Portrétní focení  |  Domény  |  Tesla se slevou  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Mailhosting Business



detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli 30.05.2026 
Obrázek detcka budou vzpominat jak levne PC jsme meli
Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce likemush Imagination Mladi maji dnes sanci Na pet
Komentáře (22) Komentovat Nezobrazovat

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (Carl C.C C8) (31.5.2026 19:18)
Tipuju, že až krachne AI, tak ceny pamětí budou někde hodně nízko na seznamu našich problémů.

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (mmrtvymuz ) (31.5.2026 17:23)
Nevím proč ale mám doma poslední AMD threadripper pro s 256gb DDR5 Ecc a 2x RTX 5090. Solitér na tom běží dobře.

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (Soudrh kapitán Pávek) (31.5.2026 12:02)
Já žádnou paměť nemám. Čo bolo, to bolo, terazky som generalisimus.

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (kakamսra) (31.5.2026 11:44)
S algoritmy to nesouvisí, jsou to je tržní spekulace. Prachy z ničeho.

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (Medved mrdnik) (31.5.2026 10:19)
Joker: Jsou tri cesty, jak muzou pameti zlevnit. Prvni je krach AI, o kterem pises. Druha je, ze AI pojede dal tak dlouho, az firmy investuji do vyrobnich linek, protoze uvidi, ze to ma smysl. A treti je Cina. CXMT uz RAMky vyrabi a zvysuje vyrobu. A nejlevnejsi budou, kdyz se zvysi vyrobni kapacity a pak krachne AI (a pak - jako pokazde - krachne par firem, ktere vyrabi pameti, krome Ciny mame posledni 3).

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (kakamսra) (31.5.2026 8:08)
Aber das ist wenig!

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (Peter .RP (31.5.2026 7:53)
raketak) Čo auto, ale autobus alebo dokonca jazdená helikoptéra. A preto sa lokálne vyrábali lacnejšie alternatívy, počítače SMEP.

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (raketak) (31.5.2026 7:39)
na casy ked PC (286) stal tolko co auto si uz nikto nespomenie .... ale tak OK ....

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (bohynRP (31.5.2026 2:52)
Proč je ten graf špinavej? Co jste s tim proboha dělali?

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (T_xy) (31.5.2026 2:49)
Paměti vždycky lítaly nahoru a dolů. Časem se to srovná.

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (SR (31.5.2026 2:39)
Asi bych si měl koupit investiční PC, aby ty ceny začly zase padat. :o)

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (Peter .RP (30.5.2026 23:31)
tdkb) V Gaybare sú najlepšie macbukvy, dobre nakladajú do riťuldy. Ale dva litre za mrd je veľa, teda ak sa nebavíme o veselom růžovom víne.

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (tdkbR (30.5.2026 23:22)
nornik: a ked ta zeny nechcu mozes sa ist nechat nalozit do riti do gaybaru. logika asi rovnaka

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (Joker) (30.5.2026 23:06)
Ňouma: Podle Googlu průměrná mzda byla necelých 6000 Kč. Takže 4 MB RAM odpovídaly nadprůměrné měsíční výplatě. Jinak paměti budou asi drahý (teda, relativně) do doby než začnou krachovat AI firmy.

detcka_budou_vzpominat_jak_levne_PC_jsme_meli.jpg (Ňouma) (30.5.2026 21:58)
Kolik byla výplata 93?cca 8k?

další...