Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Webhosting



kdyz fetaci obsadi bilej doom 01.06.2026 
Obrázek kdyz fetaci obsadi bilej doom
Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce likemush Imagination Mladi maji dnes sanci Na pet
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (tdkbR (3.6.2026 14:12)
a este aj napriek tomu vsetkemu rozjebe nacisticke rusko na krvave sracky. to nevymyslis, to je zivot B-)

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (Carl C.C C8) (3.6.2026 5:20)
Greywolf - Tohle není cirkus, ale staveniště. Šaška máte na trůně doma na Ukrajině. Hraje penisem na piáno, somruje peníze úplně po všech, fantazáruje o vítezstvích, co nikdy nebyla,, chytá lidi na ulici, na vaši zemi padají rakety a bomby.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (Sarge) (2.6.2026 17:46)
Trochu divné místo na rockový fesťák, ale zase prostředí dobré.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (afeketeRP (2.6.2026 8:41)
Grey, jak textove adventury nepozna :-D jdi na sever, jdi na sever, vezmi klic, jdi na jih, zvolej ahoj namorniku…. ADT 4300 :-D to uz nikdo nepozna :-D :-D :-D

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (GreywolfR (2.6.2026 7:23)
Taký jeden oranžový tlstý starý klaun tam iste bude.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (cyklistaR (2.6.2026 7:19)
To z výšky vypadá jako stavba cirkusu. K nám taky občas přijede. Určitě tam bude mít zvířátka. A budou tam i klauni?

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (GreywolfR (2.6.2026 0:14)
@afekete pripomenul si mi dávne časy, intro do jedného z prvých levelov C&C Red Alert 2 za Allies. Presne pred Bielym domom nastupoval US prezident do vrtuľníka :o) To boli hry, ešte Age of Empires 2, Stronghold (otec - lekár stiahol v službe v nemocnici chirurgom z pc cez intranet, uhádol heslo), neskôr som sa dostal aj k remaku Privateer-a (vesmírna lietačka, univerzum s možno aj 50-timi hviezdnymi systémami), Need for Speed 2 (áno, 2), v detstve textové adventúry, to už dnes nikto nepozná.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (ten druhej) (2.6.2026 0:01)
TDS je svině

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (afeketeRP (1.6.2026 23:38)
uz tam vrtulnik nepristane? Oranzovej kokot bude dolu skakat padakem?

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (mikoRP (1.6.2026 21:10)
pokrok -> progress. ale tady vidim jenom degress (neboli regress, pokud chcete)

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (JapaNaToRP (1.6.2026 21:07)
Pokrok nezastavíš. Ať už se za pokrok schovává cokoliv.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (GeorgethebestRP (1.6.2026 21:00)
Greywolf Svatá slova !

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (GreywolfR (1.6.2026 20:59)
Keď na trón nastúpi šašo, nestane sa kráľom, ale z paláca sa stane cirkus. Tento obrázok slúži ako jasná vizuálna pomôcka a dôkaz tohto tvrdenia.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (Kokainsky) (1.6.2026 20:55)
Měl se stát prezidentem Ukrajiny. Pak by neměl všechno jenom trapně pozlacené ale rovnou zlaté.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (Cuguu) (1.6.2026 20:44)
Kokoti su schopni vidiet tu zumpu a stejne tu nieco bluznit o libtardoch. To je na psychiatra.

další...