|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(kakamսra) (12.5.2026 6:19)
|
|
"Sudetští Němci... Téměř tisíc let žili společně s Čechy v českých zemích, až pak nacionalismus na obou stranách, zločinný nacionální socialismus a lidským právům odporující vyhnání sudetských Němců v letech 1945/1946 zničily toto vyspělé, tvůrčí společenství. Od té doby žije většina z více než tří milionů vyhnaných a jejich potomků v Německu a v Rakousku." chyby už nesmíme opakovat, tentokrát se to už určitě podaří! Mit uns für die Zukunft! https://www.sudeten.de/aktuelles/76-sudetendeutscher-tag-in-bruenn |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(Očitý svědek) (12.5.2026 6:17)
|
|
Bruno@ zalez ty zkurvenej motoristickej nácku. |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(Bruno) (12.5.2026 1:16)
|
|
Naštěstí budete mít možnost poděkovat za osvobození potomkům našich skutečných osvoboditelů na sjezdu Sudetoněmeckého landsmančaftu v Bruně |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(Greywolf) R (11.5.2026 21:10)
|
|
@skeptic a ich potomkov od 1968 v ČSSR v cudzích uniformách jebať krompáčom do hláv, lebo to boli prašiví okupanti. |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(Mrkvas) (11.5.2026 19:42)
|
|
na památku Rusů nachcat, rusaci nás neosvobodili |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(skeptic) RP (11.5.2026 19:08)
|
|
Díky za osvobození, díky za to, že vůbec žijeme! Jak už zmínil @SEK, na osvobození se podíleli lidé různých národností - Rusové, Ukrajinci, Bělorusové, Bulhaři, Američané a další. Čest jejich památce. |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(Pácek 107) (11.5.2026 19:05)
|
|
Pávek to bude, až tu kresbu dokončí. Až dokreslí gumu. |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(Očitý svědek) (11.5.2026 19:00)
|
|
To se musí reklamovat, když nakreslil Pávka. |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(Greywolf) R (11.5.2026 18:48)
|
|
*autor aj uploader |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(Greywolf) R (11.5.2026 18:48)
|
Autor obrázku majú u mňa veľké plus a ak sa ozvú, aj pozvanie na pivko. Paráda |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(Očitý svědek) (11.5.2026 17:40)
|
Komunistická svině kakamura bojuje se 4. říší a Sudeťáky v Bruně. Jen houšť soudruhu kakamuro! |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(kakamսra) (11.5.2026 13:27)
|
|
No jo no, náckové ze 4. říše a jejich potomci a příznivci polemizují rádi. |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(Georgethebest) RP (11.5.2026 13:25)
|
|
Jak může být někdo osboboditel když první rozpoutal válku a pak se to obránilo proti němu samotnému ? Další historická lež |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(SEK) R (11.5.2026 12:31)
|
|
Keď Červená armáda postupovala smerom na západ, dopĺňala straty takzvanou „mobilizáciou v prvej línii“. Do jednotiek okamžite zaraďovali mužov z oslobodených dedín a miestV niektorých divíziách 2. a 4. ukrajinského frontu, ktoré vchádzali na Slovensko, tvorili Ukrajinci 60 % až 80 % mužstva. |
|
|
kolaborant_a_vlastizradca.jpg
(SEK) R (11.5.2026 12:28)
|
|
Sovietsky zväz nie je a ani nikdy nebolo Rusko! Sovietsky zväz = Rusko Ukrajina Bielorusko Moldavsko Gruzínsko Arménsko Azerbajdžan Kazachstan Uzbekistan Turkménsko Tadžikistan Kirgizsko Estónsko Lotyšsko Litva ... nehovoriac o menšinách...Ingušovia, Čečenci, Osetinci, Tuvinci, Čuvaši ,Tatari, Baškiri a iné severokaukazské etnika.. |
|