Webhosting  |  Stavební rozpočty  |  Portrétní focení  |  Tesla se slevou  |  Domény  |  Mailhosting Business

 


TheyCalled4789 07.10.2014 
Obrázek TheyCalled4789
rusky pokrok nejpravdomluvnejsi prezident sveta securing best deal1 tacoPool cervena linie prekrocena kdyz byl ten den otcu
Komentáře (22) Komentovat Nezobrazovat

TheyCalled4789.jpg (SatrifRP (8.10.2014 18:14)
honey: tady nejde o střední školu a domácí úkoly. Ale někteří lidé mají tu smůlu, že s nimi rodiče nejednali jako s příslušníky rodiny, souvisí s tím obtížné začleňování do kolektivu a kumulace mindráků. Nevím, co ty považuješ za obtížnou životní situaci, ale válka je ve srovnáni s tím docela legrace.

TheyCalled4789.jpg (honeyRP (8.10.2014 11:29)
Podle tvého pravopisu ses měl spíš radši učit ;-)

TheyCalled4789.jpg (paylotRP (8.10.2014 6:20)
Afekty mívám často, ale abych to takhle přehnal či abych ublížil holce? To jako fakt ne...

TheyCalled4789.jpg (paylotRP (8.10.2014 6:19)
Na základní škole mně jeden kluk šikanoval, tak jsem mu zlomil ruku. Nic z toho nebylo, jen mně rodiče seřvaly. Protože byl vysokej a silnej a šikanoval skoro každého, od toho dne jsem byl školní superstar. Totally worth it.

TheyCalled4789.jpg (honeyRP (8.10.2014 3:06)
Satrif: Co to sakra meleš ty vořechu? :-O A souhlasím s tím, že jsou situace, kdy se zlomí každý. Ale střední škola to prostě nemůže být, a kdo tohle považuje za adekvátní reakci, tak je nejspíš stejně labilní, jako chlapec na obrázku B-)

TheyCalled4789.jpg (PardalRP (8.10.2014 1:13)
[youtube.com]

TheyCalled4789.jpg (Tuco) (7.10.2014 23:38)
honey: ano, jednal iracionálně, ale v opravdickým stresu jedná iracionálně drtivá většina lidí. Prostě jim vypne vědomí a jednají podvědomě. Buďto seš trénovanej NAVY SEAL, nebo máš jen štěstí a zatím jsi to na vlastní kůži nepoznal :-)

TheyCalled4789.jpg (vlad) (7.10.2014 23:33)
abraca dabra ty pica :D

TheyCalled4789.jpg (SatrifRP (7.10.2014 23:14)
honey kokot, jako dítě jsi upnutý k rozhodnutím rodičů, je jen sotva biologicky možné s tím něco dělat, protože takhle mozek ve vývoji funguje. A když už je člověk zodpovědný za sebe, tak může mít za sebou "hrůzy války" - každý člověk se pod nějakým tlakem zlomí, a nechat se střelit je zrovna mnohem lepší, než nebýt přijat do jediné společnosti, kterou znáš.

TheyCalled4789.jpg (bear.fuckerRP (7.10.2014 21:10)
honey - kazdy ma svoju hranicu, a niekde ju budes mat aj ty. nemozes napisat nieco take ako "odnaucil som sa to"

TheyCalled4789.jpg (doon_) (7.10.2014 18:09)
honey: máš rád mlíko?

TheyCalled4789.jpg (honeyRP (7.10.2014 18:06)
Ne. Vlastně jsem nikdy nikomu nic neudělal v afektu. Nemám afekty, odnaučil jsem se to, ničemu to nepomáhá a jsi akorát lidem pro smích a jsi nebezpečný ostatním i sobě.

TheyCalled4789.jpg (doon_) (7.10.2014 18:01)
honey: už jsi někoho zabil v afektu?

TheyCalled4789.jpg (honeyRP (7.10.2014 17:37)
mxiq: Mimochodem čekají na hysterickou reakci, teda si vybírají oběť, která jim tuto reakci poskytne, tedy čím labilnější oběť od počátku, tím víc bude terčem a tím labilnější bude. Naopak pokud se od nějaké oběti této reakce nedočkají, nejspíš je to přestane bavit. A teď schválně, nikdy sis z nikoho neudělal srandu pro to jak vypadal, co měl oblečeno, jaký měl účes, jací byli jeho rodiče? I z kamarádů, prostě z kohokoliv.

TheyCalled4789.jpg (honeyRP (7.10.2014 17:29)
mxiq: To je možná pravda v případě, že seš v lágru v Severní Koreji nebo na Guantanámu a nemůžeš s tím nic dělat, nemůžeš se tomu bránit, nemůžeš se tomu vyhnout, nemůžeš na to nijak reagovat. Ale pokud můžeš a nic neuděláš a poddáš se své roli oběti, pak tě nic hezkého nečeká a nakonec skončíš jako tenhle magor.

další...