Domény  |  VPSkoukej to sezrat a prestan drzkovat sou lidi co se musej zastrelit za vlastni a navic svoji pistoli
Obrázek koukej to sezrat a prestan drzkovat sou lidi co se musej zastrelit za vlastni a navic svoji pistoli
The-struggle-is-real Sdilejte  nez  to  smazou Cut-your-hair WUT MEME A tohle ma taky volebni pravo Not today 710
Komentáře (55) Komentovat Nezobrazovat

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Non-reg) (4.4.2020 10:21)
V tvém posledním příspěvku není žádný argument. Ale dobře asi se to ztratilo v balastu. Shrněm si to tedy. Navrhuješ masivní testování - říkal jsem, že samo o sobě to fungovat nebude. Navrhnul si nějaký super plán ČEZu, nekokretizoval si. Na odkaz na plán ČEZu si nereagoval, jestli je to ono, popřípadě si neuvedl alespoň náznak těch jejich opatření. Rád bych se poučil, pomohl bych je zvaést u nás ve firmě, byly-li by aplikovatelné. Co si tam měl dál? Neboj se být konrétní.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Všeználek) (4.4.2020 10:00)
Sice jsem říkal, že už mě to nebaví, ale aspoň pro ostatní, bude-li to tu ještě někdo číst - ač je mi jasné, že i tento příspěvek bude zahlušen pod kupou hnoje - prosím čtěte od začátku; nemá smysl jakkoli rozumně argumentovat, pokud věci, které řeknu, jsou obráceny v lež, jako například ten počet použitelných laboratoří, nebo níže jsem vyjmenoval _několik_ opatření, ale to nebrání kolegovi napsat "SAMOTNÉ testování", atd.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Non-reg) (4.4.2020 9:11)
Aktuálně se testují nějaké tisíce lidí denně. I kdyby to bylo dvojnásobek, tak bez omezeného pohybu se to před záchytem nemoci prostě šíří rychleji a ten peek počtu nakažených bude prostě vyšší. Nehledě na to, že ti negativně otestovaní se taky mohou nakazit až po testu a vesele to šířit dál. Pak už jsou to jen dohady, jestli by došlo k nejhoršímu scénaři nebo ne. Sitauce ve světě ukazuje, že asi ano.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Non-reg) (4.4.2020 9:04)
Nechápu proč když někomu dochází argumenty vytáhne trolling a agnety. Je jedno kolik máme laborek, nepochopil si jsi muj argument a nevypořádal ses s ním. Znovu tedy - samotné byť masivní testování nezamezí rychlému nárůstu nakažených. Co by jedině pomohlo (a na to kapacity určitě nemáme) by bylo zastavit republiku na jediný den, otestovat v něm všechny (cca 10mil.), nakažené izolovat, počkat, udělat jim 2 kontr. testy a mám po problém. Nereáné.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (,,) (4.4.2020 8:28)
Kokoti: Njn, radši budeš platit daně jak mourovatej, aby ti zas někdy, až se mu zachce, stát zavřel krám. Služba za všechny prachy, fakt.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Kokoti) (4.4.2020 8:18)
Dvě tečky. Strč si tu svoji ankap agitku do prdele. Díky

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Všeználek) (4.4.2020 7:59)
Non-reg: Hele jestli je to troling, tak tu ztrácím čas. Jestli seš Prchalův agent, tak mě to taky nebaví. A v tuto chvíli nevěřím, že seš normální diskutér se zájmem k něčemu se dobrat - psal jsem, že tu máme NEPOČÍTANĚ, to česky znamená fakt docela hodně, laborek, co to umí, ty odepíšeš, že JEDNA nic nezmění. Aktuálně se dělá cca 7000 testů denně, na začátku se dělalo 200 a odmítali se vysoce rizikoví lidi - v době, kdy se ještě volně pobíhat smělo. Fakt by nic nezměnilo testovat všechny podezřelý hned?

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (,,) (4.4.2020 0:54)
A volně šířit normálně problém není, pokud nemáš socialistické zdravotnictví plné nedostatků a pokud nesvážeš doktorům ruce při léčbě. Bohužel toto není dobrá doba na lpění na zdlouhavých postupech, než se schválí nějaký lék, tady je/bylo potřeba jednat. Mohlo to celé proběhnout relativně v klidu, ale místo toho se prostě zabije ekonomika a ničí se obživa mnoha lidí. Tohle se bude spravovat ještě dlouho, teda pokud raději nekopneme celý stát do... páč nám absolutně v ničem nepomohl.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (neva) (3.4.2020 23:41)
Když se to nechá na lidech, tak to dopadne jako s lyžováním v Itálii. Nechat to na lidech znamená nechat to volně šířit, v tom už není rozdíl.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Non-reg) (3.4.2020 23:20)
Vseznalek: Testovaní. I kdyby se masivně testovalo, tak stejně pokud neomezíš ten kontakt (kterým se to přenáší) mezi lidmi, tak do doby pozitivního nálezu nakazíš třeba 4 lidi namísto např. 2. Jedna laboratoř navíc na tom nic nezmění, protože stále neřešíš tu příčinu, ale jen diagnostikuješ následek a reaguješ až později s nižší účinností.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Non-reg) (3.4.2020 23:09)
Vseznalek: Co se tyce obsluhy krit. infrastruktury, našel jsem tohle: https://www.cez.cz/webpublic/file/edee/2020/03/preventivni-opatreni-ke-snizeni-rizik-nakazy-koronavirem-ve-skupine-cez-v3.pdf Nic převratného, to máme ve firmě taky a krit. infr. nejsme. Aplikace tohto na domovy duchodcu? Navstěvy ti klidně postupně nakazí všechny směny a je jedno, že se směny mezi sebou vzájemně nepotkávají. Nebo máš na mysli jiné opatření? Neváhej namísto letmých náznaků uvést konrétní fakta/odkazy na ně.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Všeználek) (3.4.2020 21:51)
... abych teda byl konkrétní: a) sekvence podstatný pro testování dali číňani k dispozici vpodstatě hned; b) ze začátku se to dělalo jako "obyčejný" PCR, laborek, co to umí, je po republice nepočítaně - každej, kdo takhle testuje dneska, mohl testovat už před měsícem, tedy kromě Andrejovejch certifikovanejch laboratoří za 5 kKč, pod tlakem sníženo na 3 kKč, i ti veterináři (nejen Tilia) za 1200-1500, i školy "zadarmo", neb jejich provoz stát platí tak jako tak, jen by dělaly něco jinýho, atd.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Všeználek) (3.4.2020 21:44)
Non-reg: A ty jsi přes zimu hibernoval a teď ses probudil nebo co? Za prvý, zákaz návštěv je o ničem, "jak lépe izolovat" jsem naznačil, najdi si jak se řeší obsluha kritický infratruktury. Za druhý, nějaký důchodce vláda řešila až kdovíkdy po tom uzavření škol. Otázka zněla, co vláda měla udělat. Měla, minulý čas. Takže to měla udělat jako první, ty data, jak moc na to umírají staří, byly všeobecně známý už v únoru. Ohledně testování si dej facku, a pak si dohledej články o Tilia Laboratories.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Non-reg) (3.4.2020 20:51)
,,: Na lidech se to nechalo vsude ve svete. Testovaci procedury na leky jsou z dovodu jejich bezpecnosti a ne jen tak aby to vypadalo dulezite.A improvizovane spitaly ani nekomentuju.

koukej_to_sezrat_a_prestan_drzkovat_sou_lidi_co_se_musej_zastrelit_za_vlastni_a_navic_svoji_pistoli.jpg (Non-reg) (3.4.2020 20:46)
Vseznalek: podle me to opet vede k rychlemu narustu poctu nakazenych a tim nominalne vysokemu cislu tezkych pripadu a potencialnimu zahlceni nemocnic. Doporuceni misto narizeni by relane asi nefungovalo. A jeste k masivnimu testovani: na zacatku ani testy nebyly nebo jich nebylo mnoho - si myslim.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...