|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(kakamսra) (21.5.2026 8:54)
|
|
O našem soudruhu Pávkovi ještě není akční film o záchraně vojáků v Srbsku? Čeká se asi až před volbama na nějakou pořádnou masírku... |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(Pikula) RP (20.5.2026 10:51)
|
|
Očitý kokot: S Tebou musí být v hospodě sranda a rodina se za Tebe musí hodně stydět, že? |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(Očitý svědek) (20.5.2026 10:11)
|
|
My máme návrat kultu osobnosti soudruha generalisima Pávka živě. Druhý takový je nějaký ožrala Havel, který měl na konci svého funkčního období popularitu asi jako Petr Fiala. |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(KozoMelGIbson2) (20.5.2026 9:33)
|
|
8K je pod Josifovu rozlišovací schopnost, když jeho statistika je 20M |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(pietro-violetto-stbeto) (19.5.2026 21:26)
|
|
Eurosojuzaci by mohli nieco o ursule |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(miko) RP (19.5.2026 20:00)
|
|
putler ma tedy jeste co dohanet - twl nestras! |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(NikdySeNezaregistruji) R (19.5.2026 19:59)
|
|
Simo Häyhä zabil 500 Rusů a Rusové ho nenávidí.
Napoleon Bonaparte zabil 400 tisíc Rusů a Rusové ho respektují.
Josif Stalin zabil 20 milionů Rusů a Rusové ho milují.
To je národ, panečku! |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(cok) R (19.5.2026 19:26)
|
Na čom to budú rusáci pozerať ja pozerám po byte a zatiaľ som na 4k. Bude to nadčasové |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(nesnesr) (19.5.2026 18:20)
|
|
aj pri 8k rozlíšení bude história pekelne zahmlena. Pre národ klamarov dobre |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(Opráski) (19.5.2026 16:50)
|
|
Pro rusáki toprí....
|
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(Ruští a neklidní) (19.5.2026 16:05)
|
Stalin je u komunistů a Rusů velice oblíbený, přestože a nebo právě protože zabil spoustu komunistů a Rusů |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(Adolf Čtvrtek ) (19.5.2026 15:31)
|
|
Já bych natočil 10.000 dílný nekonečný seriál. |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(Rarasek) (19.5.2026 15:23)
|
|
Náhodou pravdivý životopisný film o Stalinovi by mohl být velice užitečný. Je až k neuvěření čeho se dopouštěl. Vlastně by to mohla být trilogie > Stalin, Mao, Kim (o Hitlerovi toho bylo natočeno už dost) |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(asew4) (19.5.2026 15:20)
|
|
Díky střílení do sviní se lidi jako Heydrich žádného tribunálu a fešáckého kriminálu nedožili. Tribunály budou až po ukončení nadcházející války s mordorem, v jejím průběhu budou kolaboranti lovná zvěř bez doby hájení. |
|
|
sovetsky_vrah_-_rusky_vzor.jpg
(tdkb) R (19.5.2026 15:12)
|
|
netreba nic nove vymyslat. norimbersky tribunal fungoval v ramci realnych moznosti hodne dobre |
|