Portrétní focení  |  Webhosting  |  Domény  |  Stavební rozpočty  |  Tesla se slevou  |  Mailhosting Business

 


was habe ich getan 07.08.2011 
Obrázek was habe ich getan
tacoPool Trochu reality zavazek splnime FreeDumb of speech Zasobovani Krymu kdyz byl ten den otcu
Komentáře (8) Komentovat Nezobrazovat

was_habe_ich_getan.png (MirinoPivino) (9.8.2011 2:31)
co je na tom vtipne?

was_habe_ich_getan.png (Blocker) (7.8.2011 22:34)
Ve tvym analu. Hluboko. Stourej...

was_habe_ich_getan.png (JirkaCVRP (7.8.2011 22:13)
A vtip je kde?

was_habe_ich_getan.png (Napoleon) (7.8.2011 20:32)
Jediny meme ktere miluju:-D

was_habe_ich_getan.png (GurbuxRP (7.8.2011 20:19)
I kdyby to bylo čínsky tak každej memista ví o čem to je... Sedí v pravým dolním rohu komixu a brečí co jsem to udělal...

was_habe_ich_getan.png (AKA the ARP (7.8.2011 20:10)
na konci řiká: "o bože, co jsem to udělal..."

was_habe_ich_getan.png (enlugalRP (7.8.2011 20:07)
nechápu...

was_habe_ich_getan.png (blackyRP (7.8.2011 19:47)
nemam rad toto meme ale celkom podarene :D