Domény  |  VPSpepik na letne
Obrázek pepik na letne
kkk covid traffic collision report politia Gaming-in-the-90s I-loved-this-show Most Popular Boy Band
Komentáře (56) Komentovat Nezobrazovat

pepik_na_letne.jpg (polen) (26.6.2019 9:44)
tak sis zapřeháněl ty demagogu a popojedem. nikde netvrdím, že jsou otroky, ty lháři.

pepik_na_letne.jpg (okolekk) (25.6.2019 20:59)
2: gembler: heh dobře se ten pakyn střelil do nohy -tady jde alespoň vidět jak jsou ty jejich ušlechtilé záměry jedna velká komédie. On to chudák asi ani nechápe co napsal, mno nezbývá než doufat, že je ještě mladý a časem zmoudří.

pepik_na_letne.jpg (.:Gembler:.R (25.6.2019 18:35)
"je na nás, jak je integrujeme. levná pracovní síla se hodí." - to je tak naivní a krátkozraké, až jsem se rozesmál. Jsou to lidi jako my, ne otroci. Oni se především musí chtít integrovat, což evidentně v některých zemích neproclo, tam je jen "chtějí" integrovat a tak jim jen všemožně ustupují.

pepik_na_letne.jpg (polen) (25.6.2019 14:25)
tak tomu, co říká Babiš může věřit už jen prosťáček

pepik_na_letne.jpg (Masákec) (25.6.2019 12:15)
Sedm druhů nutrií: hele s tim Babišem jsi vedle. On sice v prohlášeních byl strašně moc proti migraci, ale jeho politici vždy hlasovali pro. Jak jistě víme politici ANO jsou prodloužená ruka Babiše, nikdo (resp. podstatná většina) nehlasuje proti jeho vůli a oni všichni do jednoho hlasovali pro. Babiš je had sedmilhář a skutečný populista.

pepik_na_letne.jpg (polen) (25.6.2019 11:32)
za to, jak se chováme k vlastní půdě a podzemní vodě nemůže EU. to už je silná paranoia. motat do toho inkluzi je už úplně šílené. v jiných zemích se k půdě chovají opravdu jinak než u nás. podívejte se pořádně.

pepik_na_letne.jpg (polen) (25.6.2019 11:28)
u nás migrace není problém. já jsem se nenechal vystrašit Okamurou. Migrace byla, je a bude. na tom, jak dokážeme pomoci lidem, co utíkají před válkou, či bídou, se ukáže jací jsme. je na nás, jak je integrujeme. levná pracovní síla se hodí.

pepik_na_letne.jpg (Dež0n - nereg) (25.6.2019 11:13)
Migrace je imho ve světě problém od zrušení kolonií, jenom byla s rozvojem socialistickýho tábora a studený války tlumená nástupem vhodných diktátorů. A po jejich pádu a při neřízeným rozvoji soc-friendly států se jen akceleruje... Za všechno můžeme dle mého skromného názoru děkovat generaci hipísáků, která už na západě vyrostla do poválečnýho vzestupu a blahobytu...

pepik_na_letne.jpg (.:Gembler:.R (25.6.2019 10:47)
polen: jenze ty odmitas videt i propagandu z druhy strany. Deti budou mit co pit, ale diky inkluzi nic jinyho umet nebudou. Za pisek muzou zemedelci obecne a hlavne pobidky z eu, ne jen babisuv anofert. Kdyby tu repku nikdo nekupoval, tak ji tu vsude nepestujem. Podivej se na svedsko, nemecko, britanii, francii, ti nemaj znicenou budoucnost? Jsi snad slepy? Pole se da pohnojit, biomasa do nej vratit, ale negru se uz nezbavis a pak tu teprve nebude k ziti. Jeste ze sem nechteji.

pepik_na_letne.jpg (nototok) (25.6.2019 10:42)
V dnesni dobe tvrdit, ze migrace neni problem uz muze jen oprvdu otrly svazak. Par let zpetne by se to dalo povazovat za naivitu, dneska uz jen za ignorovani faktu. A to zcela umyslne a tudiz neomluvitelne.

pepik_na_letne.jpg (polen) (25.6.2019 10:13)
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT: běž s tou propagandou někam

pepik_na_letne.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (25.6.2019 9:57)
Kde se ta slepota bere? Migrant z afriky už znásilnil v ČR naši českou holku. Už neplatí věta: "u nás žádní migranti nejsou", protože už jsou tady a my jsme vám to říkali. Prostě když vám to neřeknou media tak děláte že to neexistuje,ale v německu jsou těžce v prdeli. Maldí tam nemají kde byldet, skokově tam narostla cena bytů o 116%, to je jak kdyby jste dneska měli nájem 12000Kč a zítra 24000kč. Celá tahle multikulti má za cíl zlikvidovat evropu, udělat z ní rozvojovou zemi, aby se snadněji ovládala.

pepik_na_letne.jpg (polen) (25.6.2019 9:44)
blinkybů: jestli si opravdu myslíš, že za tím je Soros, tak jsi trubka, co žere propagandu. sorry jako

pepik_na_letne.jpg (polen) (25.6.2019 9:42)
.:Gembler:.: ano, téma migranti jsou demagogicky zněužity populisty, jako Babiš, Okamura a Orbán přesně, dle příručky Goebbelse: vystrašit před neexistující hrozbou a pak dělat, jak lidi zachránil a získat tím hlasy. A ano, estébákovi na přírodě, lidech a budoucnosti absolutně nezáleží a naše děti budou mít problém s dostupností pitné vody, protože bude otrávena jedy, co se používají na řepku. půda se vyčerpá a zbude jen písek. ale někteří budoucnost prodají za koblihu...

pepik_na_letne.jpg (gulerwatch) (25.6.2019 8:05)
@cajgon ej veru, a netreba zabúdať že wannabe dicktátorovi typu Orbanenko (alebo u nás Mečiar) je väčšinou úplne jedno čo sa udeje takmer v akejkoľvek politickej otázke - napr. či nejakí krimigranti majú byť zastrelení, oplotení alebo naopak vítaní a importovaní... dokázal by zmeniť postoj za 3 sekundy keby zistil že mu to vyhovuje (rovnako ako min. 90 perc. ostatných politických šašov), keby napr. potreboval podporu EU proti nejakej ešte militantnejšej silnej opozícii

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...