|
obtahzarez.jpg
(kakamսra) (31.5.2026 8:11)
|
|
Hlavně se načančat https://www.reddit.com/r/GymPawg/comments/1piho39/tall_gym_aw/ tss, @Jinotaji, tady můžeš mít fantazie, když se odlíčí a vysvleče, bude to úplně jinej člověk! |
|
|
obtahzarez.jpg
(Jinotaj) (30.5.2026 22:02)
|
|
Georgethebest: hezké to může být, ale proč má to oblečení? Nic co nepřidává ani neskrývá. Ani prostor pro fantazii |
|
|
obtahzarez.jpg
(Georgethebest) RP (30.5.2026 20:31)
|
|
Když pominu ty vaše moudra, tak musím konstatovat že je to moc hezké |
|
|
obtahzarez.jpg
(cok) R (30.5.2026 20:23)
|
inak, to su tie paradoxy doby, pred 10timi rokmi na roumingu v pohode boli kozy a tak, dnes neeee, to je too much, do masa. na druhej strane zenske za 10 rokov presli od sukni/mini sukni ku: hele, takto vyzera ma pipina, obdivuj ji |
|
|
obtahzarez.jpg
(Psí nudle) R (30.5.2026 20:18)
|
|
Cok: přesně. Tohle oblečení nenechává prostor pro fantazii a pak se diví, že na ně chlapci čumí.
|
|
|
obtahzarez.jpg
(cok) R (30.5.2026 20:16)
|
nosit na sebe druhu kozu asi nemusi byt nepohodlne. chlapi to nepoznaju, lebo neexistuje strih, ktory by ta netlacil na vercajku a nemusel si prehadzovat gule z jednej strany na druhu |
|
|
obtahzarez.jpg
(koukej) (30.5.2026 20:03)
|
Psí nudle: chystal jsem se napsat presně to samé Nejlepší je, když ti potom vykládají, že se takhle oblékají kvůli sobě a ne kvůli pozornosti. Proč si prostě nepřiznají pravdu, nic trapného na tom není |
|
|
obtahzarez.jpg
(cyklistа) (30.5.2026 19:50)
|
|
Nikoliv zrušit poplatky. Zrušit státní rozhlas a televizi. |
|
|
obtahzarez.jpg
(Psí nudle) R (30.5.2026 18:58)
|
|
Asi jsem naivní, ale je tady nějaké ženské pohlaví, které mi řekne, jak moc příjemné je toto nosit? |
|