|
onlygho.jpg
(DD64) (15.5.2026 10:46)
|
|
tdbd ja som dost stary astale verim na picoviny, napriklad ze diskusia na roumingu moze mat akykolvek zmysel |
|
|
onlygho.jpg
(Přezdívka šedesátčtyři) (14.5.2026 14:00)
|
|
Ani ne. Navic jsi zrejme nepochopil pointu. |
|
|
onlygho.jpg
(tdkb) R (14.5.2026 12:16)
|
|
ono k dospelosti tak trochu patri neverit na picoviny nie? |
|
|
onlygho.jpg
(nadjc) RP (14.5.2026 11:10)
|
|
Co když to jsou poltergeistři, co mu z toho baráku nadělají kůlničku na dříví? |
|
|
onlygho.jpg
(lejma) RP (14.5.2026 7:58)
|
|
radši duchy a něco drahýho co se rozjebalo, než aby zase vstávaly děcka |
|