Půjčka s odměnou  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  VipShow  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  HobbyDeníkhalalkoza
Obrázek halalkoza
clovek vs delfin Za vsechno muze Babis fixed si super Another thing I learned from Dad maa to haaczek neni zac osvetlovac
Komentáře (16) Komentovat Nezobrazovat

halalkoza.jpg (Tonda) (17.5.2022 19:33)
Halal, košer a podobný zmrdoviny může obhajovat jen blbec. A pokud někomu nedochází, že obrázek necílí na paralelu o anestezii, ale o tom, jestli někomu způsobuješ svym zmrdskym chováním a bezohledností bolest, je druhej blbec. Tak_urcite_ne - mohl bys nás místo blbejch řečí poučit, jak to teda je?

halalkoza.jpg (pran) (17.5.2022 17:30)
palpíčo, butthurt? ty budeš fakt těžkej a drsnej moderní hrdina. nebo totální hovado, teď si nejsem jistej.

halalkoza.jpg (neeeeeeeee) (17.5.2022 17:26)
tak urcite ne: a co konkretne si ma podle tebe zjistit? tvuj prispevek je uplne o hovne, ac na to samy nadavas. vypovedni hodnota upny hovno, kecy a nic. paldopice, ty jsi fakt primitivni debil, k tobe je skoda se vubec vic vyjadrovat.

halalkoza.jpg (Tak_urcite_ne) (17.5.2022 17:14)
@gdhjdsziahxd Možná by sis měl nejdřív něco zjistit o halal, než budeš někoho poučovat imbecile. Víš akorát že to nějak souvisí s turbanem. Kuř nemytý mohamedánský čuráky.

halalkoza.jpg (izakova_incestni_sestrenice) (17.5.2022 17:09)
Je až k neuvěření, jak natvrdlý jsou současní uživatelé roumingu. Holt voliči SPD jsou všude. ,,Takhle se mává, takhle se bije."

halalkoza.jpg (Paldopiče) (17.5.2022 16:56)
Já nevím, kde vy kreténi čtěte, že já schvaluju halal porážení nebo že jsem fanda muslimů. Máte v těch palicích aspoň vzduch? Jen píšu, že tenhle fór je inteligentní asi jako texty Ortelu, protože narkóza nemá s porážkou zvířat vůbec nic společnýho, mentále dyslektickej.

halalkoza.jpg (gdhjdsziahxd) (17.5.2022 16:36)
paldopiče: ty jseš teda arogantní sebestřednej zkurvysyn. tak se vysereme na všechny humánní přístupy k chovu i k porážkám, ne? protože to pár primitivům v poušti poradil jejich imaginární kámoš. všichni se můžou snažit, ale prakokot ze středověku dostane náboženskou výjimku, viď ty primitivní lejno?

halalkoza.jpg (bohynR (17.5.2022 11:48)
Takzvana "drevena narkoza". Omracovaci pistole, CO2 nebo elektrika.

halalkoza.jpg (LorraineR (17.5.2022 11:41)
Vidím že je tu spousta odborníků na jatka.. Jakýkoliv zvíře které jde na jatka nesmí v sobě nic mít, takový zvíře je znehodnocený a skončí leda v kafilerii.. Pokud si třeba zdravá kráva zlomí nohy tak jde na jatka a bude zpracovaná na maso, pokud jí ale zootechnik píchne něco na bolest musí to nahlásit a vyplnit papíry o tom co ji píchnul a většinou skončí ve spalovně.. Na jatkách se žádný anestetikum nepodává, proste se prorazí palicí nebo prostřelí omračovací pistolí.. Je to rychlý a bezbolestný

halalkoza.jpg (bohynR (17.5.2022 10:49)
@Paldopiče A to jako mas dojem, ze na normalnich jatkach nedavaj narkozu? Ze jim tam ty zvirata kvicej jak... na porazce,dokud nevykrvaci?

halalkoza.jpg (Tak_určitě_) (17.5.2022 9:40)
Řeknu ti tajemství, klidně měj sex třikrát denně se svým přítelem z LGBT skupiny, protože se taky nerozmnožíte a chcipněte jako slepá vývojová větev přírody. Řím taky dojel obdobným způsobem. Silnější pes mrdá a vy jste jen nutný, které bez internetu nikomu BAN nedají jak ti dva typečci co dostali kladu na Praze4.

halalkoza.jpg (Paldopiče) (17.5.2022 8:54)
Vážně jsem rád, že doba pokročila a vymrdanci jako vy už umí používat elektroniku a tráví čas na Roumingu místo mrdáním. Aspoň se pak míň rozmnožujete. Dává to lidskýmu genofondu aspoň malou šanci.

halalkoza.jpg (Paldopiče) (17.5.2022 8:48)
Ne není, ty tupej izakuv kriploidní brácho. Odkdy se na jatkách dává zvířatům narkóza? A vážně nevím, co ti na tom připadá muslimofilní. Mamrde zkurvenej, nevzdělanej.

halalkoza.jpg (Tak_určitě_) (17.5.2022 8:46)
Jak prskají prounijni libretardi sráči. Jen víc a jen houšť. Víte proč muslimové a cigáni nehrajou ve startreku? Protože se s nimi do budoucna nepočítá. :-D :-D :-D hihihiho to není vtip, to je realita. :-D

halalkoza.jpg (xeon) (17.5.2022 8:39)
právě že je to přesný, ty muslimofilní filcko

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...