MyMuži  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  Půjčka s odměnou  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  VipShowkdyz fakt nemas odhad
Obrázek kdyz fakt nemas odhad
2bitsvicky Horne Uhry Dolne Uhry Helena V Mother-russia-strong-Stronger-then-winter Kazda pomoc sa pocita starway to heaven
Komentáře (63) Komentovat Nezobrazovat

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (bohynR (2.10.2022 19:11)
Co vim, tak jim tam zbyl jeden T-90 verzi si nepamatuju. Armatu pochybuju, tu si setrej, aby ji mohli tahat na prehlidky jako kacera.

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (Jožo°) (2.10.2022 10:53)
Taky sem v hospodě zaslech jak se někdo baví o jakýmsik Lyman Rus tanku. Nevíte o tom někdo něco? Napadlo mně jestli to neni ňáká nová Ruská superzbraň něco jako upravená Armata ale jestě víc neporazitelná. Blm ty hodně sleduješ tyhle věci na Telegramu jak si nás mezi prvníma informoval o terminátorech a robopsech a tak. Víš něco? Jestli mají Rusové tajnou superzbraň proč ji ještě nepoužily? Sou za tym stejný důvody proč se zatím rozhodli nerozdrtit ukraince Araratem?

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (Jožo•) (2.10.2022 9:22)
Ruské jednotky se jen stahujou do předem připravených obrněných pozic. Říká se tomu taktika vy nedonošené levičačšstí libtardi voliči politickýho kartelu. Při velení se na tom podílí sám Pan prezident Putin a s jeho schopnostma je úspěch neodvratnej. Zkusím vám to vysvětlit jak malým dětskám. Rusko se stáhne o kus tím se zhorší zásobovací logika ukronacku a taky na ně bude pršet 50 tisíc bomb (Blmblblm može dodat zdroj z telegramu) a pak bum! Ukrainska obrana se zhroutí a Rusové dojedou až do Kyjova.

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (Občan YR (2.10.2022 1:26)
@Osmdesátdevět: Kdyz on je takovy Tamagochi, sice porad otravne pipa, ale stejne ho krmis pozornosti, protoze ho nechces nechat chcipnout. I kdyz neni opravdovej.

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (blmblmblm jiz byl 2.74231x nevakcinovan Roumenem) (2.10.2022 1:03)
nna: prezer se jedu na krysy a zapij to savem, ubulenej zmrde B-)

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (NN/A) (2.10.2022 0:50)
blm ani ten tragéd tě dobře nevystihuje... utop se v těch sračkách co sis na sebe ušil...

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (KING_OF_OKENAR (1.10.2022 23:06)
tohle je teprve začátek, za podpory Západu, hlavně USA to pojede jedna báseň. Všichni russtí rekruti už se mocinky těší, až jim na zákop zaťuká ukrajinská armáda. Jakmile padne jedno z velkých měst Luh-Don, bude konec. Ještě si teda AU zajedou po zničení kerčskýho mostu, nazpět zabrat Krym a svět bude zas v rovnováze a russ stadardně v prdeli. Konec přiběhu :-D

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (Zaslech jsem zvuk dopadu, vidím zvláštní hromadu. Přijdu blíž a je to hnus: z nebe dopad mrtvý Rus) (1.10.2022 22:59)
Jak se vám líbí poezie, Ruský zmrdi? Mě se líbí moc, inspirovalo mě jak poslední dobou vaše elity z průmyslu a podnikatelé vypadávají z oken. Vovka transformuje ekonomiku NovoruSSka, co?

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (hexusR (1.10.2022 22:48)
Quík: Spíš gratulujem a posíláme obklíčenku, ne? :-D

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (mrc) (1.10.2022 21:57)
omg môže kecať čo chce, faktom je že obrovská väčšina rusky hovoriacej menšiny v Ukrajine je teraz silne proti Ruskej Federácii a podporuje Ukrajinu, jej aktuálnu vládu a prezidenta. Dokonca sa mnohí z nich začali Ukrajinčinu učiť.

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (Kremrole) (1.10.2022 21:22)
Ale ale ale to neni pravda! Jsou to vychodni ukrajinci! Treba Girkin, narodil se v Moskve! Neni rus!

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (Pyca_ZlaR (1.10.2022 21:15)
"keď pošle niekto armádu na vlastých občanov" - Ale nic takového se nestalo. Kyjev poslal armádu na občany Rushé Federace, kteří tam dělali bordel a vedli válku proti Ukrajině, když se vydávali za separatisty. Zároveň tzv. separatistům velí Rusi.

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (Kremrole) (1.10.2022 21:07)
A kdes psal argument? Jenom picujes na zapad, nato, ukrajinu, nacky, banderovce

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (Quík) (1.10.2022 21:05)
Omg: i kdybys nelhal (což si nemyslím, ale budiž) tak co to dává za smyls? "Východní ukrajinci" měli Donbas, russko Krym. Teď mají co? Celý vychod rozstříleny na sračku a čeká je osud sudeťáků se vším všudy a z Krymu bude počítám nový Černobyl. Rusko pujde do totálních sraček a "východní Ukrajinci " budou v russku v prdeli. Gratulujem a posíláme klíčenku.

kdyz_fakt_nemas_odhad.jpg (omg...) (1.10.2022 21:03)
@Kremrole: čo ja mám s demonštráciou ? skús vyvrátiť nejaký môj argument nejakým proti argumentom nie všeobecnou frázou chod na sputnik atď. ...

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...