| Tesla se slevou | Portrétní focení | Webhosting | Stavební rozpočty | Domény | Mailhosting Business |
Komentáře (5)
Komentovat
Nezobrazovat
| popelka_a_bota.jpg (maximos) (6.5.2012 9:25) | ||
| Nemám rád, keď kombinujeme našu kultúru s debilnou anglo-saskou kultúrou, popoluška mala normálne topánky, až na to, že mala maličké nožičky a jej sestry si kvôli tomu rezali nohy. Ak zmagorení anglo-sasi majú sklenené črievičky, nech si ich zožerú | ||
|
|
||
| popelka_a_bota.jpg (Mishmashek) RP (2.5.2012 13:02) | ||
| [kamoska.cz] | ||
|
|
||
| popelka_a_bota.jpg (Janička) RP (2.5.2012 9:41) | ||
| Jsem upřímně ráda, že ve verzi z mého dětství měla Popelka normální, akorát malé boty a její sestry si kvůli nim řezaly palce a paty. | ||
|
|
||
| popelka_a_bota.jpg (Mishmashek) RP (2.5.2012 9:26) | ||
| E B I L I T A | ||
|
|
||
| popelka_a_bota.jpg (PaulZy) RP (2.5.2012 9:05) | ||
| D | ||
|
|
||