|
nackove_a_komousi_.jpg
(Carl C.C C7) (7.5.2026 23:12)
|
|
22:45 - kníkale, mluv za sebe a pod svým vlastním nickem, jen otravuješ slušné lidi |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(Carl C.C C7) (7.5.2026 22:45)
|
|
ach jo, už mě nebaví takhle lhát... |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(:.) (7.5.2026 22:18)
|
|
Já to věděl! putin je levičák! |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(Knůberal) R (7.5.2026 20:49)
|
Vsichni levicaci nesnasi sebe i vsechny ostatni. Neni divu ze vzdy jakykoliv levicacky hnuti je plny nasili a nenavisti, zacina to vzdycky mir a laskou a konci to valkou a smrti |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(:.) (7.5.2026 20:38)
|
|
Bodejť by je měli rádi. Všichni levičáci nesnášej ostatní levičáky. Proto jsou progresivní levičáci tak posedlí neustálým blábolením o komunistech a nacionálních socialistech. |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(skeptic) RP (7.5.2026 20:30)
|
|
Blbost, komanči nácky nemají rádi, ani ty z Landsmannchaftu (co je teď kolaboranti zvou do Brna), ani ty z Kyjeva, prostě žádné. |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(jedemskopceaofce) (7.5.2026 19:26)
|
|
Nez hitler vtrhnul do CCCP, meli komunisti kominternou narizeno prohlasovat, za nacionalni socialisti jsou kamaradi. A to i delali. |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(Očitý svědek) (7.5.2026 18:04)
|
|
Ukrajinští náckové by na vlajkách měli hákáče. |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(Knůberal) R (7.5.2026 17:46)
|
Vypatlanej curacku, kde jsem kdy fandil rusakum? Zase tvoje schizofrenceni Kdyz ti nekdo vyvraci ty tvoje lzi tak sem prijdes a fnukas picoviny a pak uteces do jineho vlakna kde pokracujes blouznit ty svoje ukrajinsky sracky. Kdybys nebyl xoxol z Rivnenske oblasti v ukrajine(sklonujeme v ukrajine jako v prdeli) tak by te treba nekdo bral vazne Takhle jsi jenom usoplenej xoxol na ceskym foru |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(:.) (7.5.2026 17:38)
|
|
Nejseš fašoun za to, že nefandíš Ukrajině, ale za to, že fandíš rusácku. Jako bez prdele, proč vůbec pokládat argument, který vůbec není relevantní (mně je fakt u prdele, že někomu nefandíš), a neobstojí ani ty 2 sekundy? |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(Knůberal) R (7.5.2026 16:51)
|
Ne bez prdele, proc sirit lzi ktery muzes vyvratit behem 2 sekund? To uz na ty ukrajine je tak zoufaly nebo protoze rusaci maji svatky? |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(Knůberal) R (7.5.2026 16:36)
|
Jak se Knikal okamžitě poznal když se píše o kňučení ukrajinskych užitečných idiotů. Je to bystrej kluk. |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(Očitý svědek) (7.5.2026 16:33)
|
Jak se Knůberal okamžitě poznal když se píše o kňučení russáckých užitečných idiotů. Je to bystrej kluk. |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(Knůberal) R (7.5.2026 16:27)
|
mam rad knucanie ukrajinskych uzitocnych idiotov |
|
|
nackove_a_komousi_.jpg
(.) RP (7.5.2026 16:26)
|
mam rad knucanie russackych uzitocnych idiotov |
|