Domény  |  Stavební rozpočty  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Portrétní focení  |  Webhosting



ochrana Fuhrera na prehlidce 07.05.2026 
Obrázek ochrana Fuhrera na prehlidce
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce pwa Imagination likemush
Komentáře (25) Komentovat Nezobrazovat

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (Human.) (8.5.2026 21:48)
A my zas pojedeme propagandu z Brusele co nám Protičeská televize přežvejká že máme jet, takhle je to jednoduchý...

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (Human.) (8.5.2026 21:39)
Dezobijec3: Vy pojedete co vám Kreml řekne že máte jet, takhle je to jednoduchý...

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (Rosnazor) (8.5.2026 12:59)
Anketa: myslíte si, že agresor by měl platit škody, které způsobil? Nebo je má platit oběť?

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (Carl C.C C7) (8.5.2026 10:18)
Cok: kdyby to nebyla vyjebana blba luza, tak maj jiny nazory. Tady je to presne videt. A kakamura se hned vrha na obranu sveho oblibeneho fasounka...

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (kakamսra) (8.5.2026 10:02)
cok zrovna Tiso neměl pod tlakem na výběr. Inu klasika, musíš poslouchat.

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (cokR (8.5.2026 9:58)
Najlepší sú slovenskí debžoni. "A vieš kto bol Bandera?!". No rovnaký zmrd ako Tiso. "A prečo ho stále obhajujú a priznávajú ho. Sú to banderovci!!". Pre to isté,prečo je u nás vietor pri premenovaní Tisovej ulice a prečo voliči volia ĽSNS a Republiku. Sme náckovia! (A topka je, že je prienik množiny debžonov a náckov na Slovensku :D vyjebaná lúza...:D a ešte ku tomu sprostá

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (Raketman) (8.5.2026 9:50)
Ukrajinci by jim na přehlídce měli shodit z dronu fotky co dělají osvoboditelé na Ukrajině a my bysme měli přes muniční iniciativu dodat dokumenty co osvoboditelé dělali po válce u nás

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (Dežobijec3) (8.5.2026 9:40)
dezole pojedou banderu tak dlouho, dokud libtardi pojedou russaky. az takhle jednoduchy to je :-D

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (kakamսra) (8.5.2026 9:11)
A Modus se hrdě přihlásil. Super!

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (ModusRP (8.5.2026 9:05)
Jojo, dezole pojedou banderu až smrti :-D

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (:) (8.5.2026 8:53)
mam rad halucinacie banderovskych uzitocnych idiotov :-D

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (.RP (8.5.2026 8:51)
mam rad knucanie russackych uzitocnych idiotov :-D

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (cokR (8.5.2026 8:44)
Čudujem sa, že tú parádu ešte organizujú. Stojí to veľa peňazí, technika už nie je a Putin musí z bunkru na tribúny. Mne to nevychádza ako dobrý nápad. Ešte je to podporené tým kňúúú od rusákov, aby na Moskvu v tom čase neútočili... Obrana tej šaškárne má stáť na vlastných prostriedkoch, nie na jednostrannej dohode, že na cieľ nebudú útočiť :D

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (Carl C.C C7) (8.5.2026 8:05)
Ten moment, kdy rusáci žebraj u údajně nacistického státu, nad kterým nejsou schopni vyhrát, o příměří kvůli tomu, aby mohli udělat přehlídku na oslavu vítězství nad nacismem je golden :pppp.

ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg (Dežobijec3) (8.5.2026 7:02)
Vzal si Krym a kus Ukrajiny

další...