epidemií na starosti" prosim zdroj? on tu nejaky takovy pripad byl? nebo si jen proste podlehl atmosfere co tu vytvari media? nejdriv se antivaxx zesmesnuji, ted se demonizuji.. kde se to sakra v minulosti uz jen delo?

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (bohynR (9.12.2021 0:40)
@Human Tak vyborne, ja se budu starat o sebe a ty se taky starej o sebe. Ja budu spokojenej, kdyz se do me dalsi dobroserove prestanou montovat.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (Human.) (9.12.2021 0:27)
bohyn: to se nemusíš omlouvat, "srát se do tvého zdravotního stavu" mi na mysl doposud vůbec nepřišlo, já hadičky neinstaluju ani igeliťáky nezapínám a je mi šuma fuk na co a jakým způsobem to preferuješ. Dokonce bych řekl že tu asi míříš špatným směrem. 8-)

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (Human.) (9.12.2021 0:14)
To nebylo. Stejně tak nebylo řečeno, že to antivaxer nebyl to má obdobnou důkazní hodnotu :o). Jeden by si myslel že ty agresivní skupinky odpůrců očkování co nevybíravě nahání a zastrašují lidi co mají boj s epidemií na starosti a zatím "jen" pořvávající u jejich bytů se budou posuzovat tak, jak se chovají tedy jako nebezpeční vylízanci co se neustále ve svých projevech k takovému krvavému výsledku posouvají.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (bohynR (9.12.2021 0:10)
@Human sorry ze te obtezuju, ale ty se taky prestan srat do meho zdravotniho stavu, ty tim zase obtezujes me.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (bohynR (8.12.2021 23:58)
Ten vaxik, co se po tomhle nechal vopichat, tak urcite prezil, protoze mu to politicky myslelo.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (ifiiiifiifiifff) (8.12.2021 23:58)
zopakuju, nikde nebylo receno ze by ty gumy propichal antivaxxer. jestli mate nejaky zdroj teto informace prosim uvedte ho. stejne tak v pripadech napadeni zdravotniku.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (Human.) (8.12.2021 23:44)
To je fakt, poslední dobou se spíš asi čeká až někoho ve svatém hněvu alespoň zmrzačí, ubodají nebo ve vlastním domě upálí kdepak nějaké pofidérní nadávky. Předstupeň jsou asi ty píchací výpravy zatím na pneumatiky těch zdravotnických sviní co tyhle mentály pak ještě musí na jipkách ošetřovat a poslouchat ty kecy o lži zvané covid než jdou dotyční pod sedativa pak je nakonec balit do futrálu.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (bohynR (8.12.2021 23:28)
Jeste sem snad nevidel neockovanyho co nadava ockovanejm, nebo by jim to rozmlouval. Tohle jsou chory projekce vaxiku.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (Human.) (8.12.2021 23:21)
To je jako kdybys přišel s ještě sádlo kapajícím vepřovým řízkem v ruce do wahhabistické mešity a prohlásil jim tam s úsměvem že bůh není :-D.

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (Paraprase) (8.12.2021 23:16)
Kidale já jsem profitroll, ale nikdy jsem neviděl tolik nenávisti jako v antivax fb skupině, kam jsem hodil https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky_srovnani

co_z_vas_dela_antivaxera.jpg (kidal) (8.12.2021 22:06)
Lidi jsou strašní kripli, ale nejvíc nenávisti šíří očkovaní

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...