Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Webhosting  |  Domény  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business



debzoni jsou neklidni a zmateni 13.05.2026 
Obrázek debzoni jsou neklidni a zmateni
kdyz panprezident rika Lie Cheat Steal Grammer Nazi - Interpunkce likemush pro padle na Roumingu Plan C
Komentáře (52) Komentovat Nezobrazovat

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (tumáš) (14.5.2026 10:02)
Já jsem strávil dovolenou na Krymu v hotelu s rusáky. Takže to mám z první ruky. Kyjevští i moskevští se chovali úplně stejně.

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (cyklistaR (14.5.2026 7:23)
Milí dementní dezoláti a ruské mrtki, lezete všichni do zadku nejhorším rasistům, nacionalistům a imperialistům ever. Takže se snažíte být přítulní a rusáci mají z vás ze všech vlezdoprdelků akorát obrovskou prdel. Kdybyste strávili někdy nějakou dovolenou v hotelu s rusáky, tak budete mít z první ruky.

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (HAHAHAHAHAHAHAHA) (14.5.2026 6:35)
Knůberal: neknuc tady a vem si prasky!

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (Carl C.C C7) (14.5.2026 3:58)
kníkale - dej sem fotku tvého bydlení na Ukrajině :-D :-D :-D

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (tdkbR (14.5.2026 0:17)
paradne si s nim vytrel rit :D rovnako ako si fico vytiera rit vlastnymi volicmi

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (nesrnesr) (13.5.2026 22:14)
kedy uz tato filcka opusti krajinu ...

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (skepticRP (13.5.2026 19:01)
Spojenci oslavují vítězství nad nacismem, (neo)nacisté kňučí. To se dá pochopit.

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (Xудожник-K1) (13.5.2026 17:29)
Zdroj ? - jo v hlave pedofilu z deniku Z ;-) :-D :-D :-D :-D :-D

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (KnůberalR (13.5.2026 17:06)
Ja to rikam porad, jeslti se dostne 5% penez do finalni destinace po vsech transakcich je moc. Proto prohraji valku, vsechno se rozkradlo vedenim neslovanskeho puvodu, zatim co na fronte umirali slovani. To je tak kdyz si zvolite do vedeni agenty cizich mocnosti/etnik ktery nehaji zajmy lidu a jsou schopny ho obetovat v zajmu svyho vlastniho obohaceni.

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (FilipesRP (13.5.2026 17:04)
Tak konečně mu ta politika všech azimutů začala fungovat. Je pro smích na východě i na západě. :-D

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (Antra) (13.5.2026 16:57)
Knůberál: Tak to je teda pěkný zmrdstvo pánové! Už jim tam nepošlu ani korunu, fakt to všechno rozkradou.

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (egal) (13.5.2026 16:18)
plichta :o) https://ibb.co/WXbkP7t

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (kakamսra) (13.5.2026 15:46)
kekw, Pepee sdílí s Fičákem interní myšlenky :-D

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (PepeeR (13.5.2026 15:39)
lool, ficko si mysli jak ho putin miluje :-D :-D :-D

debzoni_jsou_neklidni_a_zmateni.jpg (kakamսra) (13.5.2026 15:25)
Díky kníky za připomenutí, máca ani fondánová lízačka baborka už dlouho nic, tak koukám a baráček bude brzo volnej, tak neváhej! https://www.youtube.com/watch?v=1eshCOirjno

další...