|
to_byla_UA.jpg
(Knůberal) R (15.5.2026 11:46)
|
Ja se divim, ze vypatlanej xoxol co sem chodi sirit ty svoje nesmysly si vzdycky veme situci a prekrouti ji aby to hezky sedelo narativku aktualni vladnouci diktature na Ukrajine. uz jenom chybi do plnyho obrazku zacit vinit rusaky za korupci na Ukrajine Misto toho mi radsi povez co si o tom myslis? Necha zelenka vypadnout ermaka z okna nebo ne? |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Ruský dezosvět) (15.5.2026 9:33)
|
Věčně ustrašený Kňů koukám nemůže vydejchat, že v Ukrajině bezpečnostní složky vyšetřující korupci klidně zasáhnou i vysoce postavené poradce a politiky. To on by nikdy nezvládl, zmohl by se jen na jeho oblíbenou mantru 'mají moc, nesmíme je srát, musíme jim sloužit'. A teď Kňů jen čumí s otevřenou hubou jako Rus na splachovací záchod . Připosranec ukňouranej |
|
|
to_byla_UA.jpg
(koxoo) (15.5.2026 7:56)
|
dobre Vam tu už jebe
nejak si neviem spomenut na kobercove bombardovanie rusov |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Knůberal) R (14.5.2026 22:40)
|
Co byna to rekl jErmak? |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Carl C.C. C7) (14.5.2026 22:15)
|
|
Čili se chováš jako někdo, koho se snažíš kritizovat. A jsme zpět u mé předchozí otázky. |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Tazatel) (14.5.2026 22:07)
|
Není škoda, že kačení koneční je jen komunista? Nebylo by lepší, kdyby byl kačení konečník dobrý komunista? Ptám se pro kamaráda |
|
|
to_byla_UA.jpg
(skeptic) RP (14.5.2026 21:25)
|
|
Byli to naši spojenci z Varěavské smlouvy - Německo, Polsko, Sovětský svaz, Bulharsko, Madǎrsko. Hlavní slovo měl SSSR, invazi na onom jednání prosadili Ukrajinci. SSSR neexistuje, ostatní jsou opět našimi spojenci (tentokráte NATO). My se máme. |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Knůberal) R (14.5.2026 21:16)
|
Neni, pouzvam klasicky nastroj liberalu, DVOJI METR, ZMRDE Kdyz tu jsi, tak je to spatne ze tu jsi. Kdyz tu nejsi, tak jsi srabik co zdrhnul. Nemuzes vyhrat No a co nam reknes na toho jErmaka? Nebo mas zakazano se bavit o svych sponzorech? |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Carl C.C. C7) (14.5.2026 21:12)
|
|
Hele, fakt ti neni ani trochu trapný ve stejnym vlákně kvičet nejdřív o tom, že tu někdo sedí celej, pak že tu neni, případně něco o nejzkorumpovanější zemi a vzápětí o tom, že tam někoho za korupci zatkli? |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Knůberal) R (14.5.2026 20:51)
|
2 hodky tu pofnukal a zrhnul srabik |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Knůberal) R (14.5.2026 20:38)
|
Ja jsem steny ukrajinec jako ty cech, ironie osudu je ze je to presne obracene chces mi za fnuknout neco o zlym Babisovi nebo o rusacich? A co by na to rekl jErmak? |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Carl C.C. C7) (14.5.2026 20:31)
|
|
avok - Na tom možná něco bude, mi připadalo, že se do mě až velmi ochotně pustil. |
|
|
to_byla_UA.jpg
(cok) R (14.5.2026 20:30)
|
|
Jeden je traja a všetci sme jeden... |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Carl C.C. C7) (14.5.2026 20:29)
|
|
*výpravčí z Ústí nad Orlicí, pro ty čtenáře, kdož nejsou od dráhy tak jako já a Knůberal. |
|
|
to_byla_UA.jpg
(Carl C.C. C7) (14.5.2026 20:22)
|
|
Knůberal - Ještě jedna věc, je sice fajn, že věnuješ tolik energie dění na tvé milované Ukrajině, ale v duchu komentářů kolegy kakamury bych tě chtěl upozornit, jestli ti mezitím kvůli tomu něco neuniká v domácím dění, třeba jestli nějaký tvůj kolega výpravčí ruku v ruce s pičusem ze Záběhlic ti přímo pod nosem nekradou miliardy a tak. Jestli ty náhodou nejsi Ukrajinec. |
|