Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Domény



kapesne v erasmu 08.05.2026 
Obrázek kapesne v erasmu
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (48) Komentovat Nezobrazovat

kapesne_v_erasmu.jpg (KaldaR (11.5.2026 7:08)
Xудожник-K1: cely tvoje komentare jsou slatanina pravdy, polopravdy s totalnich sracek, treba ta historka o spatne spocitanych danich, tak ty budou normalne vymahat a ne ze uz s tim nic neudelaj apod. :-O

kapesne_v_erasmu.jpg () (9.5.2026 17:09)
Už aby byl všude BTC. Si to maj zkontrolovat, než někam pošlou prachy.

kapesne_v_erasmu.jpg (Očitý svědek) (9.5.2026 8:36)
Je to velká škoda, protože toi poslati Minářovi a teď mu to seberou a on nebude mít na sojové laté. >-O

kapesne_v_erasmu.jpg (Vjghhf) (9.5.2026 5:57)
No nevim, jestli tvá zahraniční kariéra - prodávat se přes den v asijským bordelu a v noci dělat Putinovi užitečnýho idiota na Roumingu - je zrovna inspirativní příklad na podporu emigrace z ČR. Kdybys aspoň něco uměl, jako třeba pan Crha… jo a ven si prášek, pletou se ti písmenka.

kapesne_v_erasmu.jpg (Xудожник-K1) (9.5.2026 4:07)
Izaka neznam, ale jestli taky zdrhl z CR, tak je to naprumerny clobvek propti obcanum. CR co neuitekli ;-)

kapesne_v_erasmu.jpg (Xудожник-K1) (9.5.2026 4:07)
Samozrejme ze mam pravdu a sere vas to ;-)

kapesne_v_erasmu.jpg (CorseRP (8.5.2026 18:50)
Dajte tomu kokotovi zase ban prosim..

kapesne_v_erasmu.jpg (GeorgethebestRP (8.5.2026 17:53)
Myslím si že když ti někdo omylem pošle peníze a ty je neomylně utratíš tak chyba je vždy na tvé straně a právně jsi zodpovědný ty. Se vším všudy.

kapesne_v_erasmu.jpg (Carl C.C C7) (8.5.2026 17:47)
Vídeň je Západ? A je to ten zlej Západ, KoZa, nebo nějakej jinej Západ? Jsem z toho dezole dvojího metru dost zmatenej.

kapesne_v_erasmu.jpg (KnůberalR (8.5.2026 17:26)
rusakum z temu take prosim 8-)

kapesne_v_erasmu.jpg (Izak z prdele, generator hoven) (8.5.2026 17:25)
Staci nastavit limit ruskym botum

kapesne_v_erasmu.jpg (67) (R)) (8.5.2026 14:12)
Nemůže nastavit maximální počet příspěvků za den, protože by diskuze oddriftovala doprava. Jediné že by pravičáci mohli napsat jeden za den a libtardi padesát. Pak by to bylo správně vyrovnané.

kapesne_v_erasmu.jpg (cern0usekRP (8.5.2026 13:39)
Roumene, nechces nejak nastavit maximalni pocet komentaru za urcitou dobu? Tohle je fakt jak u Chocholouska.

kapesne_v_erasmu.jpg (misilRP (8.5.2026 13:14)
Izak si zase nevzal prasky

kapesne_v_erasmu.jpg (Izak z prdele, generator hoven) (8.5.2026 12:40)
Miliardar izak, ai pravnik a majitel baraku na vesnici za 1M si zase nevzal prasek

další...