Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Mailhosting Business  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting



fear the russian bear 17.05.2026 
Obrázek fear the russian bear
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (11) Komentovat Nezobrazovat

fear_the_russian_bear.jpg (blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (18.5.2026 16:21)
To je kvuli tomu, ze setri ukrajinsky zivoty. Kdyby chteli, tak za 3 dny celou ukrajinskou armadu rozmetaji na kousky a jsou v Kyjeve.

fear_the_russian_bear.jpg (Banderčík3) (17.5.2026 23:08)
Je to proto, že málo mlátěj do klávesnic. :-D :-D :-D

fear_the_russian_bear.jpg (Dezοlát) (17.5.2026 22:08)
Banderčík, vysvětli mi jak ta druhá nejsilnější armáda na světě se tak dlouho sere s tou slabou armádou nejzkorumpovanějšího státu na světě? Tak ti to rusáci cpou do hlavy, ne? Tak jak to je? :-D :-D :-D

fear_the_russian_bear.jpg (Banderčík3) (17.5.2026 20:27)
Opři se do klávesnice a doraž ho, ramenáči! :-D :-D :-D

fear_the_russian_bear.jpg (Dezοlát) (17.5.2026 20:21)
Banderčík 3: ramena jako dělal Putin před třídenní speciální vojenskou operací? To byly ramena, a dneska je rusko jako supervelmoc napiču, viď? :-D :-D :-D

fear_the_russian_bear.jpg (Banderčík3) (17.5.2026 10:37)
Neboj se. Na internetu můžeš dělat ramena.

fear_the_russian_bear.jpg (lubikR (17.5.2026 10:29)
I volezlej medvěd je furt medvěd a já bych mu šel z cesty.

fear_the_russian_bear.jpg (Dežobijec3) (17.5.2026 9:07)
alis: Neboj. Cenzor maze hlavne kritiku naseho prezidenta a ruSSacke utoky na nasi demokracii.

fear_the_russian_bear.jpg (kakamսra) (17.5.2026 8:55)
Snad už nejsou u Oděsy, když je tu tolik propagandy!

fear_the_russian_bear.jpg (alisRP (17.5.2026 8:51)
velmi trefné a výstižné, snad to roumen nesmázne :-D :-D :-D

fear_the_russian_bear.jpg (brum) (17.5.2026 8:19)
Probudil se ze zimního spánku a vyrazil si něco ulovit