| Portrétní focení | Mailhosting Business | Tesla se slevou | Webhosting | Domény | Stavební rozpočty |
Komentáře (6)
Komentovat
Nezobrazovat
| end_of_an_era.jpg (Milanese) RP (13.5.2026 23:10) | ||
| Dneska jsem byl nucen tu sracku Adobe pouzit. Sebralo mi to asi mesic zivota. At uz jdou do hajzlu, fakt. | ||
|
|
||
| end_of_an_era.jpg (HyperMAX) RP (13.5.2026 8:10) | ||
| Adobe konečně spadne do žumpy zapomění a krachu. | ||
|
|
||
| end_of_an_era.jpg (Psí nudle) R (11.5.2026 13:24) | ||
Fotokrám díky za ta zbytečná rande! |
||
|
|
||
| end_of_an_era.jpg (S) R (10.5.2026 21:35) | ||
| Tak díky za všechny ty krásné obrázky. I ty, co nám ničí představy o přirozených tvarech žen. | ||
|
|
||
| end_of_an_era.jpg (Občan Y) R (10.5.2026 21:04) | ||
| Zlaty Malovani! | ||
|
|
||
| end_of_an_era.jpg (Septyk) (10.5.2026 20:28) | ||
| Vsechny aplikace Adobe jsou za posledni 3 roky svymi aktualizacemi naprosto nepouzitelne. | ||
|
|
||