Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Domény  |  Portrétní focení



kluk s retizkem 20.05.2026 
Obrázek kluk s retizkem
akoze lacna ruska ropa pasak botu SVO jak WWI vyhral jsem hura Slabis - skret zajmu brzo to bude
Komentáře (39) Komentovat Nezobrazovat

kluk_s_retizkem.jpg (misilRP (21.5.2026 10:05)
A co kluk s kamenim???

kluk_s_retizkem.jpg (Los LososR (21.5.2026 9:23)
Proč by něl z mladého Lipavského vyrůst Vávra? =)

kluk_s_retizkem.jpg (kakamսra) (21.5.2026 8:19)
Tak klukovi taky nezablokovali účet na sociálech jako Danovi. >-O

kluk_s_retizkem.jpg (KaldaR (21.5.2026 7:16)
Xудожник-K1: mas tam hrubky a preklepy, predelej to ruskej buziku >-O

kluk_s_retizkem.jpg (Občan YR (21.5.2026 1:18)
@HranataKoule: Ne, to on se vzdycky hrozne vzrusi a pak honem honem pise takovy nesmyslny vybletiny, aby ukojil svoje ego a ujistil sam sebe, ze je nejlepsi. Ten stav poznas podle dlouhych nic nerikajicich textu o hovne plnych preklepu. To je tak, kdyz si clovek s diagnozou nevezme prasek.

kluk_s_retizkem.jpg (KulataHrana) (20.5.2026 20:38)
Asi stejná škola?

kluk_s_retizkem.jpg (HranataKoule) (20.5.2026 20:34)
Propána ty poslední příspěvky, to je češtin jak od Bureše

kluk_s_retizkem.jpg (Xудожник-K1) (20.5.2026 18:49)
Kdyz se tohle stane tak sef rekne, ja mu to rekl ze to ma byt tam, nakonec jsme se ale rozhodli ze to bude jinde, musi se to preposlat zabere to dalsi mesic - a vsichni reknou OK - ono kdybych to udelal omylem a rekl sorry - tak taky reknou vsichni OK - u nas se jen obecne nesnasi, kdyby nekdo lhal jak kokot :-D :-D :-D :-D

kluk_s_retizkem.jpg (Xудожник-K1) (20.5.2026 18:47)
Dan mel mozna nekdsy pravdu, ze si to nejak predsatvoval, nejak jinak to rekl - no a ten kod to delal to pochopil treba jinak - a Dan je nekdy puntickar a lisi se snim musi pohadat aby uznal, ze OK, ze to asi rekl blbe, jinak byslel, takze OK jde to za nim. Hele me by taky sralo, kdymi sef rtekl udelaj to v Parizi-DC ja tam ovse orevrel, nechal tam dodat a anmontovat HW, rezervoval IP rozjel to - a pak by mi rekl, ne ja myslel ze to pujde do Belina-DC2 a jeste neuznal ze mi to predtim rekl ;-)

kluk_s_retizkem.jpg (Xудожник-K1) (20.5.2026 18:45)
Kvulki Danovi zvedli ve firem ze musi vse co rekl jeste potvrdit pisemne a kdyz to neudelal, tak to udelal zamestnance a poslal to do systemu a jemu na vedomi - i jak to chape - pak kdyz neco se nekdo zeptal, proc. se neco zdrcelo, rekl, 4x jsme to predelavl na zadani Dana - a kazdy rekne OK - ony ty jeho primoniomky jsou dobre, dokonce si vnitrne prizna ze necoi vymylel blbe, poak vidi ze je to blbe a necha to zase predelat -

kluk_s_retizkem.jpg (Xудожник-K1) (20.5.2026 18:39)
Oni jsou zmaestnanci, co se poserou uplne, s Danem delali celkem borci, co se neposerou, nesralo je, ze jim rekne udej to takhle a az to uvidi, tak jej napdne lepsi napad a rekl, tak to je blbe, udelej to tak - zamestnanci jen chteli, aby uznal, ze jim rekl, ze to maji takhle delat a pk ze zmenil nazor - to je OK - ja to mam v praci taky tak, jen necxo udelam a jede to a treba za 1/2 jsou meny a rekne se predej to, nebo posli to do jine lokace a nakonfiguroj to tam - hele firma me za tohle vse plati tak OK

kluk_s_retizkem.jpg (Xудожник-K1) (20.5.2026 18:36)
Zaviust cechu7 nezna mezi ;-) Dan Vavra je proste uberborec a ani vyhazov z firmy jej netrapi, uziva si vydelane desitky milionu, mozna stovky a dela si ted svuj projekt, ale firma mu dluzi, takze mu mesicne spalci dluh - a klidne mu bude financovat film - firma jej uznava jako spicku v oboru, ale zamestnanci a korporatni rizeni neni pro ne - tak se ferove dohodli - ano geninalni lide jsou problemticti, podle vseho jeho nejvetsi problem je, ze neuzna ze neco rekl, kdyz to chce predelat - jinak by to uznali

kluk_s_retizkem.jpg (Očitý) (20.5.2026 18:35)
LIbtardí buzny přály panu Vávrovi a KCD 2 neúspěch a zase jim zbyly akorát oči pro pláč. Jsou to buzeranti zasraní.

kluk_s_retizkem.jpg (Carl C.C C7) (20.5.2026 17:55)
Sieg Heil!

kluk_s_retizkem.jpg (feshynakk) (20.5.2026 17:40)
Hanus dal Jindrov mec na jinou herku.

další...