Tesla se slevou  |  Stavební rozpočty  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení  |  Webhosting  |  Domény

 


ctim tradice 14.05.2026 
Obrázek ctim tradice
kdyz panprezident rika Lie Cheat Steal Grammer Nazi - Interpunkce likemush pro padle na Roumingu Plan C
Komentáře (33) Komentovat Nezobrazovat

ctim_tradice.jpg (Xудожник-K1) (16.5.2026 18:32)
No vidite, nejvetsi Liberalove ti skuitecni jsou v SPD a ANO ;-)

ctim_tradice.jpg (nornikRP (15.5.2026 20:38)
Je tak klicenka z rozstrelenyho russackyho tanku/vrtulniku/letadla? To by se mi libilo...

ctim_tradice.jpg (67) (R)) (15.5.2026 12:23)
Tak konečně libtardstvo vyhrabala nějakou špínu na někoho z SPD? Gratulujeme a posíláme tradičně oblíbenou klíčenku.

ctim_tradice.jpg (Jan ZachrtaR (14.5.2026 19:55)
Miko, neprozraď mu všechno. ;-)

ctim_tradice.jpg (KnůberalR (14.5.2026 19:54)
Zajimave, co by na to rekl ten vas jErmak keryho sebralo NABU(proti korupcni na Ukrajine) za pokus zproneverit a vypart 400+ micu? Samy otazky naktery tenhle xoxol nema odpovedi

ctim_tradice.jpg (mikoRP (14.5.2026 19:51)
vzdyt se s tebou knucoune nebavime - my si z tebe delame neskutecnou prdel, a nekteri si s tebou tu prdel doslova vytiraji. a nejvetsi prdel je v tom, ze ty o tom enmas ani paru :-D

ctim_tradice.jpg (Jan ZachrtaR (14.5.2026 19:51)
Knůberale, tvá učitelka z pomocné školy je na tebe jistě hrdá... B-)

ctim_tradice.jpg (KnůberalR (14.5.2026 19:49)
Slusny lidi se s kokotama nebavi, knikaje pal do pici, jedeme dal 8-)

ctim_tradice.jpg (nornikRP (14.5.2026 19:47)
Borec jak hovado...můžete bejt rádi ze aspon nehajluje...veřejně aspoň

ctim_tradice.jpg (Jan ZachrtaR (14.5.2026 19:45)
Křižíku, zkus svou zajímavou myšlenku rozebrat a obhájit. Není to na tebe moc složité? Pro Knůberala byly požadavky na samostatné myšlení nemožné... B-)

ctim_tradice.jpg (KnůberalR (14.5.2026 19:43)
Sach mat cigosi B-) B-) B-)

ctim_tradice.jpg (Křižík) (14.5.2026 19:40)
Však Knůberál to trefil přesně na hlavičku, za kokota jsi tu práve ty Honzíku a ne Knůberál.

ctim_tradice.jpg (Jan ZachrtaR (14.5.2026 19:37)
Knůberale, o tvé nevzdělanosti a nechápavosti jsem napsal dost. Na definici slova liberál zjevně nemáš, ale nadávat umíš jak pravý obyvatel vyloučené lokality... B-)

ctim_tradice.jpg (KnůberalR (14.5.2026 19:32)
Co je na tom nevlastniho ty jebnuty schizofreniku? nelibila se ti odpoved tak jsi tu fnuknul tuhle sracku? 8-)

ctim_tradice.jpg (Jan ZachrtaR (14.5.2026 19:23)
Knůberale, takže definovat VLASTNÍMI slovy slovo liberál je nad tvé intelektuální možnosti. Ovšem nadávat jako primitiv to umíš skvěle. Upřímně řečeno, nepřekvapils... B-)

další...