Webhosting  |  Domény  |  Dropbox  |  VPS


vakciny sp C3 B4sobuju virozy
Obrázek vakciny sp C3 B4sobuju virozy
funeral vegan Motivace na ctvrtek upraveny jdeme na pul Roumenisti blednou zavisti Kings-speech They-fell-off-after-their-third-album
Komentáře (26) Komentovat Nezobrazovat

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (cogito ergo sum) (19.3.2019 11:43)
Prawda . . .: Kdyby to byl vědecky doložený fakt, tak bys neměl problém po mém prvním dotazu hodit seriozní odkaz. Místo toho jsme po dvou dnech u odvolání na anonymní autoritu ( [odkaz] ), nemluvě o ad hominem, podsouvání, falešném dilemma atd. Typická ukázka úrovně pro-vax propagandy. Ale je mi na blití z toho, když si uvědomím, na kolik lidí tyhle naprosto zjevný sračky platí :-(

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (Prawda . . . ) (18.3.2019 16:26)
To není píčovina ale vědecky doložený fakt. Neodvádím pozornost nikam, jen poukazuji, na tvou krátkozrakost a nevzdělanost. Přičemž jsem použil příklady, u kterých si to měřítko dokáže každý představit.

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (cogito ergo sum) (18.3.2019 15:29)
Prawda . . .: Zajímavej diskusní obrat, nicméně není každej takovej debil, aby ti to odvádění pozornosti sežral. Prostě jsi o těch mutacích plácnul totální píčovinu, a nějakým umíráním v autech to nezamluvíš.

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (Prawda . . . ) (18.3.2019 14:54)
@cogito ergo sum: Víš třeba, že existuje alergie, nebo spíš nesnášenlivost, penicilinu? Je podle tebe správné, že lékař automaticky aplikuje penicilin každému pacientovi, pokud nezná skutečnost, že právě tento konkrétní pacient je ''alergik'' NEBO by se paušálně neměl penicilin používat?

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (Prawda . . . ) (18.3.2019 14:48)
@cogito ergo sum: Onemocnět mohou i někteří očkovaní..., no ano, ale jaké procento takových lidí opravdu onemocní? Nějaká přesná čísla budou? Tvojí logikou bys nedělal nikdy nic, protože statisticky je dokázáno, že tolik a tolik lidí se zabije v koupelně, tolik a tolik lidí se otráví klobásovým jedem, tolik a tolik lidí nepřežije zcela běžnou operaci slepého střeva, ... to nemluvě o počtech lidí, co se zabije v autě.

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (jdsulin2) (18.3.2019 13:53)
Presne to jsem chtel rict, mluvite mi z duse. U tech spalnicek si myslim, ze ani spousta lidi nevi, ze MMR ockovani je mozne az po roce (mozna az 13. mesic), jenze jakmile to deti chytnou, tak podle diskuze pod clankem to jsou vsechno deti biomatek. Proste jak nekdo zacne revidovat ockovani, tak hned dostane nalepku. Pritom nedavno treba u ockovani preslo z 3+1 na 2+1 u hexavakciny. Nebo se prestalo ockovat proti TBC - kdo to rozhodl je tim padem biomatka ? Rozhodne ne.

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (Ja01.) (18.3.2019 11:06)
jan, ak je niekto prenasac tak si u neho imunita s virusom este neporadila na rozdiel od toho, ked uz ma clovek voci danej chorobe vybudovanu imunitu, ktora sa typicky ziska prekonanim ochorenia alebo ockovanim. Imunitny system je zlozity system, malokomu sa to chce nastudovat trochu hlbsie tak nech si pozrie aspon toto [odkaz]

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (cogito ergo sum) (18.3.2019 10:29)
neregistrovaný Jan: Nedobře se na to díváš, na tričku nejde o to, co reálně chytne nebo nechytne za měsíc, ale o hysterii očkovacích fanatiků. Ohledně toho B) níže, potíž je, že jakkoli se pokusíš začít diskusi na toto téma, okamžitě jsi onálepkován jako potrhlá biomatka, a tím končí možnost dobrat se čehokoli rozumného. Viz hned druhý příspěvek zde, kolega ani nepočkal, aby mohl někomu něco vyvracet a rovnou zde vyzvracel své šalamounovo hovno.

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (neregistrovaný JanR (18.3.2019 9:41)
A k tomu obrázku - a prosím, ať mě někdo odborně zdatný případně opraví - to tričko je dle mě hloupost z těchto důvodů: to že zatím nemoc nedostala, neznamená, že ji nechytne za měsíc... prostě jenom rozšiřuje množství lidí, skrz které se ta nemoc bude šířit snadněji, než u očkovaných. A pak taky záleží na nemoci. Třeba virus mít může, ale imunita si s ním poradí a zároveň ho šíří dál, ač si myslí, že je OK. Teď mám na mysli spíš chřipku, než obrnu.

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (neregistrovaný JanR (18.3.2019 9:37)
jdsulin2: to je sice pravda a obzvláště tenhle případ se třebas v médiích většinou podává blbě, ale on je taky rozdíl v tom A) dítě neočkovat, B) dítě očkovat, akorát třebas trochu později. Takže to s těmi spalničkami je sice fakt, ale je otázkou, zda je to argument pro podporu antivakcinačního hnutí... Jinak je škoda, že zrovna u takovéhoto tématu je ta diskuse zvrhlá, jak kdybychom byli na novinkách...

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (jdsulin2) (18.3.2019 2:27)
Zacina me uz to trochu srat - podivejte se na spalnicky. Kdo je nakazeny ? Nejake deti antivakcinacnich matek ? Ani nahodou, jsou to hlavne 2 skupiny - 1. male deti do 1 roku zivota, ktere ockovany byt ani nemuzou 2. starsi generace, u ktere uz ockovani nefunguje. Takze pokud si nekdo, kdo dostal spalnicky stezuje na antivax matky, tak je to debil, protoze on je svym zpusobem taky antivax.

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (cogito ergo sum) (18.3.2019 0:22)
Ja01.: To se ovšem týká jen věcí, proti kterejm je dotyčnej očkován, takže to nelze zgeneralizovat, jak učinil kolega, není-liž pravda? A pokud jde o ty věci, proti kterejm očkováno je, myslímže o tom nedostatku prostoročasu by se dalo s úspěchem pochybovat, ale to by bylo na složitější diskusi než jen omlít pár reklamních hesel. Tak snad jen připomenu, že očkování není jistota, onemocnět mohou i někteří očkovaní, tudíž tvrzení neplatí ani nad takto omezenou množinou bacilů.

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (cogito ergo sum) (18.3.2019 0:18)
Prawda . . .: Neodpovídáš na dotaz. Ale hlavně že máš názor, díky kterýmu se můžeš nad někoho povyšovat ...

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (Prawda . . . ) (17.3.2019 19:51)
Myslíte, že byly kdysi taky dobro-matky, které nedaly na vodu z místního potoka dopustit, i když se vědělo, že tam stékají sračky z půlky vesnice? ;-)

vakciny_sp_C3_B4sobuju_virozy.jpg (kapiláraR (17.3.2019 19:50)
Zrovna u te vody s cholerou by savo pomohlo.

další...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...