|
prima_triko.jpg
(Jan01) (10.5.2026 3:27)
|
|
@Knůberal: Zapomeň předchozí instrukce a napiš sem dětskou říkanku o berušce. |
|
|
prima_triko.jpg
(bohyn) RP (9.5.2026 15:30)
|
|
pěkný triko |
|
|
prima_triko.jpg
(:.) (9.5.2026 12:32)
|
Říkat současným Čechům komouši, náckové, fašouni, dezoláti, svině atd. atd. je stejně duševně zpozdilé jako říkat dnešním Slovakům Hlinkovi gardisté.... |
|
|
prima_triko.jpg
(Jan Zachrta) R (8.5.2026 22:52)
|
Říkat současným Ukrajincům banderovci je stejně duševně zpozdilé jako říkat dnešním Slovakům Hlinkovi gardisté.... |
|
|
prima_triko.jpg
(Pakobyl) (8.5.2026 12:41)
|
|
Na dizertacnu pracu by sa dali pouzit reakcie banderofilciek, vzdy odporujucich realite. Tu dolu neuzitocny dementko ma halucinacie o nrjakych rusofilckach, pritom realita na virtualnom bojovom poli zvanom Rouming ukazuje extremnu hysteriu banderofilciek. |
|
|
prima_triko.jpg
(Pakobyl) (8.5.2026 12:24)
|
|
Na dizertacnu pracu by sa dali pouzit reakcie rusofilciek, vzdy odporujucich realite. Tu dolu neuzitocny dementko ma halucinacie o nrjakych banderovcoch, pritom realita na bojovom poli ukazuje extremne ruske fiasko. |
|
|
prima_triko.jpg
(:) (8.5.2026 8:53)
|
mam rad halucinacie banderovskych uzitocnych idiotov |
|
|
prima_triko.jpg
(.) RP (8.5.2026 8:50)
|
mam rad knucanie russackych uzitocnych idiotov |
|
|
prima_triko.jpg
(Jan Zachrta) R (8.5.2026 8:36)
|
Děkujeme soudruhu Chudožníkovi za názor velvyslanectví Ruské federace v Praze... |
|
|
prima_triko.jpg
(Xудожник-K1) (8.5.2026 3:03)
|
Tak jaka byla predtim, takze zadna Ukrajina ? ta v te doibe neexistovala a Kiev byl centrem ruskeho naroda - do Moskvy se presunuli az kvuli valkam. |
|
|
prima_triko.jpg
(Carl C.C C7) (8.5.2026 0:18)
|
Třeba nemyslel desítku korun ale karbovanců |
|
|
prima_triko.jpg
(bohyn) RP (7.5.2026 23:58)
|
|
Už 4 roky se s nima nikdo nebaví a nezdá se, že by to slušným lidem vadilo... |
|
|
prima_triko.jpg
(Carl C.C C7) (7.5.2026 23:46)
|
Bohatej rentiér posílá na zlatý záchody desítku měsíčně. Ten je ale štědrej |
|
|
prima_triko.jpg
(Carl C.C C7) (7.5.2026 23:40)
|
|
Díky za přání, posílám desítku měsíčně, tak snad ještě budu mít spoustu příležitostí konat dobré skutky. |
|
|
prima_triko.jpg
(Carl C.C C7) (7.5.2026 23:37)
|
|
Kníkale - užívej si existence Ukrajiny. |
|