HobbyDeník  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  Půjčka s odměnou  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  TechSvětucirambo
Obrázek ucirambo
koment cibule tajemstvi fotek proste to popletl popleta Tomio nejvernejsi volic TOP 09 jameswebb aktualne russia
Komentáře (10) Komentovat Nezobrazovat

ucirambo.jpg (Červeňanského) (7.8.2022 12:58)
Jojo, nedělní nuda, tak trollíme, co.

ucirambo.jpg (Jožo_VlastenecR (7.8.2022 12:50)
tomasek: Supr, tehdá se snažily učitelky aby žacstvo mělo aspoň nějakou úroveň. Dnes po havlorevoluci nechají projít každého blba a ti pak volí levičácskou pětikolku. A taky pořád otravujou s inkluzí ,globálkním oteplování a kdesicosi. Za chvílu si každej bude myslet že može být co chce ale ani podepsat se nezvládne.

ucirambo.jpg (fgdgr55) (5.8.2022 9:22)
Jojo, me prvni vzpominky na skolku jsou, jak jsme museli babiznam tam rikat 'soudruzko ucitelko', jinak byl pojeb... neskutecna zkurvenost. A dneska do nich misto soudruzek cpou zelene a genderove zvasty.

ucirambo.jpg (bu.) (5.8.2022 7:41)
Zkurvený náš vzdělávací systém. Nyní mám syna ve školce. O vše se zajímá. Každá věc z oblasti historie, vědy, techniky...vše ho fascinuje a doptává se. Těším se až to v něm ve škole zadupou. Seď, buď zticha a piš si.

ucirambo.jpg (bilanula) (4.8.2022 22:32)
Kulesi: to jsme spolu možná chodili do třídy. První týden ve škole jsme se "učili sedět", takže jsme celej den jen potichu seděli a čuměli na prázdnou tabuli. A běda tomu, kdo se pohnul nebo vydal nějaký zvuk.

ucirambo.jpg (Kulesi) (4.8.2022 21:18)
Ja vzpominam, jak jsme meli asi tri roky ma prvim stupni totalne cholerickou nasranou duchodkyni, co na nas pomalu nonstop rvala, absolutne bez duvodne. Kvalitni teror.

ucirambo.jpg (jdsulinR (4.8.2022 12:15)
tomasek: presne tak, kundy zasrane, udernice a prisluhovacky rezimu, budovat komunismus se musi od mala a veskere naznaky svobody potreba zadusit v zarodku .... vsechny takove nebyly samozrejme, ale ty rozumne radeji drzely hubu .... :)

ucirambo.jpg (tomasekR (4.8.2022 10:43)
když jsem nastupoval já tak to byla jedna komouška větší než druhá, taky pro mne měla jasnou volbu zvláštní školu protože jsem podle ní dislekrik a disgrafik, neprošlo ji to díky změně režimu, karty se obrátily příbuzný byl rehabilitován a povýšen zpět na podplukovníka v záloze, náčelníka štábu divize, a po pár měsících si balila kufry. Tak se režim a jeho pž¨ředstavitelé zbavoval nepohodlných lidí a jejich potomků, ale nevyšlo ji to.

ucirambo.jpg (ententeakR (4.8.2022 9:23)
[odkaz]

ucirambo.jpg (trolo ) (4.8.2022 8:53)
hm a kolik toho naučí piče blbé...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...