|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(Human.) (8.5.2026 21:48)
|
|
A my zas pojedeme propagandu z Brusele co nám Protičeská televize přežvejká že máme jet, takhle je to jednoduchý... |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(Human.) (8.5.2026 21:39)
|
|
Dezobijec3: Vy pojedete co vám Kreml řekne že máte jet, takhle je to jednoduchý... |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(Rosnazor) (8.5.2026 12:59)
|
|
Anketa: myslíte si, že agresor by měl platit škody, které způsobil? Nebo je má platit oběť? |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(Carl C.C C7) (8.5.2026 10:18)
|
|
Cok: kdyby to nebyla vyjebana blba luza, tak maj jiny nazory. Tady je to presne videt. A kakamura se hned vrha na obranu sveho oblibeneho fasounka... |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(kakamսra) (8.5.2026 10:02)
|
|
cok zrovna Tiso neměl pod tlakem na výběr. Inu klasika, musíš poslouchat. |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(cok) R (8.5.2026 9:58)
|
Najlepší sú slovenskí debžoni. "A vieš kto bol Bandera?!". No rovnaký zmrd ako Tiso. "A prečo ho stále obhajujú a priznávajú ho. Sú to banderovci!!". Pre to isté,prečo je u nás vietor pri premenovaní Tisovej ulice a prečo voliči volia ĽSNS a Republiku. Sme náckovia! (A topka je, že je prienik množiny debžonov a náckov na Slovensku vyjebaná lúza... a ešte ku tomu sprostá |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(Raketman) (8.5.2026 9:50)
|
|
Ukrajinci by jim na přehlídce měli shodit z dronu fotky co dělají osvoboditelé na Ukrajině a my bysme měli přes muniční iniciativu dodat dokumenty co osvoboditelé dělali po válce u nás |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(Dežobijec3) (8.5.2026 9:40)
|
dezole pojedou banderu tak dlouho, dokud libtardi pojedou russaky. az takhle jednoduchy to je |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(kakamսra) (8.5.2026 9:11)
|
|
A Modus se hrdě přihlásil. Super! |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(Modus) RP (8.5.2026 9:05)
|
Jojo, dezole pojedou banderu až smrti |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(:) (8.5.2026 8:53)
|
mam rad halucinacie banderovskych uzitocnych idiotov |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(.) RP (8.5.2026 8:51)
|
mam rad knucanie russackych uzitocnych idiotov |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(cok) R (8.5.2026 8:44)
|
Čudujem sa, že tú parádu ešte organizujú. Stojí to veľa peňazí, technika už nie je a Putin musí z bunkru na tribúny. Mne to nevychádza ako dobrý nápad. Ešte je to podporené tým kňúúú od rusákov, aby na Moskvu v tom čase neútočili... Obrana tej šaškárne má stáť na vlastných prostriedkoch, nie na jednostrannej dohode, že na cieľ nebudú útočiť |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(Carl C.C C7) (8.5.2026 8:05)
|
|
Ten moment, kdy rusáci žebraj u údajně nacistického státu, nad kterým nejsou schopni vyhrát, o příměří kvůli tomu, aby mohli udělat přehlídku na oslavu vítězství nad nacismem je golden :pppp. |
|
|
ochrana_Fuhrera_na_prehlidce.jpg
(Dežobijec3) (8.5.2026 7:02)
|
|
Vzal si Krym a kus Ukrajiny |
|