Domény  |  Stavební rozpočty  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení  |  Webhosting



fell for it SPD version 19.05.2026 
Obrázek fell for it SPD version
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (59) Komentovat Nezobrazovat

fell_for_it_SPD_version.jpg (Očitý svědek) (21.5.2026 23:52)
Já jsem navýsost spokojen. Nejvíce oceňuji to kvičení libtardích buzen při deratizaci.

fell_for_it_SPD_version.jpg (PeterHajliczekBohowskiR (20.5.2026 5:58)
Tuto vládu jsem sice nevolil, ale opravdu mě baví. Lepší zatím nebyla.

fell_for_it_SPD_version.jpg (mikoRP (19.5.2026 21:08)
knucoune, tak co ti tvi rusaci? smi vrazdit dal? nebo si proti?

fell_for_it_SPD_version.jpg (KnůberalR (19.5.2026 21:04)
Mas pravdu to ze jsi vypatlany ani primitiv neni originalni myslenka ale smutna realita. 8-)

fell_for_it_SPD_version.jpg (Carl C.C C7) (19.5.2026 19:33)
Jů, ty jsi zvládl napsat větu bez chyby! Tak teď už chybí jen nějaká originální myšlenka.

fell_for_it_SPD_version.jpg (KnůberalR (19.5.2026 19:19)
Knikal je VYPTALANY PRIMITIV 8-)

fell_for_it_SPD_version.jpg (Carl C.C C7) (19.5.2026 19:06)
16:53 - mluv za sebe, máš snad práva ke kníkalovi? Nemáš, všichni jsme kníkal.

fell_for_it_SPD_version.jpg (Carl C.C C7) (19.5.2026 17:48)
Knikal: nech Mariana byt, sice je to debil, ale nas....

fell_for_it_SPD_version.jpg (Ruští a neklidní) (19.5.2026 16:53)
A navíc tady kmikal pod mnoha nicky nepíše, ty jedna proruská nicko ;-). Nesmíš být kmikalem tak posedlý, zbytečně jsi za ještě většího debila než reálně jsi :-D

fell_for_it_SPD_version.jpg (Ano) (19.5.2026 16:49)
Absolutně Nesrozumitelná Odpověď

fell_for_it_SPD_version.jpg (Carl C.C C7) (19.5.2026 16:47)
Jak tu kníkal píše pod mnoha nicky a myslí si, že to neni poznat. To je ještě větší debil, než jsem si myslel...

fell_for_it_SPD_version.jpg (Carl C.C C7) (19.5.2026 16:41)
Jak tu Marián píše pod mnoha nicky a myslí si, že to neni poznat. To je ještě větší debil, než jsem si myslel...

fell_for_it_SPD_version.jpg (Ruští a neklidní) (19.5.2026 16:24)
QED ;-). Jak malý dítě ve školce, které se jen dokáže opičit po ostatních dětech, ale nic samostatně nevymyslí. Většian dětí z toho vyroste, ale někdo prostě zůstane malým fakanem i v dospělosti ;-)

fell_for_it_SPD_version.jpg (Ano) (19.5.2026 15:19)
Absurdně nekompetentní ovce

fell_for_it_SPD_version.jpg (Banderovští a busifikovaní) (19.5.2026 14:46)
Probanderovští jsou poněkud neklidní, nějakej vodkou zpitej kyjevskej Rus (tedy obecně Rus) neopatrně vyrazil na ulici v Kyjevě a tam je teď mírně busifikováno. Kokainsky jim moudře naordinoval odpočinek na frontě - není divu, pravý kyjevský Rus život nepotřebuje. Kyjevský Rus potřebuje ke své smrti busifikaci.

další...