|
stsrt_the_ww2.jpg
(Tomasso) (11.5.2026 7:17)
|
|
https://x.com/Dispropoganda/status/2052803845005218104?s=20 |
|
|
stsrt_the_ww2.jpg
(Nerrg) (10.5.2026 18:18)
|
|
SSSR, IBM, Landsmanschaft... Kdo nepomáhal ať hodí květinou. |
|
|
stsrt_the_ww2.jpg
(skeptic) RP (10.5.2026 17:54)
|
|
Americké investice asi pomohly nejvíc - bez nich by to nešlo. Velkou měrou přispěli i sudetští Němci, jejichž potomci teď jedou provokovat do Brna. |
|
|
stsrt_the_ww2.jpg
(kakamսra) (10.5.2026 17:45)
|
|
To se nám to hezky polemizují ty dějiny. Zatímco náckům pomohly hlavně korporáty vč. těch z Anglie a US. |
|
|
stsrt_the_ww2.jpg
(Dr.Str.) RP (10.5.2026 15:19)
|
|
Už v Anglii oslavili konec války, zatímco Německu vydali za protestní nótu Československo? |
|
|
stsrt_the_ww2.jpg
(Mrkvas) (10.5.2026 15:14)
|
|
rusko je nacisticke hovno |
|