Stavební rozpočty  |  Domény  |  Portrétní focení  |  Webhosting  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou



nackove a komousi  07.05.2026 
Obrázek nackove a komousi 
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (42) Komentovat Nezobrazovat

nackove_a_komousi_.jpg (Carl C.C C7) (7.5.2026 23:12)
22:45 - kníkale, mluv za sebe a pod svým vlastním nickem, jen otravuješ slušné lidi

nackove_a_komousi_.jpg (Carl C.C C7) (7.5.2026 22:45)
ach jo, už mě nebaví takhle lhát...

nackove_a_komousi_.jpg (:.) (7.5.2026 22:18)
Já to věděl! putin je levičák!

nackove_a_komousi_.jpg (KnůberalR (7.5.2026 20:49)
Vsichni levicaci nesnasi sebe i vsechny ostatni. Neni divu ze vzdy jakykoliv levicacky hnuti je plny nasili a nenavisti, zacina to vzdycky mir a laskou a konci to valkou a smrti 8-)

nackove_a_komousi_.jpg (:.) (7.5.2026 20:38)
Bodejť by je měli rádi. Všichni levičáci nesnášej ostatní levičáky. Proto jsou progresivní levičáci tak posedlí neustálým blábolením o komunistech a nacionálních socialistech.

nackove_a_komousi_.jpg (skepticRP (7.5.2026 20:30)
Blbost, komanči nácky nemají rádi, ani ty z Landsmannchaftu (co je teď kolaboranti zvou do Brna), ani ty z Kyjeva, prostě žádné.

nackove_a_komousi_.jpg (jedemskopceaofce) (7.5.2026 19:26)
Nez hitler vtrhnul do CCCP, meli komunisti kominternou narizeno prohlasovat, za nacionalni socialisti jsou kamaradi. A to i delali.

nackove_a_komousi_.jpg (Očitý svědek) (7.5.2026 18:04)
Ukrajinští náckové by na vlajkách měli hákáče.

nackove_a_komousi_.jpg (KnůberalR (7.5.2026 17:46)
Vypatlanej curacku, kde jsem kdy fandil rusakum? :-D Zase tvoje schizofrenceni :-D Kdyz ti nekdo vyvraci ty tvoje lzi tak sem prijdes a fnukas picoviny a pak uteces do jineho vlakna kde pokracujes blouznit ty svoje ukrajinsky sracky. Kdybys nebyl xoxol z Rivnenske oblasti v ukrajine(sklonujeme v ukrajine jako v prdeli) tak by te treba nekdo bral vazne 8-) Takhle jsi jenom usoplenej xoxol na ceskym foru 8-)

nackove_a_komousi_.jpg (:.) (7.5.2026 17:38)
Nejseš fašoun za to, že nefandíš Ukrajině, ale za to, že fandíš rusácku. Jako bez prdele, proč vůbec pokládat argument, který vůbec není relevantní (mně je fakt u prdele, že někomu nefandíš), a neobstojí ani ty 2 sekundy?

nackove_a_komousi_.jpg (KnůberalR (7.5.2026 16:51)
Ne bez prdele, proc sirit lzi ktery muzes vyvratit behem 2 sekund? To uz na ty ukrajine je tak zoufaly nebo protoze rusaci maji svatky? 8-)

nackove_a_komousi_.jpg (KnůberalR (7.5.2026 16:36)
Jak se Knikal okamžitě poznal když se píše o kňučení ukrajinskych užitečných idiotů. Je to bystrej kluk. 8-)

nackove_a_komousi_.jpg (Očitý svědek) (7.5.2026 16:33)
Jak se Knůberal okamžitě poznal když se píše o kňučení russáckých užitečných idiotů. Je to bystrej kluk. :-D

nackove_a_komousi_.jpg (KnůberalR (7.5.2026 16:27)
mam rad knucanie ukrajinskych uzitocnych idiotov 8-)

nackove_a_komousi_.jpg (.RP (7.5.2026 16:26)
mam rad knucanie russackych uzitocnych idiotov :-D

další...