|
mene_co.jpg
(Filipes) RP (11.5.2026 9:52)
|
|
|
|
mene_co.jpg
(Carl C.C C7) (7.5.2026 16:24)
|
|
Google říká, že je to nějaká písnička, tak tu nemám, děkuji za optání. |
|
|
mene_co.jpg
(Carl C.C C7) (7.5.2026 16:22)
|
|
Cože jestli mám? |
|
|
mene_co.jpg
(Knůberal) R (7.5.2026 16:15)
|
Hele, kdyz prechazis koleje, mas srach? |
|
|
mene_co.jpg
(Carl C.C C7) (7.5.2026 16:13)
|
|
Nekňuč nádražáku, radši čum na koleje, zase se ti srazil posun. |
|
|
mene_co.jpg
(Knůberal) R (7.5.2026 16:04)
|
Nasemu moderatorovi(rozumej cenzorovi) tady to spravne politicky mysli Kritika, parodie a satira je jenom podle povoleny agendy. Vsechno mimo mainstream, delani si srandy z oblibenych komunistu se cenzuruje, ironicky stejne jako za komunistu |
|
|
mene_co.jpg
(Filip Turek) (7.5.2026 15:58)
|
|
Kakamura, nebul zmrde |
|
|
mene_co.jpg
(kakamսra) (7.5.2026 12:48)
|
jj, s burešem a těmito dvěma to tu zůstane, a Pávek šup do koše |
|
|
mene_co.jpg
(Zvrácené ) (7.5.2026 12:17)
|
Může mi někdo vysvětlit, proč má debil Turek na čele napsáno CENNÝ? Když je to bezcenný hovavado? |
|
|
mene_co.jpg
(pink ponk) (7.5.2026 11:10)
|
|
Těšil jsem se, jak bude Pitomio perlit a zářit a místo něj si pro sebe celou "šou" ukradli tihle dva klauni. Život občas příjemně překvapí. |
|
|
mene_co.jpg
(Knůberal) R (7.5.2026 11:02)
|
Tak Pavek je realne posledni clovek co ma nejakou moc a zaroven podkuruje Ukrajine. Je jasny proc tak fnuci |
|
|
mene_co.jpg
(Očitý svědek) (7.5.2026 10:47)
|
|
Soudruh rozvědčík Pávek je komunistický vrah! Ozbraojená pěst zločineckého totalitního režimu! Musíme si ho označit! |
|
|
mene_co.jpg
(Mrtvej komous dobrej komous) (7.5.2026 10:38)
|
knikal se zas muze posrat pokazdy, kdyz si dela nekdo prdel z jeho Pavek rudozelenyho kultu |
|
|
mene_co.jpg
(Mrtvej russ dobrej russ) (7.5.2026 10:34)
|
Knuberal se zas muze posrat z toho, ze si dela nekdo prdel z jeho Klaus gay kultu |
|
|
mene_co.jpg
(checht) (7.5.2026 10:28)
|
Jj, kdežto na libtardích politicích všechny sere jejich genialita |
|