Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  TechSvět  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  Půjčka s odměnouthe show must go on
Obrázek the show must go on
nobelova cena za mier free vs free kralovec4 The matrix of time travel povedz to povedz slovakia czech
Komentáře (32) Komentovat Nezobrazovat

the_show_must_go_on.jpg (ExitR (5.8.2022 9:59)
A 99% sluníčkářů, ukrajinských vlajkonošů a covidfašistů si myslí, že se v Č nesmí jíst psi!

the_show_must_go_on.jpg (sangaj) (3.8.2022 20:08)
Několik stovek tisíc, možná i milionů lidí stále věří, že Země je placatá. Miliardy lidí věří v nějaká imaginární božstva. Velká část Američanů netuší že existují jiné národy. Ale my si budeme dělat legraci z Rusů, protože je to zrovna IN.

the_show_must_go_on.jpg (KarlosPepinatorR (3.8.2022 17:00)
Crha - to je odvážné tvrzení, když kouříš plesnivýho čůráčka lavrovovi, lezeš do kdejaké ruské prdele a kouříš putlerovi. Jo vlastně, ty jsi poctivý ruský nekrofilní buzerant! Slovo gay je příliš komplikované a cizí, nesrozumitelné.

the_show_must_go_on.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (3.8.2022 15:34)
NN/A: Abych dělal kokota, tak by jsi mě musel kouřit. Jenže já nejsem gay. B-)

the_show_must_go_on.jpg (Babe MagnetR (3.8.2022 15:15)
fu: az budes priste chtit delat chytreho postovanim vedeckych clanku, tak si je prvne precti.

the_show_must_go_on.jpg (DirectR (3.8.2022 14:52)
Análfabet: Země je geoid 8-)

the_show_must_go_on.jpg (Rododendron) (3.8.2022 13:08)
Neprekvapuje me to, kdyz tady dva roky posloucham, ze ti da ockovani autismus, nebo te zabije. Veda je pro prvoky sproste slovo a je celkem jedno, odkud lopaty jsou.

the_show_must_go_on.jpg (NN/A) (3.8.2022 12:02)
dneska dělá kokota Crha ? :-)

the_show_must_go_on.jpg (FilipesR (3.8.2022 11:54)
No, bohužel v tomto se zrovna USA a Rusko a tak moc neliší. V Evropě je to asi o něco lepší, ale když vidím, kolik lidí obhajuje agresivní válku, kde agresor jednoznačně porušuje veškeré Ženevské konvence - tak mám obavu, že ani u nás to nebude o moc lepší. :-/

the_show_must_go_on.jpg (Deanthor) (3.8.2022 11:36)
Pro rusti trolove: to dava smysl, zeme je preci placata a mesic a slunce se nahanej. *

the_show_must_go_on.jpg (fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne!)) (3.8.2022 11:07)
Crho spousta Rusáků už nějak ví, co to je Ukrajina. Takové to, kde jim chcípl jako okupant syn, manžel, otec, bratr, kámoš... Takové to, co jim natrhlo nejvíc koule nejpozději od 1950 (včetně Afghánu), takové to, proč už nebudou letadla, auta, pořádné telefony, západní zubní implantáty (budou ale ruské z olova, co se nesmí namočit)... Nepodceňuj Rusáky, taky víš, kde je vlk, když ti drží v zubech varlata.

the_show_must_go_on.jpg (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (3.8.2022 10:29)
Pyca_Zla: Kolik lidí v rusku že chce připojit Ukrajinu k rusku? A kolik z těch lidí ví kde na zemise ukrajina nachází? A kolik lidí z nich vůbec ví co to je Ukrajina?

the_show_must_go_on.jpg (Nudící se) (3.8.2022 10:29)
No třetina je možná trochu nadsazená, ale jinak mě to nepřekvapuje. A pro FU s argumentem ohledně vztažné soustavy - pochybuji že většina respondentů této ankety i jen tuší, co pojem vztažné soustavy znamená a že by své odpovědi mysleli nějak sofistikovaněji. Také by mě celkem zajímalo, v jaké vztažné soustavě slunce obíhá zemi, když už jste to zmínil.

the_show_must_go_on.jpg (Pyca_ZlaR (3.8.2022 10:24)
Ale Američané nechtějí násilně připojit k USA žádné území, s tím, že na něj mají "historické právo", ano o nikom netvrdí že je zdegenerovaný >-O >-O B-)

the_show_must_go_on.jpg (Pyca_ZlaR (3.8.2022 10:22)
Mnoho Rusů podle něj Ukrajinu odmítá akceptovat jako něco odlišného od Ruska. "Reálně Ukrajinu, ukrajinštinu a ukrajinskou kulturu vůbec neznají a neobtěžovali se ani se neobtěžují ji poznat, automaticky považují vše, co je ukrajinské, za něco neseriózního a škodlivého," uvádí historik s tím, že ve svém přesvědčení jsou utvrzováni také stále ještě přetrvávající měrou používání ruštiny nebo ruských jazykových prvků na značné části ukrajinského území. -- Nadřazený russácký svině, který serou do díry v zemi

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...