|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (11.5.2026 17:48)
|
|
mikokot je opet toalni kokot, co nepochopil text a mele sracky. Resil to den predem. Pavek posun odmitl. Curak. mikokot je kokot, QED |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(miko) RP (11.5.2026 17:47)
|
|
az na to, ze to dopredu nerikal. |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(blm se ma pred tramvajemi na pozoru) (11.5.2026 17:44)
|
|
Pavek je psychopat bez spetky empatie nebo socialni inteligence. Trvat na zacatku schuzky dvou lidi, kdy ten druhy dopredu rika, ze nestiha a chce to posunout, to vyzaduje fakt uplnou gumu. Tak mu Babis aspon krasne naznacil, po staru "vyslal signal", co si o te zelene gume mysli. |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(kakamսra) (11.5.2026 10:36)
|
No jo, hrajou komedii, přitom taková píčovina, aby to ovce jako tady mimo miko mohly propírat |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(miko) RP (11.5.2026 10:31)
|
|
a i kdyby (treba by do nich cestou na kruhaci nekdo vrazil, nebo takneco), tak omluva je to nejmensi, co se muze udelat. "no tak to nevyslo" opravdu, ale opravdu neni zadna omluva, ale ukazka buranske arogance nejhrubsiho zrna. ale tobe, jako zrouta kremelske i buresovske agitky, je to vysvetlovat zbyutecne. ty si stejne informace neproverujes a veris vsemu, co se sustne od burese, nebo z kremlu |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(miko) RP (11.5.2026 10:29)
|
knucoune, ty jsi neskutecne vypatlana bezmozkova prazdna bedna, ve ktere se usadi jakakoliv propagand: ty VAZNE VERIS, ze si podobne schuzky vyjednavaji ti dva na posledni chvili, jeste predtim, nez si rano vycisti zuby? houbeles - kazdy ma sveho sekretare, ktery se stara o harmonogram. vcetne logistiky kolem. takze pokud by soudruh bures mel mit spozdeni (z jakehokoliv duvodu), vedelo by se to vopred a urcite by se to nejak komunikovalo. ne, do tohoto harmonogramu hodil vidle sam bures. a schvalne. |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(Knůberal) R (11.5.2026 10:07)
|
Vypatlanej blbecku, Babis se snazil presunou schuzku o 30 min pozdeji, ale guma trval na puvodnim case. Tak pan Babis prisel pozde a lepsovici si nasli duvod vyfnukat svymu komousovi misto v novinach protoze bez tehle trapnych kauz by o nej nikdo ani nezakopl a ve fnale tam cekal jak poslusly pejsek ktery ceka na vyvenceni na nejaky ten summitek |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(Filipes) RP (11.5.2026 10:03)
|
Nejlepší je, že Babiš ani nepochopil, co Pavlovi vadilo. Byla to absence slušnosti - stačilo zavolat, že to nestíhá, když už věděl, že nestíhá, a omluvit se. Ale Babiš nemá ohledně slušnosti ani teoretický koncept, natož aby vůbec tušil co to je a jak se to používá. |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(Carl C.C C7) (9.5.2026 12:09)
|
|
Leobrat - A tebe to zajímá natolik, že jsi to počítat. |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(Leobrat) (9.5.2026 11:51)
|
|
proto jsou tu převažující komentáře od dezolé komunity? To dává takový dezolé smysl |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(Carl C.C C7) (9.5.2026 11:04)
|
|
Leobrat - No já nevím, mě přijde, že libtardi tu řeší takovou prkotinu, že někdo přišel někam pozdě. |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(Leobrat) (9.5.2026 10:56)
|
|
Pakoval: dezoláti jsou dnes poněkud neklidní |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(Carl C.C C7) (9.5.2026 10:50)
|
|
Pakobyl - Pochop, libtardi musí bojovat jak lvi i ztracené bitvy, za svého rozvědčíka. |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(Pakobyl) (9.5.2026 10:48)
|
|
Tvl 3 strany spamu s buresovskymi estebackymi dementami.... |
|
|
se_neposer_ze_som_prisiel_pozde.jpg
(Carl C.C C7) (9.5.2026 10:47)
|
|
Tazateli - A na který mateřský školce jsi studoval politologii? |
|