Domény  |  Webhosting  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení  |  Stavební rozpočty



no nevyslo to - spletl si diskusi s predvolebnim meetingem 11.05.2026 
Obrázek no nevyslo to - spletl si diskusi s predvolebnim meetingem
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (19) Komentovat Nezobrazovat

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (Carl C.C C7) (12.5.2026 13:50)
Špunte, nemůžeš si to začít dávat opravovat AI, ať člověk ví, co se snažíš říct?

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (67) (R)) (12.5.2026 13:49)
Soudruhu Miko, vyjádřite se nám ke kauze zákazu VPN který chystá EU, nebo jste na to ještě nedostal noty od Soroša?

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (Špunt) (12.5.2026 6:58)
Volové, tendle megamocborec sachtaňyl staťysyce mrtvich :o) :o) :o) Čaučlovyek je nejvíc B-) B-) B-)

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (kakamսra) (11.5.2026 21:46)
mimo miko zase sis nedal prášek, a blouzníš o mě. Prostě sem plácněte celý seznam a novinky a je to! Autorská práva to určitě neporušuje, je to se souhlasem!

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (mikoRP (11.5.2026 21:16)
kakousku, uz toho fakt nech - vzdyt ty popiras sam sebe. jako vzdy, proste si za kokota, co si davas do nicku. chces to nekomu natrit za kazdou cenu, ale placas takove picoviny, ze to nema ani hlavu ani patu. akorat mi je jasne, ze absolutne netusis, co je slusnost.

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (xx) (11.5.2026 21:09)
blme nehul, máš z mozku sračku. ;-)

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (mikokotiny) (11.5.2026 21:04)
Libtardi nechapou rozdil mezi skutecnou slusnosti a divadelnim vystupovanim. Takovej Goebbels taky umel vystupovat "elegantne". Za slusnyho by ho ale mohl povazovat jedine libtard. Pro dementy doplnim, ze to neni obhajoba Burese. Bures taky neni slusnej a navrch neumi ani vystupovat.

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (Human.) (11.5.2026 20:57)
...a taky bijete černochy! :-D

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (Carl C.C C7) (11.5.2026 20:49)
Jakoby ten váš komouš z hradu byl něco lepšího.

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (mikoRP (11.5.2026 20:25)
rusky blmbecek tady nam vaka neco o slusnosti a bontonu, to jsem fakt nezral totok :-D a proc mne to vlastne udivuje, ze se vzhlizi k takovemu arcilhari, podvodnikovi, zlodejovi, defraudantovi a 1000 dalsich a horsich veci ma na triku, vcetne lidskych zivotu), kdyz jeho modlou je putler

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (11.5.2026 20:09)
Co furt melete o slusnosti? Je pod Babisovu uroven spinit se s takovym hovnem, jako je soudruh prezidentcik Pavek. Den predem navrhnul posunout zacatek schuzky, Pavek to zcela nelogicky odmitl, tak at si nasere a pocka, az Babis dorazi. Jestli se nekdo zachoval jako hulvatsky spratek, tak Pavek, kdyz zacal Babise jebat na prvni dobrou jeste nez mel Babis sanci cokoliv rict. Tohle proste do bontonu nepatri, s tim mel pockat, az se za nimi zavrou dvere jednaciho salu. Ale starou gumu slusnosti nenaucis.

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (FilipesRP (11.5.2026 20:02)
Jak jsme viděli už s prezidentem - Babiš nemá ani hrubou představu o něčem, jako je slušnost... :-/

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (&rej baBitch) (11.5.2026 20:01)
vrchol trapnosti jsou hlavne uknuceny hulici nemytejch ruskejch curaku, co se tvarej jak majoritni normal spolecnosti. Jak 3 chory cokli vochcijou vsechno v okoli at vsechno smrdi, dokud nedostanou trubkou pres hrbet.

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (mikoRP (11.5.2026 19:39)
pro mne je vrcholem trapnosti, prijet na diskusi, debatu na nejake tema a hned zkraje zahlasit, ze muzou se lidi ptat na cokoliv, krome toho temat. WTF? kurwa, tak naco tam leze? jako to uz neni ani trapnost, to je fakt vrchol arogance. totalni. ... ale ne, lidem to jeste furt neotevre oci. hlavne zdejsi picusove budou tvrdit, ze vrchol trapnosti je o tom informovat. nj, nezavisla media. a pak verejnopravni - proto je treba zakazat, zrusit, zdecimovat. informuji si podle pravdy o cem chteji

no_nevyslo_to_-_spletl_si_diskusi_s_predvolebnim_meetingem.jpg (Ger) (11.5.2026 19:36)
Pani dostane gangbang od financaku, hygieny, BOZP a socialky, ze priste bude radej drzet kusnu

další...