Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Stavební rozpočty  |  Webhosting  |  Portrétní focení



ujecena bolsevicka pizda 17.09.2025 
Obrázek ujecena bolsevicka pizda
chucbik Vinyl je vinyl Grammer Nazi - Interpunkce likemush Imagination Mladi maji dnes sanci
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (ujoR (20.9.2025 10:38)
.... když jsi už vyčerpaný, vraž tam Fialu, Radim bude rád.... :o)

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (Očitý svědek) (19.9.2025 9:52)
Trapné jako Fialova hrůzovláda.

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (FRRP (17.9.2025 21:42)
Mohli by jste mi pripomenout zemi kde funguje socialismis?

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (ScarabeusRP (17.9.2025 18:59)
Upíčovaná menšina.

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (ujoR (17.9.2025 18:02)
...s Konečnou a sní podobnými to je jako s různýma menšinama, také si myslí, že se jim většina musi přizpůsobovat, protože si myslí, že mají právo na speciální zacházení...

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (69) (17.9.2025 17:59)
Že? Třeba cyklista, tři tečky a další Foltýnovi boti.

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (Aviatik) (17.9.2025 17:29)
Nepřestává mne fascinovat, jak se kdejaký ukřičený ksindl vydává za nějakou morální většinu.

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (byka) (17.9.2025 16:34)
za babise se zrusi to debilni trojite daneni: statu, televizi a rozhlasu. ten zkurvenej skanzen Spolu jeste prekundilo zdanenim internetu, tak at si to vyzerou.

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (Smradek) (17.9.2025 16:20)
A co si vy kkti retardovani myslite ze bude za babisa? :-D byty zadarmo? Kurata a chleby za 5korun? Benzin za 20 centov? Bude to presne ako u nas, jebne vam konsolidaciu lebo zly zly fiala na zanechal dlh, sebe najebu o polovicu vysie platy a vam o polovicu vacsie ceny a nizsie platy a bezzube socky budu tlieskat ano pan babis viac miliard vam treba a my si cez zimu dame 2 svetry ved co, hlavne ze tam nie je fiala

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (:.) (17.9.2025 16:03)
Nasekali menší dluh, než chtěla nasekat dlužena, která nezadlužuje, jen si půjčuje. A ten velký skok v dluhu je vidět v roce 2020 a 2021, to jde za burešem. Že pak letí inflace, je jasný, ale poslední rok je měna velmi stabilní.

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (hemeroid) (17.9.2025 15:58)
Kačení Konečník

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (fidoRP (17.9.2025 15:50)
hmmms: zkus lhat aspon trochu realne [cs.wikipedia.org]

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (hmmms) (17.9.2025 15:31)
cyklisto, na tom se shodneme... Jen se neshodneme na tom, kdo ten stát devastuje. Za mě je to Pjotr Fialenko s tou jeho bandou, kteří nám za 4 roky nadělil kumulovanou inflaci kolem 40% a nasekali 1,2 bilionu korun ( 1 200 000 000 000,- Kč) dluhu - tedy zhruba tolik, jako všechny předchozí vlády od roku 1989 před ním za 32 let dohromady. To není prosperující stát.

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (fidoRP (17.9.2025 14:52)
proc cekat az natahne rafy? ja bych ji dal do mauzolea hned...

ujecena_bolsevicka_pizda.jpg (Moloděc, do you even Russ?) (17.9.2025 13:21)
Nikdo neví o umlčování většiny než právě komunisté

další...