|
this_is_the_way.jpg
(Peter .) RP (15.5.2026 12:41)
|
|
Niesom ľavičiar, a střešního zajíce nežeriem ako ty. |
|
|
this_is_the_way.jpg
(coto) (15.5.2026 0:41)
|
|
Podívej se například na obrázek vlevo nahoře ty hysterickej Maďare. Kočka (maďarsky mačka) má stříbrnou páku splachování přímo nad hlavou. |
|
|
this_is_the_way.jpg
(Peter .) RP (14.5.2026 21:30)
|
|
Ukáž mi vpravo tú nádržku ty retard, je za tým jodidom alebo pod ním keď v nej serie ako hrdina na ukrajinskom bezvodnom hajzli? |
|
|
this_is_the_way.jpg
(coto) (14.5.2026 19:09)
|
|
Pokud se nádržka maďarsky řekne misa a stříbrná páka se maďarsky řekne tri svetielka, tak myslím přesně toto. |
|
|
this_is_the_way.jpg
(Peter .) RP (14.5.2026 19:01)
|
|
Myslíš tie tri svetielka na mise čo nahrádzajú tri mušle z demolition mana? |
|
|
this_is_the_way.jpg
(coto) (14.5.2026 18:02)
|
|
Splachování tam evidentně je. Nebo na co je podle tebe na stříbrná páka na nádržce vlevo nahoře? |
|
|
this_is_the_way.jpg
(Peter .) RP (14.5.2026 17:50)
|
|
coto) Tá nepotrebuje ani splachovanie. |
|
|
this_is_the_way.jpg
(coto) (14.5.2026 17:40)
|
|
Záchodová mísa bez prkýnka a víka? To je ukrajinskej model? |
|
|
this_is_the_way.jpg
(feshyynak) (14.5.2026 16:03)
|
|
tie nove startracky kazdeho len otravuju, sama akomrdka, rej skajkunda alebo homo-mandarinkar. Ze by tam dali poradne jedi alfasamcov co mrdaju vesmirne stetky pomocov sily to ne. Silne 50 kg transgenderi vladnu galaxii. |
|
|
this_is_the_way.jpg
(cern0usek) RP (14.5.2026 15:03)
|
|
Kdyz mas kocku, tak je lepsi ten "nespravnej" zpusob. Nastesti muj kocour hajzlak neodmotava, tak to muzu mit "spravne". |
|
|
this_is_the_way.jpg
(nadjc) RP (14.5.2026 14:46)
|
|
Zdá se, že tento borec taky ještě nevyřešil věčnou otázku otočení toaletního papíru... |
|