|
ctim_tradice.jpg
(Xудожник-K1) (16.5.2026 18:32)
|
No vidite, nejvetsi Liberalove ti skuitecni jsou v SPD a ANO |
|
|
ctim_tradice.jpg
(nornik) RP (15.5.2026 20:38)
|
|
Je tak klicenka z rozstrelenyho russackyho tanku/vrtulniku/letadla? To by se mi libilo... |
|
|
ctim_tradice.jpg
(67) (R)) (15.5.2026 12:23)
|
|
Tak konečně libtardstvo vyhrabala nějakou špínu na někoho z SPD? Gratulujeme a posíláme tradičně oblíbenou klíčenku. |
|
|
ctim_tradice.jpg
(Jan Zachrta) R (14.5.2026 19:55)
|
Miko, neprozraď mu všechno. |
|
|
ctim_tradice.jpg
(Knůberal) R (14.5.2026 19:54)
|
|
Zajimave, co by na to rekl ten vas jErmak keryho sebralo NABU(proti korupcni na Ukrajine) za pokus zproneverit a vypart 400+ micu? Samy otazky naktery tenhle xoxol nema odpovedi |
|
|
ctim_tradice.jpg
(miko) RP (14.5.2026 19:51)
|
vzdyt se s tebou knucoune nebavime - my si z tebe delame neskutecnou prdel, a nekteri si s tebou tu prdel doslova vytiraji. a nejvetsi prdel je v tom, ze ty o tom enmas ani paru |
|
|
ctim_tradice.jpg
(Jan Zachrta) R (14.5.2026 19:51)
|
Knůberale, tvá učitelka z pomocné školy je na tebe jistě hrdá... |
|
|
ctim_tradice.jpg
(Knůberal) R (14.5.2026 19:49)
|
Slusny lidi se s kokotama nebavi, knikaje pal do pici, jedeme dal |
|
|
ctim_tradice.jpg
(nornik) RP (14.5.2026 19:47)
|
|
Borec jak hovado...můžete bejt rádi ze aspon nehajluje...veřejně aspoň |
|
|
ctim_tradice.jpg
(Jan Zachrta) R (14.5.2026 19:45)
|
Křižíku, zkus svou zajímavou myšlenku rozebrat a obhájit. Není to na tebe moc složité? Pro Knůberala byly požadavky na samostatné myšlení nemožné... |
|
|
ctim_tradice.jpg
(Knůberal) R (14.5.2026 19:43)
|
Sach mat cigosi |
|
|
ctim_tradice.jpg
(Křižík) (14.5.2026 19:40)
|
|
Však Knůberál to trefil přesně na hlavičku, za kokota jsi tu práve ty Honzíku a ne Knůberál. |
|
|
ctim_tradice.jpg
(Jan Zachrta) R (14.5.2026 19:37)
|
Knůberale, o tvé nevzdělanosti a nechápavosti jsem napsal dost. Na definici slova liberál zjevně nemáš, ale nadávat umíš jak pravý obyvatel vyloučené lokality... |
|
|
ctim_tradice.jpg
(Knůberal) R (14.5.2026 19:32)
|
Co je na tom nevlastniho ty jebnuty schizofreniku? nelibila se ti odpoved tak jsi tu fnuknul tuhle sracku? |
|
|
ctim_tradice.jpg
(Jan Zachrta) R (14.5.2026 19:23)
|
Knůberale, takže definovat VLASTNÍMI slovy slovo liberál je nad tvé intelektuální možnosti. Ovšem nadávat jako primitiv to umíš skvěle. Upřímně řečeno, nepřekvapils... |
|