|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Očitý svědek) (21.5.2026 23:52)
|
|
Já jsem navýsost spokojen. Nejvíce oceňuji to kvičení libtardích buzen při deratizaci. |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(PeterHajliczekBohowski) R (20.5.2026 5:58)
|
|
Tuto vládu jsem sice nevolil, ale opravdu mě baví. Lepší zatím nebyla. |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(miko) RP (19.5.2026 21:08)
|
|
knucoune, tak co ti tvi rusaci? smi vrazdit dal? nebo si proti? |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Knůberal) R (19.5.2026 21:04)
|
Mas pravdu to ze jsi vypatlany ani primitiv neni originalni myslenka ale smutna realita. |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Carl C.C C7) (19.5.2026 19:33)
|
|
Jů, ty jsi zvládl napsat větu bez chyby! Tak teď už chybí jen nějaká originální myšlenka. |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Knůberal) R (19.5.2026 19:19)
|
Knikal je VYPTALANY PRIMITIV |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Carl C.C C7) (19.5.2026 19:06)
|
|
16:53 - mluv za sebe, máš snad práva ke kníkalovi? Nemáš, všichni jsme kníkal. |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Carl C.C C7) (19.5.2026 17:48)
|
|
Knikal: nech Mariana byt, sice je to debil, ale nas.... |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Ruští a neklidní) (19.5.2026 16:53)
|
A navíc tady kmikal pod mnoha nicky nepíše, ty jedna proruská nicko . Nesmíš být kmikalem tak posedlý, zbytečně jsi za ještě většího debila než reálně jsi |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Ano) (19.5.2026 16:49)
|
|
Absolutně Nesrozumitelná Odpověď |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Carl C.C C7) (19.5.2026 16:47)
|
|
Jak tu kníkal píše pod mnoha nicky a myslí si, že to neni poznat. To je ještě větší debil, než jsem si myslel... |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Carl C.C C7) (19.5.2026 16:41)
|
|
Jak tu Marián píše pod mnoha nicky a myslí si, že to neni poznat. To je ještě větší debil, než jsem si myslel... |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Ruští a neklidní) (19.5.2026 16:24)
|
QED . Jak malý dítě ve školce, které se jen dokáže opičit po ostatních dětech, ale nic samostatně nevymyslí. Většian dětí z toho vyroste, ale někdo prostě zůstane malým fakanem i v dospělosti |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Ano) (19.5.2026 15:19)
|
|
Absurdně nekompetentní ovce |
|
|
fell_for_it_SPD_version.jpg
(Banderovští a busifikovaní) (19.5.2026 14:46)
|
|
Probanderovští jsou poněkud neklidní, nějakej vodkou zpitej kyjevskej Rus (tedy obecně Rus) neopatrně vyrazil na ulici v Kyjevě a tam je teď mírně busifikováno. Kokainsky jim moudře naordinoval odpočinek na frontě - není divu, pravý kyjevský Rus život nepotřebuje. Kyjevský Rus potřebuje ke své smrti busifikaci. |
|