|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Kalda) R (11.5.2026 7:08)
|
Xудожник-K1: cely tvoje komentare jsou slatanina pravdy, polopravdy s totalnich sracek, treba ta historka o spatne spocitanych danich, tak ty budou normalne vymahat a ne ze uz s tim nic neudelaj apod. |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
() (9.5.2026 17:09)
|
|
Už aby byl všude BTC. Si to maj zkontrolovat, než někam pošlou prachy. |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Očitý svědek) (9.5.2026 8:36)
|
Je to velká škoda, protože toi poslati Minářovi a teď mu to seberou a on nebude mít na sojové laté. |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Vjghhf) (9.5.2026 5:57)
|
|
No nevim, jestli tvá zahraniční kariéra - prodávat se přes den v asijským bordelu a v noci dělat Putinovi užitečnýho idiota na Roumingu - je zrovna inspirativní příklad na podporu emigrace z ČR. Kdybys aspoň něco uměl, jako třeba pan Crha… jo a ven si prášek, pletou se ti písmenka. |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Xудожник-K1) (9.5.2026 4:07)
|
Izaka neznam, ale jestli taky zdrhl z CR, tak je to naprumerny clobvek propti obcanum. CR co neuitekli |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Xудожник-K1) (9.5.2026 4:07)
|
Samozrejme ze mam pravdu a sere vas to |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Corse) RP (8.5.2026 18:50)
|
|
Dajte tomu kokotovi zase ban prosim.. |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Georgethebest) RP (8.5.2026 17:53)
|
|
Myslím si že když ti někdo omylem pošle peníze a ty je neomylně utratíš tak chyba je vždy na tvé straně a právně jsi zodpovědný ty. Se vším všudy. |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Carl C.C C7) (8.5.2026 17:47)
|
|
Vídeň je Západ? A je to ten zlej Západ, KoZa, nebo nějakej jinej Západ? Jsem z toho dezole dvojího metru dost zmatenej. |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Knůberal) R (8.5.2026 17:26)
|
rusakum z temu take prosim |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Izak z prdele, generator hoven) (8.5.2026 17:25)
|
|
Staci nastavit limit ruskym botum |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(67) (R)) (8.5.2026 14:12)
|
|
Nemůže nastavit maximální počet příspěvků za den, protože by diskuze oddriftovala doprava. Jediné že by pravičáci mohli napsat jeden za den a libtardi padesát. Pak by to bylo správně vyrovnané. |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(cern0usek) RP (8.5.2026 13:39)
|
|
Roumene, nechces nejak nastavit maximalni pocet komentaru za urcitou dobu? Tohle je fakt jak u Chocholouska. |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(misil) RP (8.5.2026 13:14)
|
|
Izak si zase nevzal prasky |
|
|
kapesne_v_erasmu.jpg
(Izak z prdele, generator hoven) (8.5.2026 12:40)
|
|
Miliardar izak, ai pravnik a majitel baraku na vesnici za 1M si zase nevzal prasek |
|