Webhosting  |  Domény  |  Dropbox  |  VPS  |  Dron na DX  |  Vánoce na DX


letna
Obrázek letna
Je stasten v Rusku prani k vanocum 2019 Teple se oblikl Slovakia DLC Ovarcik matematikem Be-careful-when-she-ask
Komentáře (62) Komentovat Nezobrazovat

letna.jfif (DzzC) (25.6.2019 15:15)
Tak oni ti protestující proti Babišovi nejsou žádná jednotná ideová masa ale jsou tam zastoupené různé názorové a politické směry takže představu o tom co po Babišovi můžou mít každý úplně jinou představu ikdyž požadavek na odstoupení Babiše mají společný

letna.jfif (Prawda . . . ) (25.6.2019 14:59)
@Cajgon: Tak nikdo z těch, co křičí tady, nikdy nedali rozumný nástin toho, co bude, až dosáhnou svého.

letna.jfif (al5249R (25.6.2019 12:53)
Prawda . . ., osobne dost mozna nejsem realista, nakonec sam casto pripoustim, ze jsem naivni, presto si nemyslim, ze po odstoupeni Babise nebo vystoupeni z EU zavladne okamzite blahobyt, dokonce jsem toho nazoru, ze zadny jednotlivy krok (ani tyto jmenovane zaraz) k okamzitemu blahobytu nepovede. Tazke je teoreticky mozne, ze nikdo z demonstrantu neuvazuje realisticky, ale je jiste, ze minimalne jeden si nemysli, ze se budeme mit dobre jen kvuli odstoupeni/vystoupeni.

letna.jfif (CajgonR (25.6.2019 6:15)
Jak víš že nikdo? Ptal ses každého?

letna.jfif (Prawda . . . ) (24.6.2019 21:36)
@Cajgon: To je právě ono. Nikdo z těch demonstrantů a odpůrců neuvažuje realisticky. Já jsem realista, a prohlášení, že odstoupením Babiše, vystoupením z EU... se budeme mít dobře, je pro mě prostě málo. Je to jako chtít zrušit daně. Na jednu stranu super, že budeme mít více peněz, no na tu druhou stranu ty školy, nemocnice, policie, hasiči, silnice, ... někdo platit musí.

letna.jfif (CajgonR (24.6.2019 21:30)
Ona by vláda mohla být levicovější už jen kdyby se neopírala o KSČM jen tajně ale vstoupila by do koalice doopravdy.

letna.jfif (CajgonR (24.6.2019 21:28)
Jediná reálná, politicky uskutečnitelná a alespoň trochu přijatelná varianta je úřednická vláda, už jen proto že Zeman vzdycky tvrdil že předčasné volby nikdy nevyhlásí. samozdrejmě by si každý přál aby vládla ta "jeho" strana ale je třeba uvažovat realisticky

letna.jfif (Prawda . . . ) (24.6.2019 21:14)
Takže zase jen výkřiky do tmy, bez nějaké vize nebo plánu, co bude následovat po tom, až protestující dosáhnou svého. 8-)

letna.jfif (šašek) (24.6.2019 21:01)
"A ano, uvedomuji si, ze po odchodu Babise muze byt i hur, spousta alternativ je totiz extremne levicovych, extremne prounijnich a extremne se stiti lidskych prav a svobod" -jo dámy a pánové a milé děti VOVOVO tom to jééé.Z současného dění mám pocit, že Babiš kdysi slibotechnoval v EU, že to tady s multikulti rozjede a pak udělal hovno (protože Prchal mu asi slíbil, že mu lidi lecos prominou, když to jako nerozjede) mno a teď páníčkům už došla trpělivost a tak trignuli komedianty a rozjeli demošku bhéée.

letna.jfif (al5249R (24.6.2019 18:16)
Oprava: Puvodne jsem napsal z jine strany, pak jsem si vzpomnel na Hamacka a jeho snahu o kriminalizaci nedavneho prispevku na facebooku SPD a tak jsem to z editoval na paskvil, melo byt: "... treba potirani svobody slova ze strany CSSD" Jinak potirani svobody slova by se rada ucastnila cela rada jinych stran, at z CSSD nedelam nejake vyjimecne grazly.

letna.jfif (al5249R (24.6.2019 18:13)
... a mohu jen naivne doufat, ze pokud to po Babisovi vemou treba pirati, ze stejne, jako se najdou lide ochotni protestovat proti Babisovu zaclenovani statu do koncernu, tak se najdou lide ochotni protestovat treba proti piratskemu znarodnovani nebo treba potirani svobody slova z jine strany CSSD.

letna.jfif (al5249R (24.6.2019 18:10)
Pitizvik, nemohu mluvit za ostatni, ale me staci vedet, ze tam nechci Babise, koho tam chci je irelevantni, stejne je nerealne, aby se do cela vlady dostal politik, ktery by byl dle meho gusta. Budu rad, kdyz to bude nekdo, kdo tam bude za standardni stranu a ne za sektu a nebude mit takovy problem se stretem zajmu jako Babis. A ano, uvedomuji si, ze po odchodu Babise muze byt i hur, spousta alternativ je totiz extremne levicovych, extremne prounijnich a extremne se stiti lidskych prav a svobod ...

letna.jfif (Prawda . . . ) (24.6.2019 17:58)
@Pitizvik: A to je slovo do pranice. Asi jako když lid křičí po změně, ale jaká ta změna má být, to ať zařídí někdo jiný.

letna.jfif (PitizvikR (24.6.2019 17:27)
Mě by spíš zajímalo, co bych se dozvěděl, kdybych se všech těch demonstrantů zeptal, koho si tam představují místo Babiše... ono totiž jaksi nestačí vědět, že tam jednoho kokota nechci.. musí se taky vědět, jakýho kokota místo něj vlastně chci. Nerad bych ukazoval prstem, ale nekteří vysokoškolsky vzdělaní kolegové a známí, kterých jsem se ptal, totiž o této otázce vůbec nepřemýšleli, přestože demonstrací se nadšeně účastní. pak je má člověk brát vážně.

letna.jfif (SpimfurtR (24.6.2019 16:13)
todle je jak pod obrazkem auta ktere spatne odbocuje. triggered ridici si plivaji na vyfuky.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...