Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business  |  Portrétní focení  |  Domény  |  Webhosting

 


rosenberg uz je druhy 3 09.11.2025 
Obrázek rosenberg uz je druhy 3
akoze lacna ruska ropa pasak botu SVO jak WWI vyhral jsem hura Slabis - skret zajmu brzo to bude
Komentáře (16) Komentovat Nezobrazovat

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (HyperMAXRP (11.11.2025 21:34)
Got the London look!

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (the quitterRP (10.11.2025 9:16)
vzdyt of uz davno ma...a dostalo ho to az do snemovny ;)

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (GvK) (10.11.2025 6:25)
Ta pirátská politička ... je k tomu zdroj?

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (Očitý svědek) (10.11.2025 0:51)
Topolánek u Berlusconiho prcal nezletilé od Epsteina a nikomu to moc nevadilo. A pak tu také bylo video pirátské političky s okurkou, ale to se taktně přešlo.

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (mikoRP (9.11.2025 23:20)
Dežobijec1: no melo to jakesi mantinely, ktere u nas jaksi jsme nezavedli: 1. nebylo jich tolik - max cca 1 debil na jeden kmen, 2. nikdo je nevolil za nacelniky, ani za medicinmany. jako indiani nebyli zas az tak blbi (jako my) :-D

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (Minář) (9.11.2025 23:02)
Nedělej blbýho, Ramo. Vždyť mi s tím oprašováním transparentů pomáháš. Tentokrát tu Babišovu vládu svrhneme!

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (Dežobijec1) (9.11.2025 22:56)
Jak to myslis, fejkari? Dyt tam prave nalezli a tesi se, jak nam to tu vsechno poserou, krome Rajchla, ten se vsemi vyjebe :-)

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (Minář) (9.11.2025 22:50)
Už oprašuju transparenty "Babiše do koše!"

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (Dežobijec1) (9.11.2025 22:42)
Jedine stesti je, ze to soucasne osazenstvo parlamentu brzy skonci.

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (Dežobijec1) (9.11.2025 22:39)
Miko: no to jsme spis delali u nas a je jich plny parlament, to asi nebyl dobry napad, takhle po indiansku.

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (VirusZIKA) (9.11.2025 21:04)
To jsou Amrnsko-Turecke praktiky, Turci jsou vubec takovi divni lidi, moc nechtyeji pracovat, ale nekteri aspon maji bistra a neco tam kucti, jini jen smeli drogy, delaji -podvody, okradji lidi, venuji se nasili a jine trestne cinnosti, jako vydiorani, stalkovani a tak - nazor na tyhle Tyurky si zjistete v Nemecku, zeptejte se tam bilich nemecu, juaky maji nazor na TYURKY B-) B-) B-) B-) B-)

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (Skvělej Johnny ) (9.11.2025 20:58)
Je toho plnej net, ale co že to teda udělal? Nějak mi to uniká

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (mikoRP (9.11.2025 20:49)
uz sveroamericti indiani nechavali dementy a debili zit, nedelali si z nich legraci, ani jim nijak neublizovali, zivili je. akorat ten kripl nesmel nikomu ublizovat.

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (Karl von BanhoffRP (9.11.2025 20:44)
Ale ne to nejsou STB praktiky. To si jen někdo dělá prdel z naprosto dementního píčuse. Ale máš pravdu, dělat si srandu z kriplů není politicky korektní.

rosenberg_uz_je_druhy_3.jpg (Detektiv MikeR (9.11.2025 20:43)
B-)

další...